Цела Македонија
                           
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 13:39Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 20:02Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

Idavam apartmani vo ljubanista, ohrid

Se izdavaat dva apartmani vo ljubaniste ohrid.


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

26 мај 16:52Kamp vo Krani

Se prodava kamp vo Krani so toalet I kujna kontakt tel 077640777


1 €
или предлог цена
25 мај 19:07Kozjak Blizansko

Kozjak Blizansko 199m2 stamben prostor 120m2,garazen 80m2,cist imoten...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

24 мај 15:24КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

23 мај 18:16Se prodava vikendica vo Popova Shapka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo Popova Shapka vo Te...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

23 мај 16:57BARAM KUKA VO SELO ILI PLANINA

CENA DO 8000 EVRA


5.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Викенд куќи

19 мај 21:53се продава стамбена куќа со одлична состојба во Тафтаиџе2

ШИФРА 5855 Се продава стамбена куќа со одлична состојба на прекра...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 мај 13:54Vikendica

Se prodava vikendica vo selo krapa nad barbaras vikendicata e nova gr...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 мај 01:36Се продава викендица во Претор | Vikendica Pretor

Се продава викендица во Претор. 300 m2 викендица и 2500 m2 дворно...


55.000 €
или предлог цена
14 мај 17:36baram Vikendica

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 10:41PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2 MOZ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 06:30Продавам камп куќичка - викендица

Брвнарата се наоѓа во лиценциран камп "ТЕНТОВИ", Дојран со површина ...


4.900 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

13 мај 09:05TWINS house VIKENDICA so ovostarnik vo s.NEPROSTENO

Vikendicata se naogja vo selo NEPROSTENO na mirna i ubava lokacija.Im...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

12 мај 19:40vikend kuca vo selo jabolci

se prodava vikendica vo selo jabolci,nad shkoloto na pocetok na selot...


25.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

10 мај 21:45Се продава викенд куќа во с.Челопек

Се продава викенд куќа во општина Старо Нагоричане, село Челопек. Кв...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

10 мај 19:07Se prodava vila so lozje vo novakova cesma pluzdino

Se prodava vikendica na dva sprata legalizirana vo naselba novakova c...


25.000 €
или предлог цена
09 мај 13:30Vikendica

Baram da kupam mala vikendica so malce dvor vo blizina na selo izvor ...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Викенд куќи

08 мај 07:51Изнајмување приколка АС

Изнајмувам или продавам комплетно опремена приколка во АС Струга со 2...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

07 мај 14:02Se prodava imot 1 hekta so kukja, pomosni objekti i zemjiste

Se prodava imot, so kukja 70m2, so 2 pomosni objekti, iskopani bazeni...


50.000 €
или предлог цена
07 мај 10:33Продавам мала куќичка со плац 2800м2 Волково до обиколница

Продавам плац 2800 м2 со карабина мала куќичка 30 м2 со плоча за изгр...


19 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

06 мај 15:18Се продава плац во с.Конопиште

Се продава плац во с. Конопиште на излезот према с.Бошава со површин...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

05 мај 23:14ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица со поглед на езеро

Шифра Д 42/5 Се продава викенд куќа со површина 90м² со катност П+1...


52.000 €
или предлог цена
05 мај 21:23Prodavam plac so vikendicka vo GORNA MATKA

Placot e 2900m2 i ima prikluceno struja NO voda nema prikluceno. Vike...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

04 мај 20:47Се продава заградена приколка во крани

На атрактивно место,во борова шума ,блиску до езеро,за убав одмор и р...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

03 мај 15:37SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

01 мај 12:15Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:52Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa.

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:20Kupuvam vikendica Celopek Pelince

Baram da kupam vikendica ili plac za gradenje na vikendica po normaln...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

29 апр 22:29Gorno Sonje

Se prodava, vikendica i so plac 1780 kvadrati 50 metri od glavniot pa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

29 апр 13:46Студио веднаш до жичарницата - ВИНЦЕ Апартмани

Студио со 2+1 кревети, сопствена кујна и купатило, ТВ, интернет. w...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Викенд куќи

29 апр 12:12Се изнајмува апартман во Струга

Се изнајмува апартман, комплетно опремен. За повеќе информации и слоб...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

29 апр 10:09СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА СО ОБРАБОТЛИВА ПОВРШИНА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА НОВА ГРАДБА ,КОМПЛЕТ УРЕДЕНА СО КУЈНА КУПАТИЛО Д...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 апр 09:36Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Vila Mavrovo

Se izdava Vila vo Mavrovo, 400m do ski centar, vikendicata e komplet...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 апр 12:12Vikendica vo mavrovo

Se izdava vikendica vo mavrovo vesna 078-467-999....


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

25 апр 15:36монтажни куќи контејнери

steel house.mk монтажен контејнер 32,5 м2 facebook steel house.mk


5.980 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

25 апр 12:39Продавам -менувам куќа за стан во Охрид

Куќа со три спални , салон со камин со трпезарија и кујна , две купа...


65.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

23 апр 20:16Vikendica Kontejner Kancelarija

Izrabotka na montazni vikendici i kontinjeri vo razni dimenzi


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Викенд куќи

23 апр 08:31Куќа во Центар, под Горна Порта

Се продава куќа во Центар, веднаш под Горна Порта, оддалечена 5 мин...


51.999 €
или предлог цена
21 апр 18:34Vikendica vo Katlanovo

Se prodava vikendicka od 60m2 i dvor 500m2


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

21 апр 16:03Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам