Цела Македонија
                   
2973 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:43Промовирано

ASUS F3E

Se prodava laptop Asus f3e.Processor Intel Core 2 Duo T7250 (dvojadre...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:57Dell latitude d430

Se prodava laotopce dell latitude d430 doneseno od Avstralija.Pricess...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:56DELL LATITUDE E5470 i5-6200{6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz 128 GB...


11.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 08:40Laptop lenovo i3 10th kako nov

Лаптопот е бњз знаци на користење. Ultra thin и нњ загрева. Батерија ...


11.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Лаптоп компјутери

06 авг 02:20LENOVO THINKPAD X100E 11.6LED

Odlicen laptop za dijagnostika na koli itn kompletno ispraven osven ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 00:56Star Poloven Fujitsu Laptop | Лаптоп половен

Се продава стар лаптоп со пукнат екран во исправна состојба. За делов...


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 00:45APPLE MACBOOK AIR 2020 KUPEN VO APPLE FULL PACK

Apple Macbook Air 2020 GOLD Za podetalni informacii javetese


900 €
или предлог цена
06 авг 00:27Dell Latitude E7440

Se prodava Dell Latitude E7440 Ultrabook 14.1’ , i5-4300 1.9 Ghz 8GB ...


210 €
или предлог цена
05 авг 23:01Acer Aspire ES1-411-C1WD-14"

Se prodava laptop Acer Aspire ES1-411-C1WD 14" screen,processor intel...


По Договор
или предлог цена
05 авг 20:05DELL G5

PERFEKTNA SOSTOJBA NE E IGRAN IAKO E GAIMNG LAPTOP KORISTEN E STROGO ...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 18:53Acer Swift 3 i5 8gen 8GB RAM 14"FHD 250GB nvme

Продавам користен лаптоп марка Acer, модел SF314-54-511a. Еден корисн...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 16:49Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 авг 16:11RETINA DISPLEJ ZA APPLE A1425

Ima samo edna crvena crta vertikalno taka si stoi so godini mn tenka ...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:59Toshiba Satellite A300 - piano version- super sostojba

Prodavam postar model na laptop, no vo super sostojba, si ima vgraden...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:52HP ENVY x360-15 Convertible notebook- i5 6th gen+ 2gb nVidi

Se prodava skoro nov laptop HP ENVY x360-15, konvertibilen, rotiracki...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:51Asus X556UA i5 6th gen; 8gb ram; 1tb HDD; Licenciran Win 10

Се продава одлично зачуван лаптоп Asus X556Ua - Intel Core i5 6200...


15.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35HP PAVILION 17.3" GAMING LAPTOP - Novi

HP PAVILION 17.3" GAMING LAPTOP 17-Cd2037nia 144Hz IPS Full HD NVME S...


62.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 12:29Laptop Asus X551C

Лаптопот е мах сочуван Intel Celeron 1.50GHZ Исправен се Б...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

05 авг 12:04LAP TOP HP PAVILLION

MODEL AMD A 10 RADEON , ODLICEN LAP TOP MNOGU BRZ ZA INTERNET I GLE...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 11:16Laptop Dell Inspiron

Ispraven so polnac zacuvan neosteten 4gb ram 500gb hard Intel HD g...


100 €
или предлог цена
05 авг 11:15Laptop ASUS intel Celeron, 4GB RAM, 250GB HDD *EKSTRA CENA*

Laptop ASUS X540SA, so intelov procesor Celeron N3050@1.6GHz, 4GB RAM...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 10:23MacBook

MacBook 13 incen ekran so ssd 250 GB, RAM 8 Gb, vo dobra sostojba...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 22:38Macbook Air 13-inch 2019, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Лаптопот е купен во iStyle и е без ниту една гребнатинка. Батеријата ...


599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 20:30Nov hard gamer laptop acer i5 so geforce gtx960

Prodavam nov gamer laptop acer carbon so i5 procesor i graficka gefor...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 19:34Hp laptop

Prodavam laptop so golema baterija


200 €
или предлог цена
04 авг 17:01Lenovo G 570

Se prodava Lenovo G 570 vo odlicna sostojba maksimalno socuvan, bater...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 16:51Laptop Fujitsu Siemens Lifebook AH530/GFX

Se prodava poloven Laptop Fujitsu Siemens Lifebook model: AH530/GFX ...


7.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:27Lenovo Ideapad 330-15IKB

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-8130U 8th Gen/4 GB/1 TB/ Inte...


10.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:12СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ ...


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 15:14Asus T300L Transformer Laptop Tablet 2in1

Продавам одличен лаптоп / таблет 2 во 1, модел: ASUS Transformer T3...


22.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 14:57ASUS i7 procesor 16GB ram

prodavam ASUS laptop 15,6" Procesor = i7 2630QM 2.0GHz graficka ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 13:07Prodavam HP Pavilion DV7 I7 CPU, 320 gb, 8 ramm

Odlicno socuvan, nova baterija BEZ ZAMENI


250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 €
04 авг 12:28Macbook pro retina A1425

Processor I5 2.53Ghz RAM 8 GB INTEL HD 4000 1536 Mhz SSD 256 GB A...


400 €
или предлог цена
04 авг 11:03HP 250 G5 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G5 SE STO VI TREBA,PLOCA,DISPLEJ,DRZACI ZA DISPLEJ,P...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 10:30Macbook pro 13 inch kako nov baterija 12 saati moze zamena

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterijata trae 12 saati so edn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 09:3913.3'' Laptop HP Folio 13-2000, i5, HDMI, SSD

Se prodava 13.3'' Laptop HP Folio 13-2000, bez ekran. Osven sto ekran...


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 08:09Acer Aspire one 722 , AMD C-60 APU, 2 GB DDR3 ram 320 GB HD

Prodavam laptop Acer Aspire one 722, 11,6" .Procesor AMD C-60 APU, 2...


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:26Mediacom SmartBook One 14

Laptopot e ekstra zacuvan, lesen prenosliv. Intel Celeron N3350 4...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:41Dell Inspiron 3542

Solidno socuvan - i3 -4gen - 8GB Ram - 120GB SSD - 15.6" HD Ekr...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:41MacbookPro i7 2009

MacbookPro i7 2009 4GB Ram 128GB SSD Wibdows 10 Polnac


250 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:11Страна 9 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам