Цела Македонија
                   
2959 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ThinkBook 14 Gen 2 14" FHD i5-1135G7 Laptop

Laptopot e nov nekoristen. Bese odbijan poradi mala steta na gornata ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

NOV HP EliteBook 850 G2 | 8GB RAM | i5-5500U |

HP EliteBook 850 G2 Dock HP 2013 I5-5300u 2.9GHz 8GB RAM (1 SLOT, E...


200 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
235 €
30 јул 12:26Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 00:48Промовирано

MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 11:10Lenovo G500 za delovi

Na Laptopot mu e rasipana maticnata ploca i izvaden mu e hard diskot ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 10:46ThinkPad E495 Ryzen 7 3700U 4-Core,16GB RAM,512ssd PRODAVAM

Prodavam odlicno socuvan ThinkPad E495 skoro nov mnogu malku koristen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 10:27Dell Inspiron 15-3537 15,6' CORE I5 8g PRODAVAM nk

Prodavam Dell Inspiron 15-3537 odlicno socuvan ,baterija drzi okolu 3...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 10:09HP Pavilion g7-1251sf i5-2430M (2.4GHz) 17.3"

HP Pavilion g7-1251sf Slab 17.3''++ LED BrightView (1600×900, bright...


5.500 МКД
или предлог цена
07 авг 10:02HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD.


8.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:02HP Pavilion dv6

Laptopot e so i7 procesor,8GB ram,5 mb kes i e isklucivo brz ide komp...


7.500 МКД
или предлог цена
07 авг 08:30Lenovo Thinkpad Twist 2-in-1

Se prodava Laptop Lenovo Thinkpad Twist. Mnogu zacuvan, odlicen mo...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 08:16DELL INSPIRION 7720

DELL INSPIRION 7720 i7 , 8gb RAM , mesto za tri HDD, HD monitor 17.3...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53ASUS X55A

PRODAVAM SKORO NEUPOTREBIBAN ASUS X55A. SSD 250GB NOVA BATERIJA , D...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53LAP-TOP----TREKSTOR PRIME BOOK P 13

Procesor i 5 7Y54----7-ma generacija 8 gb ram 256 ssd grafichk...


20.500 МКД
или предлог цена
07 авг 07:52ASUS Laptop

Malku koristen za internet i za skolski obvrski Processor Intel(R) C...


220 €
или предлог цена
07 авг 07:10Asus x540 tastatura nova

Asus x540 nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:50Nova tastatura g480 lenovo

G480 lenovo nova tastatura Info viber 077921808


1 €
или предлог цена
07 авг 02:48DELL LATITUDE 7480/i5-7300u [7GEN] 3.50GHz/8GB RAM/128GB SSD

Mnogu brz i izdrzliv brend laptop DELL LATITUDE 7480 WIN 10 PRO i5 ...


10.490 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 22:43DELL LATITUDE 7480/i7-7600u [7GEN] 3.90GHz/12GB RAM/ SSD

WIN 10 PRO i7 7600U 3.90 GHz 7th generacija RAM 12 GB ddr4 SSD 256...


18.490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
18.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 19:53Dell Latitude E5470 14"

Dell Latitude E5470; Intel Core i5-6300U, 8GB Ram, 256GB Solid State ...


12.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:22Microsoft Surface Pro 7 laptop / tablet

Se raboti kako novo Bez drcki Bez kutija, so original polnac


550 €
или предлог цена
06 авг 18:09Se prodava laptop HP

Prodavam laptop HP so Intel core i5 model na procesor,8 GB RAM memori...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 17:51DELL VOSTRO I5 3000 6200u cpu 2.3-2.4ghz

Se prodava dell vostro i5 3000 serija mnogu malku koristen crvena b...


3 €
или предлог цена
06 авг 16:48Se prodava hp 14dk1013nw

Se prodava HP 14dk1013nw nov neodpakuvan cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 15:27Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:08TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno

TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 14:38Dell inspiron 1545

Lap top ekstra zacuvan. Bez grepka.


5.000 МКД
или предлог цена
06 авг 13:42Se prodava Hp laptop 15.6 inca model.compag 6730 s

Se prodava hp laptop mod.compag 6730s 500 hdd 4 gb ram drzi baterija ...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 12:21Mini laptop Asus

Se prodava mini laptop Asus Model: Eee PC 900HA 160 hard 1 giga ram ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 12:03acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM

acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:48Lenovo i3, SSD 256, ram 4 kako nov...

Lenovo so odlicna baterija Hard disk SSD 128, 4 gb ram so moznost za ...


8.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:44MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:41Se prodava Asus laptop 15.6 inca mod.K50 IJ ispraven

So prodava super socuvan Asus laptop 4 gb ram 500hdd orginal polnac b...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:27HP ProBook 470 G2 17.3 CORE I7 PRPDAVAM nk

Prodavam odlicno socuvan HP ProBook 470 G2 ,mnogu malku koristen ,bat...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:01HP Pavilion 15-n266ez cor i5 8g ram PRODAVAM nk

Prodavam Pavilion 15-n262ez odlicno socuvan,baterija drzi nad 3h,inst...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 10:59Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g PRODAVAM nk

Prodavam Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g specifika...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 10:42DELL Inspiron N5110 i5, 4GB RAM, 250GB SSD, WIN 10

Se prodava socuvan i celosno ispraven laptop Dell so slednite karakte...


150 €
или предлог цена
06 авг 10:39Laptop HP Pavilion Dv9000 so Grafichka (GPU)

Socuvan Laptop HP Pavilion Dv9000 za domasna upotreba. Processor AM...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 09:44HP EliteBook 850 G8 15.6" Core i5 1135G7 PRODAVAM NOVVV

Prodavam nov HP EliteBook 850 G8.Laptopot e nov voopsto ne koristen.....


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 09:29MSI X620

SE PRODAVA LAPTOP MSI X620 DONESEN OD SWISS.PROCESSOR INTEL CORE 2 DU...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Toshiba Satellite X200

Se prodava gaming laptop Toshiba Satellite X200.


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Acer Aspire E1-522

Se prodava laptop Acer Aspire E1-522,processor AMD A4-5000 (cetirijad...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:58Compaq presario CQ43

Se prodava laptop Compaq presario CQ43.Processor AMD E-350 dvojadren ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:57Страна 4 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам