Цела Македонија
                   
2973 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:43Промовирано

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512) : Spec...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:17Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:17Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,vo rabotna sostojba so neispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:16Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 €
07 авг 18:16OTKUP NA -- LAPTOP --NOVI I MALKU KORISTENI LAPTOPI --OTKUP

Otkupuvam lap topi novi i polovni So garancija Full pakovanje da b...


5.555 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 17:02SERVIS NA VASIOT LAPTOP I KOMPJUTER, PROCITAJ OGLAS

KOMPLETEN SERVIS, ELEKTRONIKA, NOVI DELOVI, LCD EKRANI I DETALNO CIST...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 15:23DELL LATITUDE E6540 I7 PRO

Dell Latitude e6540 biznis serija na lap top, i7 procesor, 16 gb ram ...


330 €
или предлог цена
07 авг 15:22Macbook Air 13 mid 2014

Macbook Air core i5 8GB ram 128Flash storage 13.3 inch socuvani kako ...


300 €
или предлог цена
07 авг 14:36LAPTOP SAMSUNG

LAPTOP SAMSUNG ima fleka na ekranot inaku raboti ok moze i za del...


5.500 МКД
или предлог цена
07 авг 14:35KUPUVAM MACBOOK AIR ILI PRO SO M1 PROCESOR NEKORISTEN

Samo nov nekoristen ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:42Laptop Fujitsu Lifebook E780

Laptop Fujitsu Lifebook E780... Kako nov,bez nitu edna grepka,isprave...


10.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:59Toshiba l830 besprekoren so i3 cpu

4gb ram,baterija oslabena,orginal adapter 079317093 Bez cenkanje Lapt...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:54Hp stream 13 ...plav i rozev kako novi 13.3 led slim

Idealni za deca za gledanje crtani I za internet Baterija 3-4 casa 07...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:53LENOVO IDEAPAD 100 15 ISK DDR4 SO KUTIJA

Laptopit e bukvalno kao nov ,baterija odlicna 3 casa ima i kutija so ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:52Продавам Chromebook Лаптоп

Продавам лаптоп, користен 7 месеци, најповолен за деца во рана училиш...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:44MacBook Pro 16" M1 Pro со 10 јадрен CPU, 16 јадрен GPU

Продавам неколку пати вклучен лаптоп MacBook Pro 16" со гратис проѕир...


130.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:06Lenovo G500 za delovi

Na Laptopot mu e rasipana maticnata ploca i izvaden mu e hard diskot ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 10:46HP Pavilion g7-1251sf i5-2430M (2.4GHz) 17.3"

HP Pavilion g7-1251sf Slab 17.3''++ LED BrightView (1600×900, bright...


5.500 МКД
или предлог цена
07 авг 10:02HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD.


8.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:02DELL INSPIRION 7720

DELL INSPIRION 7720 i7 , 8gb RAM , mesto za tri HDD, HD monitor 17.3...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53ASUS X55A

PRODAVAM SKORO NEUPOTREBIBAN ASUS X55A. SSD 250GB NOVA BATERIJA , D...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53LAP-TOP----TREKSTOR PRIME BOOK P 13

Procesor i 5 7Y54----7-ma generacija 8 gb ram 256 ssd grafichk...


20.500 МКД
или предлог цена
07 авг 07:52ASUS Laptop

Malku koristen za internet i za skolski obvrski Processor Intel(R) C...


220 €
или предлог цена
07 авг 07:10Asus x540 tastatura nova

Asus x540 nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:50Nova tastatura g480 lenovo

G480 lenovo nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:48Dell Latitude E5470 14"

Dell Latitude E5470; Intel Core i5-6300U, 8GB Ram, 256GB Solid State ...


12.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:22Microsoft Surface Pro 7 laptop / tablet

Se raboti kako novo Bez drcki Bez kutija, so original polnac


550 €
или предлог цена
06 авг 18:09Se prodava laptop HP

Prodavam laptop HP so Intel core i5 model na procesor,8 GB RAM memori...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 17:51Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:08TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno

TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 14:38Dell inspiron 1545

Lap top ekstra zacuvan. Bez grepka.


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
06 авг 13:42Se prodava Hp laptop 15.6 inca model.compag 6730 s

Se prodava hp laptop mod.compag 6730s 500 hdd 4 gb ram drzi baterija ...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 12:21acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM

acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:48MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:41Se prodava Asus laptop 15.6 inca mod.K50 IJ ispraven

So prodava super socuvan Asus laptop 4 gb ram 500hdd orginal polnac b...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:27MSI X620

SE PRODAVA LAPTOP MSI X620 DONESEN OD SWISS.PROCESSOR INTEL CORE 2 DU...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Toshiba Satellite X200

Se prodava gaming laptop Toshiba Satellite X200.


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Acer Aspire E1-522

Se prodava laptop Acer Aspire E1-522,processor AMD A4-5000 (cetirijad...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Compaq presario CQ43

Se prodava laptop Compaq presario CQ43.Processor AMD E-350 dvojadren ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:57Lenovo thinkpad Sl500

Se prodava laptop Lenovo thinkpad Sl500.Processor intel core 2 duo T5...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:57Страна 8 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам