Цела Македонија
                   
1067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat socuvani TVC LED TELEVIZORI so ORIGINALNI dalecinski....


3.100 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
4.500 МКД
Денес 13:54Промовирано

Продавам половен телевизор марка Panasonic

Телевизорот е во исправна состојба. Контакт тел. 071 200 154


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:47nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena

prodavam nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:39Televizor CRT - NEO

Super televizor ispraven koristen vo decka komplet so dajlinsko Gr...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Philips za delovi

Se prodava Philips lcd so skrsen panel ostanato se e dobro i vo funkc...


123.456 МКД
или предлог цена
Вчера 11:50Junost 402 BE

portabel crnobel ispraven Main principle Super-Heterodyne (Super in ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:49Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:25TELEVIZOR FULL HD PHILIPS - 94cm

Se prodava TELEVIZOR so tenok ekran vo odlicna sostojba


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:094k UHD SAMSUNG

Kupen 25 iljadi od Neptun pred 3 meseci. 43"(108cm) 4К UHD Smart T...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 01:09IPTV (pogledni video)

MakIPTV Najdobar izbor na kanali Najniska cena!!! EX-YU, Sport, Film,...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 23:39Купувам екран - display panel M215HW03 V1

Купувам исправен екран M215HW03 V1 21.5inch 1920*1080 LCD Screen D...


1 €
или предлог цена
28 јун 21:47Panasonic TV Panasonic Home Cinema

- Panasonic 42" TV so originalno dalecinsko - Panasonic Home Cinema ...


11.000 МКД
или предлог цена
28 јун 18:58IPTV KANALI

POPUST 35 % POPUST 35 % IPTV CEL SVET ZA SAMO 45 EVRA CELA GODINA ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 17:21prodavam tv lg 4k uhd so smart dalecinsko malku koristen

prodavam tv lg 4k uhd so smart dalecinsko malku koristen so orinal...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 13:47Philips TV 49inch android moze zamena

prodavam Philips TV 49inch android moze zamena za televizor ili telef...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 13:22antena za digitalen tv антена за дигитален телевизор

antena ribina koska original Iskra Slovenija so sopstveno pojacuvanje...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 12:28LG TELEVIZOR ODLICEN

Socuvan isprave ne mnogu koristen Inf 078-261-903


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 10:11LG 55 UH600V

Smart televizor 4K LED Diagonale : 139 cm (55") TV Ultra HD (4K)...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 08:57Televizor LG 42LM615S

Se prodava Televizor LCD LG 42LM615S.Kontakt:077-430-001;


9.500 МКД
или предлог цена
28 јун 08:33TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI LED LCD PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA POV...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 08:17TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI NA LED,LCD ,PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 јун 08:16Lcd bez wifi so aparatce plus 2000den.e so wifi

Bez amarat 4300.pkus aparatce za wifi.2000den


4.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 17:48SMART TV 43” FUEGO Full HD / WiFi ***NOV - EKSTRA CENA***

Televizorot e NOV, voopsto ne e odpakuvan. Smart TV so WiFi internet,...


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 13:32tv fuego so ramen ekran malku koristen kako nov

tv panasonik silver varianta vo top sostojba malku koristeno kako nov...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 13:28Prodavam televizor SAMSUNG CW-29Z306T

Prodavam ne mnogu koristen televizor SAMSUNG 72cm. so skratena katod...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 10:04POSTOLJE MOTORIZIRANO ZA BANG OLUFSEN.

POSTOLJE. KAKO NOVO.


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 09:51LCD EKRAN 40 INCHI OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN.

LCD EKRAN 40 INCHI. IZVADEN OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN PROVEREN.


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 09:51SERVIS NA LED I LCD

SERVIS NA LCD I LED


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 09:03MATICNI PLOCI NAPOJUVANJA ZA LED TV

Ispravni i novi maticni ploci t con i napojuvanja za led i lcd tv


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 09:03Se prodava TELEVIZOR NEO

Televizorot e ispraven


1 €
или предлог цена
27 јун 08:27Televizor so Staklo Slika

Se prodava Televizor. Marka: TELSTAR, Model: Mira. Ima Daljinsko so n...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
27 јун 01:43ОLED TV LG 55GX

Poloven i ispraven


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 00:44Prodavam LG OLED77CX6la

Poloven


1.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 00:44LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 јун 00:44T-Con board za LED TV Hitachi 32" FullHD, T Con ploca

- 100% ispravna T-Con ploca od LED televizor so skrsen ekran skoro no...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 19:43televizor favorit vo ispravna sostojba

televizorot e vo ispravna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 18:16vivax televizor 27 inci

televizorot e vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 18:16Prodavam TV Grundig 32" LCD

Prodavam TV Grundig 32 VLE 4500 BF 81.3 cm (32") HD Black Grundig 3...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јун 17:374k ultra HD smart TV Lg fabrika 55 inci

Lg 55 inci 4k uhd smart go ima vo prodszba Nov model slika FANTAZIJA...


21.000 МКД
или предлог цена
26 јун 15:16LG LCD TV 37" (94cm)

Vo odlicna sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
26 јун 14:59LG Tv 49 inchi za delovi

Lg 49LK6100PLB so skrshen ekran drugo sve raboti


2.500 МКД
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јун 13:44Страна 2 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам