Цела Македонија
                           
538 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

13 авг 21:19Промовирано

Se prodava vikend kukja vo n.Karpos

Se prodava vikend kukja vo n.karpos na nikuljski pat so povrsina od 3...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

27 мар 17:59Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

25 мар 23:21Се продава викендица со плац 645м2 во Орешани

Се продава викендица во нас. Орешани. -Плац 645 м2 - каскаден -Ку...


34.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Викенд куќи

16 мар 16:44Se prodava kuca na glavniot pat vo selo Zubovce

Kucata e 250 kvadrati so dvor od 500 kvadrati, vo dvorot ima letna ku...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Викенд куќи

16 мар 14:53SE PRODAVA BUNGALOV, MONTAZNA KUKA

Se prodava montazna kuka za vikendicka ili za vo avto kamp. Montaznat...


7.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

14 мар 19:46Se iznajmuva vila so bazen

Се изнајмува вила со базен, надворешен бар и поглед, локација Мокли...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

10 мар 22:30Се продава викенд куќа

Се продава викенд куќа во село Маловиште Битолско со ​чист имотен лис...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

10 мар 19:50VIKEND KUKA

KONTAKT 070/392-519 OLIVER Vikendica vo Varvara na patot kon Markov ...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

05 мар 20:03Викендица во Општина Илинден

Се продава земјоделско земјиште со вкупна површина од 4000м2 со легал...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Викенд куќи

05 мар 13:00Se prodava kuka vo Star Dojran

Se prodava kuka vo Star Dojran na 200 m od gradskata plaza


100.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

04 мар 12:37Baram vikendica vo oklinata na Skopje pod naem

Baram vikendica vo oklinata na Skopje pod naem


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 мар 10:29Baram vikendicka ili plac Kumanovo

Baram,Lokacija ili vikendicka vo Kumanovsko Vrtete na 078 300 065....


50 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

02 мар 08:46Викенд куќа за издавање

Се изнајмува викенд куќа на Пониква, комплетно опремена (кујна,купат...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

28 фев 17:46Викенд куќа на Пониква - Осогово

Се продава викенд куќа на Пониква - Осогово, на два спрата со 3 спалн...


1 €
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

28 фев 09:14Vikendica vo s.Cemersko

Se prodava vikendica vo s.Cemersko na dva kata so golem dvor, bazent ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

26 фев 22:19PLAC SO MALA KUKJA

Se prodava mesto od 570m2 vo naselba Belevo - mala kukjarka (20m2) le...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 фев 16:38Se prodava vikendica i plac blizu hotel Radika.

TEL: 077 534 695 Vilata ima 150m2 stamben prostor prizemja kat i p...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Викенд куќи

24 фев 15:17Se prodava niva so vikendicka

Se prodava niva 4 dekari so Vikendicka legalizirana so cist imoten li...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

23 фев 16:12Урбан плац со викендица во најчистиот дел од градот

Се продава плац од 1000м2 заедно со викендица со имотен лист за 32 м...


45.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

21 фев 09:07КУПУВАМ ВИКЕНД КУЌА

Купувам куќа во околина на Скопје.


30.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

20 фев 23:12плац/куќа во Галичник, plac/kukja vo Galicnik

Галичанец бара плац или куќа во Галичник.


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

15 фев 11:33Vikendica na Popova Shapka

Prodadena! vikendica na Popova Shapka so cista dokumentacija moze da...


68.900 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

14 фев 16:11Kupuvan Vikendica

Kupuvam vikendica do 20.000 evra


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 фев 00:22Се продава викендица со плац

Се продава викендица со плац во село Усје, нас.Пинтија, легализирана,...


45.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

13 фев 11:53Plac 1700 m2 kuka 100 m2 Morani

Prodavam Vikend kuka , so aktivno lozje 10,11 reda i ovoštarnik - p...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

13 фев 10:03Kukja vo MARKOVA SUSICA;MARKOV MANASTIR

SE PRODAVA ili MENUVA ZA STAN VO AERODROM DO 60m² + DOPLATA KUKjA V...


130.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

13 фев 07:27Продавам викенд куќа во Крушево

Продавам викенд куќа во Крушево, 60 м2, наместена, изолирана комплетн...


30.000 €
или предлог цена
Крушево

Викенд куќи

08 фев 13:00Se iznajmuva vikendicka

Se iznajmuva vikendica blisko do osogovska kuka cena povolna 078 749 ...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

06 фев 15:36Se prodava kukja (vikendica) vo ljubanci

Se prodava kukja vo selo ljubanci so dvorno mesto od 500m2. Kukjata s...


19.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

02 фев 13:30Kupuvam vikendica ili plac na Popova Sapka

Kupuvam vikendica ili plac na Popova Sapka


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

31 јан 16:54GARAZI HALI MAGACINI KONTEJNERI KUKI KUKICKI

MONTAZNI VIKEND KUJKI OD 100 M2 KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI VIKEND KUJ...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

25 јан 23:25Vila na Smrdliva voda

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


26.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

24 јан 16:31Викенд куќа - Конопница

Се продава викенд куќа во с. Конопница со квадратура од 64м2 со дворн...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

22 јан 16:16Sprat za izdavanje

Се издава спрат/соба za vikendi, praznici, odmori од куќа "Roza" во г...


50 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

19 јан 13:20Викендица

Се продава викендица кај Марков Манастир.Површината на земјиштето е 9...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

13 јан 16:47Vikend kuka vo Volkovo

Se prodava vikend kuka vo selo Volkovo vo blizina na kartingot. Kuka...


55.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

11 јан 23:02Се издава викенд куќа во Маврово

Се изнајмува викенд куќа во Маврово, погодна за сместување на 10-12 л...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

11 јан 18:16Kupuvam vikendicka vo selo Divlje

Kupuvam stara kuka so mesto vo selo Divlje


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

11 јан 12:14KUKI VIKENDICI BARAKI KONTEJNERI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI VIKEND KUKI PO EVROPSKI STANDARDI IMAME SE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

02 јан 23:07Vila vo Star Dojran

Se prodava Vila/kukja vo Star Dojran, pogled na ezero na 3 sprata 350...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

30 дек 16:40Страна 7 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам