Цела Македонија
                   
1067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat socuvani TVC LED TELEVIZORI so ORIGINALNI dalecinski....


3.100 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
4.500 МКД
Денес 13:54Промовирано

FUEGO TV SMART

Prodavam TV FUEGO 32 inči smart android, ili menuvam za pogolem ekran...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 11:20POPRAVKA NA LCD-LED-PLAZMA TV DOAGAME NA POVIK

POPRAVKA NA LCD-LED-PLAZMA TV DOAGAME NA POVIK.VRSIME SERVISIRANJE NA...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 06:40TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 06:40TV LG OLED 55 inch

Prodavam televizor marka LG OLED 55 inch model LG OLED55G19LA. Cena P...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 јун 21:56LG 43

Lg 43 so wifi 2018 godina puknat ekran moze zamena za mobilen


1 МКД
или предлог цена
25 јун 18:34Televizor NEO

poloven televizor vo ispravna sostojba ! televizorot nema dalecinski...


500 МКД
или предлог цена
25 јун 15:02LCD SERVIS

Vrsam servis na LCD i LED Televizori i monitori. Popravka na laptop i...


11 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 јун 14:20Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


200 €
или предлог цена
25 јун 13:17Monitori Acer i Samsung

Monitorite se ispravni


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 јун 12:08Samsumg skrsen displei 40 inci

Samsung skrsen displei 40 inci drugoto ispravno


11 €
или предлог цена
25 јун 09:41Телевизори во одлична состојба

Продавам телевизори од марките Quart, Quadro i Kopernikus Користени ...


1.500 МКД
или предлог цена
25 јун 08:18Купувам CRT Видео Монитори

Купувам CRT Professional Video Monitor или Broadcast Video Monitor по...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 јун 03:43продавам комбо ТВ и ВЦР

Продавам стерео телевизор и стерео VHS видео рекордер. Телевизорот е ...


2.490 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
3.900 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 19:04Led TV Samsung T24D390EW

Moze da sluzi i kako TV i kako monitor za kompjuter odlicen za vo de...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 18:09PHILIPS Televizor 55"" (139cm) Full HD Smart LED телевизор

PHILIPS 55"" (139cm) Full HD Smart LED телевизор AMBILIGHT Philips...


17.000 МКД
или предлог цена
24 јун 17:38Drzaci za lcd za na zid

Drzaci za tv za na zid Od 14 do 42 inci 300d Od 26 do 63 400 Od 1...


300 МКД
или предлог цена
24 јун 14:53Tv TELEVIZOR Led Favorit 40 Inci 101cm Za Skrsen Ekran

Tv Oled Favorit 40 inci/101cm Skrsen ekran,za delovi Sledi so orgin...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:10Televizor DAEWOO

Se prodava televizor DAEWOO vo ispravna sostojba.


2.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 13:42Televizor SAMSUNG

Se prodava televizor SAMSUNG 51 cm dijametar ispraven i socuvan. Tel ...


1.600 МКД
или предлог цена
24 јун 13:41Samsung TV

Se prodava samsung TV 70 cm. Ispravna sostojba.


2.600 МКД
или предлог цена
24 јун 13:22SONY TRINITRON

TELEVIZOROD GO IMAMO OD NOV KUPEN VO GERMANIJA I DONESEN TUKA IPRAVE...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 11:38nov samsung TV 40inch 1080p FullHD moze zamena

samsung TV 40 inch moze zamena za pogolem TV ili telefon


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 11:16nov LG TV 50inch 4k UltraHD android moze zamena

prodavam nov televizor LG 50 inch android 4k UltraHD moze i zamena ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 11:16Fuego телевизор со природна слика

- HD екран - 100 херци - Можност за снимање од ТВ - USB влез и 2 H...


7.500 МКД
или предлог цена
24 јун 11:16SE PRODAVA FAVORIT TEL 28 INCI SO RAMEN EKRAN

TEL SI RABOTI SO DALINSKO


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јун 10:18Се продава CRT телевизор Samsung

Се продава CRT телевизор Samsung во исправна состојба со оригинален д...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 00:22Tv monitor 12 v. 7.5 inch.

Se prodava tv monitor NEO color raboti na 12 volti, se povrzuva na up...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:22Prodavam Panasonic tv za delovi

Prodavam tv.Panasonic so ošteten ekran. Kontakt 078694026


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 јун 18:21Philips 7909 4K UHD TV Android

Philips 7900 series Ultra-Slim 4K UHD TV powered by Android™ 55PUS790...


100 €
или предлог цена
23 јун 17:55OTKUP NA LCD TV KUPUVAM LED TELEVIZORI. PLAKAM NAJPOVOLNO

Otkup na LCD,LED i SMART Televizori novi i polovni od markite...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 јун 15:59LG Monitor & TV

LG M2394D-PZ computer monitor 58.4 cm (23") 1920 x 1080 pixels Black ...


2.999 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.553 МКД
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 јун 09:57TELEVIZOR LG 72 cm ISPRAVEN

TELEVIZOR LG, 72 EKRAN,KAKO NOV, MNOGU MALKU KORISTEN, ULTRA SLIM, I...


2.800 МКД
или предлог цена
23 јун 09:21prodavam tv sony kd-55xd8505 visoka klasa x1 procesoror

prodavam tv sony kd-55xd8505 visoka klasa x1 procesoror


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 јун 08:55TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM->LEBAND<-PG301

PRODAVAM PROFESIONALEN TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM-> LE...


7.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 јун 06:16Lg 42 inch so skrsen ekran

Lg 42LN6138 za delovi so skrsen ekran Cena 2000 denari Broj za kont...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јун 00:26Tv philips

Tv philips Postar model Raboti sve


50 €
или предлог цена
22 јун 23:41Panasonic-Quintrix

Se prodava ispraven i malku koristen tv. Panasonic ( na slikata ) so...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 јун 10:26Se prodava Tv

Se prodava Panasonic tv


1 €
или предлог цена
22 јун 10:15Televizor tv LG uhd, kako nov! So kutija! EKSTRA!

Prodavam odlicno zacuvan kako nov 100% ispraven TV UHD LG49UN71003LB ...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 јун 09:56Prodavam TV Tucson 32"

Tv tukson 32 inca slika dzam slika filips mashina nema ton moze preku...


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 јун 09:05Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам