Цела Македонија
                   
2879 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple MacBook Pro (Touchbar)

Macbook Pro (13-inch, 2019, Two Thunderbolt 3 ports) Processor 1.4 G...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 06:48Промовирано

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon купен за канцелариска ра...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 10:36Промовирано

--NOVI TASTATURI ZA LAPTOPI--ceni od 1200-1800 mkd

NOVI TASTATURI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI--ceni 1200 do 1800 mkd.Moze ...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:24Acer Aspire E5-573 i5 5th gen +nVidia 2 gb - se prodava

Se prodava super cuvan laptop Acer Aspire model E5-573 so procesor i5...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:24Delovi za Asus X550;X551;X552;X553;X554;X555

Ceni i informacii okolu dostapnosta na delovite moze da dobiete po e-...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:22Delovi za Lenovo Ideapad 110 - imam sve komplet

Delovi za Lenovo Ideapad 110 - ispravni delovi, tastaturi, maski, drz...


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:22Delovi za Dell Inspiron -3521,3542 3558,5551,5558,5559,7558

Se prodavaat delovi za poveke modeli na Dell laptopi od Inspiron seri...


55 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:22Половни делови за повеќе модели на TOSHIBA лаптопи

KONTAKT NA delovizalaptopi@yahoo.com Достапни се делови(тастатури,ку...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:22MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 10:06HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD.


8.000 МКД
или предлог цена
28 јун 08:41Laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor)

Se prodava laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor) vo super sostoj...


10.500 МКД
или предлог цена
28 јун 08:33Se prodava Acer PREDATOR

Se prodava Acer PREDATOR mnogu zacuvan laptop bes ni edna grepka. 076...


600 €
или предлог цена
28 јун 07:23Laptop 14"

Se prodava laptop 14" so - 4jadren procesor intel atom x5-z8350 - ...


4.500 МКД
или предлог цена
28 јун 07:18DELL Inspiron 15 Core i3/4GB/1TB

Koristen 1-2 nedeli, vo super sostojba.


13.500 МКД
или предлог цена
28 јун 01:18HP 255 G8 Notebook - Одлична Состојба!

Processor: AMD Ryzen 3 3250U with Radeon Graphics 2.60 GHz RAM: 8.00...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 01:02hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
28 јун 00:08DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6...


9.490 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.990 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 23:12Toshiba Portage M300 Laptop

CPU: Intel Pentium M 1.2Ghz RAM: 1.25GB HDD: 60GB Baterija: 1h Laptop...


1.700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

27 јун 22:21Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
27 јун 22:16DELL LATITUDE E5470 i5 6200 {6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... VRTETE NA 071-496-732 Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz...


11.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.490 МКД
Сопиште / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 21:49MacBook Pro 13'' Retina

Се продава MacBook Pro 13'' Retina со оштетен екран, на надворешен мо...


12.000 МКД
или предлог цена
27 јун 21:25laptop i3 cpu.Toshiba pro c50-a-15t--15,6inch

laptop i3 cpu.2,5ghz..Toshiba pro c50-a-15t--15,6inch.


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 20:08СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ ...


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 18:57Terra Mobile 1513A

Odlicen lap top so 15,6 momitor led slim so 8gb ram i 120gb ssd so o...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 18:37Se prodava nov Apple mac book air 13"

Se prodava nov Apple mac book air 13", nov glanc bez tragi na korist...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 18:34Se prodava lap top Samsung i5

Se Prodava Samsung R540 Procesor intel core i5 2.40 ghz Ram 2gb Hd...


5.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
7.000 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 18:29Asus R540S

Laptopot e kako nov .. 2pati vklucen.. baterijata drzi 3saata. So l...


140 €
или предлог цена
27 јун 18:26Laptop Lenovo ideapad 100-15ibd so intel i3 5ta gen 4gb ram

Prodavam mnogu socuvan laptop lenovo ideapad 100-15ibd, nema nikakvi ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 15:09Apple Macbook Pro 13" Retina, Intel Core i5, Ram 8GB DDR3

Се продава MacBook Pro A1502 Early 2015, како нов, екстра сочуван. До...


490 €
или предлог цена
27 јун 14:14Нови лаптоп комјутери (Laptopi) HP

Оперативен систем DOS ...


22.900 МКД
или предлог цена
27 јун 13:55Нови лаптоп комјутери (Laptopi) Dell

DELL INSPIRON 3583 Intel Pentium 5405U (2 јадрен, 2.30GHz, 2 MB кеш)...


22.900 МКД
или предлог цена
27 јун 13:55Lenovo T410i

Odlicen Lenovo najjakata Think Pad T serija (legura od Titanium i pla...


10.000 МКД
или предлог цена
27 јун 13:41Lenovo ideapad 100

Intel Celeron CPU N2840 @ 2.16GHz Ram: 2 Gb Hdd: 500 Gb Intel HD G...


1 €
или предлог цена
27 јун 12:44Toshiba Satellite Pro R50 i5 ram8g PRODAVAM nk

Prodavam Toshiba Satellite Pro R50-B-12R Notebook 39.6 cm (15.6") HD ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 11:53Laptop Fujitsu Lifebook E780

Laptop Fujitsu Lifebook E780... Kako nov,bez nitu edna grepka,isprave...


9.500 МКД
или предлог цена
27 јун 11:52Apple Macbook a1181......2006god

Apple Macbook a1181......2006god... Laptopot e kako nov,max zacuvan,...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јун 11:50Dell latitude E6420 so i5

Odlicno socuvan lap top so aluminiumsko kukiste lesno prenosliv Dell ...


8.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 11:37Lenovo 3000 n200

Se prodava poloven laptop. Marka Lenovo model 3000 n200. Laptopot e...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 11:30MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon купен за канцелариска ра...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 10:36LENOVO IDEAPAD 320 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 32O NA DELOVI,DISPLEJ,PLOCA ODLICNA,PLASTIKI,FLETOVI,T...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 10:15LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 10:14Prodavam Macbook Pro vo odlicna sostojba.

Prodavam laptop Macbook Pro odlicno socuvan, 4GB ram, 250GB SSD HD, r...


6.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јун 09:24Страна 5 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам