Цела Македонија
                           
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:21Промовирано

Plac za vikendica

Plac vo gorno sonje pozadi crkvata Pogoden za vikendica i za z...


29 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

31 јул 01:37Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

31 јул 00:32Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
30 јул 23:42VILA VO SIRHAN

072/279907 SE PRODAVA VILA VO SIRHAN


35.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

30 јул 15:28Студио веднаш до жичарницата - ВИНЦЕ Апартмани

Студио со 2+1 кревети, сопствена кујна и купатило, ТВ, интернет. w...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Викенд куќи

30 јул 11:31Vikend kuca s. Visni struga

Se prodava vikend kuca kompletno sredena. So celosna dokumentacija I ...


29.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 €
Струга

Викенд куќи

29 јул 18:59Vikend kukja so plac

Se prodava vikend kukja od 80m2 vo selo Celopek i magacinski prostor ...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

29 јул 15:39Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
29 јул 09:37Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јул 17:02Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

28 јул 15:59VIKENDICA VO VIKEND NASELBA VO VINICE

OPREMENI DVE KUKI PO 80 KVADRATI ZAGRADENO SO KOVANA OGRADA 1100 KVA...


90.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

27 јул 22:16Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

27 јул 20:28Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


5 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

27 јул 16:47Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

26 јул 10:52Викенд куќа во Асамати

Се продава реновиран и опремен целосно легализиран со дворно место к...


15.999 €
или предлог цена
25 јул 12:54Kupuvam vikendica mala kuka ili plac vo star Dojran

Kupuvam mala kuka vikendica vo Star Dojran moze i baraka do 30000 Ev...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

24 јул 20:01Kupivam vikendica vo s.Brodec

Kupuvam vikendica vo s. Brodec , moze i plac / niva . Vikendicata moz...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

24 јул 09:22Prodavam kuka vo Ljubanista Sveti Naum

Prodavam objekt kuka vo najubaviot del na Ohridskoto krajbrez...


65.000 €
или предлог цена
23 јул 23:32Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА *** Сместување со попуст во Љубаништа! Пону...


25 €
или предлог цена
21 јул 22:24Vila Poposki Mavrovo

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prost...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 јул 22:07ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица со поглед на езеро

Шифра Д 42/5 Се продава викенд куќа со површина 90м² со катност П+1...


52.000 €
или предлог цена
21 јул 21:02Prodavam bungalovi vo Pretor

Se prodavaat 2 bungalovi vo naselba Pretor na prespansko ezero 070-27...


2 €
или предлог цена
21 јул 14:03SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

21 јул 13:41СУТОМОРЕ - Црна Гора, апартмани

Целосно опремени комфорни апартмани во приватна вила во Сутоморе. Ви...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

20 јул 09:16Vikend kuka vo blizina na Makedonski brod

Vikend kuka s. Trebino na 2 km od Makedonski brod ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

19 јул 18:08Idavam sobi vo Ohrid

Почитувани, Се издаваат апартмани во населба Рача во близина на Куба...


1 €
или предлог цена
19 јул 17:31Gorno Sonje

Se prodava, vikendica i so plac 1780 kvadrati 50 metri od glavniot pa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 јул 18:10ВИКЕНДИЦА ВО ОРЕШАНИ

Имотниот лист се состои од 446 м2 дворно место и 42 м2 земјиште под ...


23.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 јул 14:03Продавам мала куќичка со плац 2800м2 Волково до обиколница

Продавам плац 2800 м2 со карабина мала куќичка 30 м2 со плоча за изгр...


19 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 јул 12:03Se izdava i prodava kamp vo Gradiste

Se izdava kamp vo gradiste (cena po dogovor), kompletno opremen so ku...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

18 јул 10:54izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

17 јул 09:49Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
16 јул 10:16Се изнајмува вила

Се изнајмува вила со базен, надворешен бар и поглед, локација Моклиш...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

15 јул 18:54Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
14 јул 17:58Викендица на одлична локација во Прилеп!

Се продава викендица во месноста Сарика, веднаш на патот Прилеп-Битол...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

14 јул 15:04se prodava vikendica vo Selo Huma

renovirana I namestena vikendica.centar


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

12 јул 16:38атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

12 јул 07:08ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


61.000 €
или предлог цена
11 јул 20:54Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:25Се продава викендица во Долно Соње

Се продава викендица во Долно Соње, со вкупна површина од 550м2, од к...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

11 јул 12:06Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам