Цела Македонија
                           
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:21Промовирано

се продава стамбена куќа со одлична состојба во Тафтаиџе2

ШИФРА 5855 Се продава стамбена куќа со одлична состојба на прекра...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 мај 13:54Vikendica

Se prodava vikendica vo selo krapa nad barbaras vikendicata e nova gr...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 мај 01:36Се продава викендица во Претор | Vikendica Pretor

Се продава викендица во Претор. 300 m2 викендица и 2500 m2 дворно...


55.000 €
или предлог цена
14 мај 17:36baram Vikendica

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 10:41PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2 MOZ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 06:30TWINS house VIKENDICA so ovostarnik vo s.NEPROSTENO

Vikendicata se naogja vo selo NEPROSTENO na mirna i ubava lokacija.Im...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

12 мај 19:40Се продава викенд куќа во с.Челопек

Се продава викенд куќа во општина Старо Нагоричане, село Челопек. Кв...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

10 мај 19:07Se prodava vila so lozje vo novakova cesma pluzdino

Se prodava vikendica na dva sprata legalizirana vo naselba novakova c...


25.000 €
или предлог цена
09 мај 13:30Vikendica

Baram da kupam mala vikendica so malce dvor vo blizina na selo izvor ...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Викенд куќи

08 мај 07:51Се продава плац во с.Конопиште

Се продава плац во с. Конопиште на излезот према с.Бошава со површин...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

05 мај 23:14Prodavam plac so vikendicka vo GORNA MATKA

Placot e 2900m2 i ima prikluceno struja NO voda nema prikluceno. Vike...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

04 мај 20:47Се продава заградена приколка во крани

На атрактивно место,во борова шума ,блиску до езеро,за убав одмор и р...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

03 мај 15:37SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

01 мај 12:15Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:52Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa.

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:20Kupuvam vikendica Celopek Pelince

Baram da kupam vikendica ili plac za gradenje na vikendica po normaln...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

29 апр 22:29Се изнајмува апартман во Струга

Се изнајмува апартман, комплетно опремен. За повеќе информации и слоб...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

29 апр 10:09СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА СО ОБРАБОТЛИВА ПОВРШИНА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА НОВА ГРАДБА ,КОМПЛЕТ УРЕДЕНА СО КУЈНА КУПАТИЛО Д...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 апр 09:36Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Vila Mavrovo

Se izdava Vila vo Mavrovo, 400m do ski centar, vikendicata e komplet...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 апр 12:12Vikendica vo mavrovo

Se izdava vikendica vo mavrovo vesna 078-467-999....


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

25 апр 15:36монтажни куќи контејнери

steel house.mk монтажен контејнер 32,5 м2 facebook steel house.mk


5.980 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

25 апр 12:39Продавам -менувам куќа за стан во Охрид

Куќа со три спални , салон со камин со трпезарија и кујна , две купа...


65.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

23 апр 20:16Куќа во Центар, под Горна Порта

Се продава куќа во Центар, веднаш под Горна Порта, оддалечена 5 мин...


51.999 €
или предлог цена
21 апр 18:34Vikendica vo Katlanovo

Se prodava vikendicka od 60m2 i dvor 500m2


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

21 апр 16:03Се изнајмува брвнара

Се изнајмува брвнара во с. Стрезовце, на 18км. од Куманово. Брвнарата...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

20 апр 13:54VELIGDENSKI I MAJSKI PRAZNICI VO LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA ZA VELIGDENSKITE I MAJSKITE PRAZNICI VIKENDICA...


1 €
или предлог цена
20 апр 13:00Villa Relax -Family style // Се издава викенд куќа //

Област - 🌲Азот🌲 Капацитет - 12 лица🛏 Сопствен Паркинг🚗 Каблов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 апр 09:56MONTAZNI VIKENDICI KUJKI BARAKI

MONTAZNI KUJKI PO EVROPSKI STANDARDI KLUC NA RAKA KEN PANEL VI NUDI S...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

13 апр 22:06NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

MONTAZNI KUJKI VIKENDICI PO EVROPSKI STANDARDI KEN PANEL VI NUDI SEKA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

13 апр 22:06Prikolki vo Gradiste

Se izdavaat prikolki vo Gradiste,Cena 1500 mkd od den. Kontakt 0782...


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:31Izrabotka na kolibi i moderni vikend kukji

Komplet so enterier i sanitarija.


2.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Викенд куќи

12 апр 08:44Куќа во Усје

Куќата е изградена 2007 год.на периферен дел, со убав поглед кон крст...


129.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

09 апр 19:00Se iznajmuva vila vo Mavrovo

071 311 215 Darko Se iznajmuva vikend kuka vo Mavrovo. Vikendicat...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

08 апр 09:23Имот во Катланово

Се продава имот во Катланово на стариот пат кон Велес и Езеро Младост...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

07 апр 12:25Izdavam villi vo s.Dabnishte Kavadarci

Izdavam vili vo s.Dabnishte na 10 km od Kavadarci.Vilite se kompletno...


800 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

07 апр 11:30Apartman PRESPAV Mavrovo

Parking Pogled kon ezero Opremeno za 7 lica 6 km.do skicentar htt...


720 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

31 мар 18:11Vikend kukja vo Dojran

Prodavam ili menuvam za Stan vikend kukja vo Dojran, na atraktivno me...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

28 мар 20:58Se prodava vikend kukja vo n.Karpos

Se prodava vikend kukja vo n.karpos na nikuljski pat so povrsina od 3...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

27 мар 17:59Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

25 мар 23:21Страна 6 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам