Цела Македонија
                           
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:21Промовирано

Plac so karabina Star Dojran

Agencijata za nedviznosti prodava palc so karabina pozadi crvkata sv....


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

18 дек 14:19Викендичка во Лисолај

Се продава лозје со викендичка во Лисолај. Со површина от 3000м2. ...


140 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 дек 12:01Vila vo Star Dojran

Vila vo Star Dojran odlicna lokacija pogled na ezero so dve terasi i ...


75.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

16 дек 19:09STARA VIKEND KUKJA KATLANOVO

PRODAVAM PLAC 1500 m/2 ,SO KUKJA 70m/2 (KUKJATA E ZAPUSHTENA I NEU...


27.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

16 дек 10:48Se izdava vikendica, vila, vikend kuka vo Plackovica

Se izdava vikendica na planina Plackovica. - Vikendicata ima: 3 sp...


1 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Викенд куќи

11 дек 15:19Iznajmuvam prostor/vila za proslavi

Iznajmuvam prostor/vila/vikendica za sekakov vid na proslavi. Prosto...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 дек 23:03SE IZDAVA KOZUF SMRDLIVA VODA

Se IZDAVAAT SOBI vikendica na Kozuf smrdliva Voda Gevgelija INFO NA ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

06 дек 16:08Се продава викендица

Викендицата се наоѓа над кип сервисот по земјениот пат со струја вода...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

06 дек 05:33Се издава викендица на Попова Шапка

Викендица на одлична локација (прв ред од викенд населбата), со парки...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

05 дек 13:00Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo ITNO EXTRA CE

placot e okolu 900 kvadrati, za podetalno info javete se zemjishtet...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

05 дек 12:03СЕ ПРОДАВА Деловен објект со Станбен спрат

Се продава деловен простор на атрактивна локација во месноста Моклишт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 дек 14:52Вила во прекрасна аришова шума во Осогово

Се изнајмува вила од 100м2 во срцето на Осоговските планини на надмор...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

30 ное 11:29Се купува плац/помала викендица во Маврово и околината

Барам плац/помала викендица во Маврово и околината, Анови и околу T...


2 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

29 ное 20:51Викендица со овоштарник

Се продава Викендица во Батинци од 60 м2 со Плац од 2200 м2. Има голе...


50.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

26 ное 13:00Викенд куќа (карабина) во близина на Куманово

Се продава плац од 1200м2 во непосредна близина на Куманово, потточно...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 ное 21:53PRESPAV MAVROVO

Odlicen apartman so super pozicija na samo: 5 min. do najbliskata pr...


720 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

18 ное 15:53SE PRODAVA VIKENDICA VO MARKOVA SUSICA

Земјиште под зграда 170 m2 DVORNO MESTO 967 m2 Bazent 100 m2 Vik...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

16 ное 20:57Продавам куќа во с.Горно Соње

Продавам стара селска куќа во с. Горно Соње со приземје и спрат вкупн...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

13 ное 10:52Се продава вила во Суитлак

Се продава вила во населба Суитлак со површина од 2200м2. До вилата и...


1 €
или предлог цена
01 ное 12:36Kupuvam Vikendica

Kupuvam vikendica so dvorno mesto ponudi so sliki moze da ispratite n...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

30 окт 17:26Se prodava kamp prikolka vo avto kamp krani

Se prodava kamp prikolka Kontakt: 075 249 933


3.500 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 окт 08:53Земјиште со основа за викендица на езеро Козјак

Се продава плац од 390м2, со основа за викендица од 90м2, приземје од...


20.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

23 окт 09:58*SAJCESKI* Vikendicka so plac vo Raca

Se prodava vikendicka vo naselba Raca, na dva sprata, opremena vo etn...


По Договор
или предлог цена
22 окт 23:58Kamp prikolka vo Krani

Se prodava kamp prikolka vo avtokamp Krani. Za poveke informacii, na ...


По Договор
или предлог цена
20 окт 22:19Kupuvam vikendica vo okolinata na Bitola

Kupuvam vikendica vo okolnite Bitolski sela (Maloviste, Brusnik, Oreo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

18 окт 08:34Baram da odrzuvam, odrzuvanje vikendica

Baram da odrzuvam vikendica, vo zamena koristenje na istata za vikend...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

15 окт 15:32Baram kukja ili vikendica da ja odrzavam

Baram da odrzavam kukja na selo ili vikendica .Baraj na 075 337 617


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Викенд куќи

05 окт 00:33Vikend kuka

Se prodava vikend kuka vo s. Adzimatovo, opstina Lozovo. Kukata e vna...


20.000 €
или предлог цена
04 окт 18:37Kupuvam vila - kuka - vikendica - BRATINDOL ILI ROTINO

KUPUVAM VILA - KUKA - VIKENDICA BRATINDOL ILI ROTINO DO 14 000 EVRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 сеп 21:08Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

26 сеп 15:56Imot vo selo Sopot

Стара куќа со помошни простории 60 м2 , дворно место со овоштарник 15...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

24 сеп 10:47Се продава куќа во С.ПАЛИКУРА

Се продава куќа во село Паликура, куќата е наместена со 30м2 подрум и...


20.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Викенд куќи

23 сеп 11:02Vikendica odlicna lokacija

Vikendica na odlicna lokacija na pat prema selo susica.. so novo s...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

22 сеп 06:18ВИКЕНДИЧКА ВО ВИТОЛИШТЕ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ВИКЕНДИЧКА НА ВЛЕЗОТ ВО С.ВИТОЛИШТЕ,МАРИОВО ДО ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 сеп 12:29SE IZDAVA VIKENDICA NA BEROVSKO EZERO

SE IZDAVA VIKENDICA VO NEPOSREDNA BLIZINA NA BEROVSKOTO EZERO, VO NED...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

10 сеп 13:31Се издава Викенд куќа во Вевчани

Викенд куќата е сместена во општина вевчани на многу убава локација с...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

09 сеп 23:08Menuvam dukan 23m2 za vikendica vo Skopsko

Menuvam dukan 23 m2 vo Kisela voda za vikendicka vo okolina na Skopje...


27.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

09 сеп 10:29Baram vikendicka vo Prespa ( Stenje )

Baram da kupam vikendicka vo Stenje ili ostanatite sela i vikend nase...


1 €
или предлог цена
07 сеп 15:36Kupuvam vikend kukja go Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 10:10Купувам куќа со дворно место до 1000м2

Купувам куќа со дворно место до 1000м2, оддалеченост од црнтарот на С...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 20:01Страна 8 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам