Цела Македонија
                   
2959 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV HP EliteBook 850 G2 | 8GB RAM | i5-5500U |

HP EliteBook 850 G2 Dock HP 2013 I5-5300u 2.9GHz 8GB RAM (1 SLOT, E...


200 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
235 €
30 јул 12:26Промовирано

Lenovo ThinkBook 14 Gen 2 14" FHD i5-1135G7 Laptop

Laptopot e nov nekoristen. Bese odbijan poradi mala steta na gornata ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 00:48Промовирано

MacbookPro i7 2009

MacbookPro i7 2009 4GB Ram 128GB SSD Wibdows 10 Polnac


250 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:11Laptop Asus i7 17.3"

Processor: Intel Core i3 3110M, Intel Core i7 3610QM Graphics Adapte...


200 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:04Toshiba Satellite i5

Toshiba Satellite Pro i5 4GB Ram 500GB HDD 2GB graficka 17,3" Ekran


170 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 21:01Dell Latitude E6500 za delovi

Продавам делови за Dell Latitude E6500.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 20:20Se prodava fujitsu lap top

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti sa...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 19:02HP 250

Samo plasticnoto kapace od kopceto za pustanje go nema drugoto se e i...


5.500 МКД
или предлог цена
03 авг 19:01ACER Aspire 7738G

Ispraven so licenciran windows update na windows 10


7.000 МКД
или предлог цена
03 авг 19:01Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060 gaming

Prodavam odlicen gaming laptop Dell Inspiron 7577 Ekran: 15.6" 4K/...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 19:00Продавам лаптоп ASUS X553MA

Продавам ASUS X553MA сочуван во одлична состојба, без оштетувања и гр...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
03 авг 18:11DELL LATITUDE E5470 i5 6200u {6th}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... VRTETE NA 071-496-732 Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz...


11.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 17:49se prodava Acer

kupen e 26.990 a prodavamo ga 25.000 cena ne e fiksna . info na tel ...


25.000 €
или предлог цена
03 авг 17:46Popravka na skrseni laptopi dtm computers

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 17:04HP Elitebook 850 G1

Се продава добро сочуван лаптоп HP Elitebook 850 G1 , со нова оригина...


150 €
или предлог цена
03 авг 15:02Se prodava mini laptop skolski 10 inca ispraven

Se prodava mini laptop 10 inca ispraven ssd disc drzi baterija cena...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 14:58LENOVO 80 E3 6 GIGA RAM

AMD A8-6410 APU whit AMD REDEON R5 graphick 2.00 Gz LAPTOPCETO E VO ...


8.000 МКД
или предлог цена
03 авг 14:34Nov HP 15-dw3138nia i5-512 GB 8

Prodavam nov neotpakuvan, so 1 godina garancija https://support.hp...


28.000 МКД
или предлог цена
03 авг 14:04HP HP_C 15s-eq2003nia R5 16GB

Prodavam nov neotpakuvan HP HP_C 15s-eq2003nia R5 16GB, so edna godin...


26.000 МКД
или предлог цена
03 авг 14:04MacBook PRO 2015+ 8GB 256GB SSD Laptopot e odlicen

Se prodava MacBook Pro laptopot e modelski od 2015 godina pa nagore ...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 13:35Lenovo ThinkPad e 14 vtora gen ko nov

Lenovo thinkpad 2021 godina 7 mesec ko nov ot shvajcarija 1 nedella k...


600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 €
03 авг 11:57Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 10:32TOSHIBA SATELLITE 4010CDS funkcionalen, antikvitet, starina

Prodavam super zacuvan star laptop Toshiba Satellite 4010CDS vo origi...


50 €
или предлог цена
03 авг 09:11HP Pavilon DV6, AMD Phenon II 960 Quad Core, 4 GB DDR3 ram

Prodavam laptop HP Pavilon DV6 , 15,6" led ekran so procesor AMD Phen...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
03 авг 08:56Laptop Intel Core i5 so DDR3 4 jadren procesor

Processor Intel Core i5 4 jadren,ddr3 2gb,500gb hdd. Laptop Model : ...


95 €
или предлог цена
03 авг 08:24Dell latitude 3450

Dell latitude 3450 so 14,1 led slim ekran so 4gb ram so 320gb hdd so ...


6.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 08:22Prodavam Mac Book Pro laptop kako nov

Prodavam laptop Apple MacBook Pro vo super sostojba so originalen pol...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 07:57Lenovo Yoga 3 Pro

Laptop/tablet. Koga ke se previtka 360 stepeni dobivate 14 incen tabl...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 01:29Asus rog g771

Prodavam asus rog g771 laptotp e vo odlicna rabotna sostojba kozmeti...


28.000 МКД
или предлог цена
03 авг 01:04Prodavam laptop ASUS K53SD

Продавам лаптоп ASUS K53SD во одлична состојба со следните карактерис...


9.000 МКД
или предлог цена
02 авг 21:51DELL LATITUDE i5 2520 3.20 GHz 128GB SSD 4GB DDR3 RAM

DELL LATITUDE E6420 IZDRZLIV I BRZ BREND LAPTOP i5 2520 3.20 GHz 128...


6.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 21:11Kako Nov, MacBook Air M1 8gb Laptop So kutija Komplet

JAVETE SE NA TELEFON 074 747 292 ILI VIBER IST BROJ NE KONTAKTIRAJTE ...


60.000 МКД
или предлог цена
02 авг 20:15Hp Elitebook 8530p

Laptopot e vo ispravna sostojba so orginalen polnac perfektno raboti ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 19:04Laptop dell moze zamena

Kompijuterot e vo dobra sostojba i raboti sovrseno mozna e zamena sam...


6.500 МКД
или предлог цена
02 авг 17:46Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 17:12Laptop 15.6" odlicen za domasna i kancelariska rabota

Proizveduvac: ASUS Model: X540L RAM:4GB Procesor: i3 Pokraj osnov...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 13:09Nov Laptop Toshiba C55 AMD A4 so SSD, windows 10. Evtino

Se prodava laptop Toshiba C55 so AMD a4 procesor ( jacina identicna k...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 11:48Otkup na Ispravni i neispravi laptopi(Asus, Lenovo, Dell, HP

Vrsam otkup na Ispravni i neispravi laptopi od site brendovi (Asus, H...


4.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:37Apple Macbook Air 2019 Retina 128GB

Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD Nema grebatinki. Mnogu malku e korist...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 09:06Prodavam Sony laptop

Prodavam Sony laptop.Model vgh-n21z. Super raboti. Brz e za win7. Cp...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 07:06HP G72 Laptop Core i5 2.53GHz1 tb hdd 8 gb ram

HP G72 Laptop Core i5 2.53GHz1 tb hdd 8 gb ram 17.3 ekran


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

01 авг 23:58Se prodava Acer aspire D 257 10 inci laptop ispraven

Se prodava Acer mini laptop 10 inci model aspire one D257 ispraven or...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 авг 22:15Страна 7 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам