Цела Македонија
                           
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 13:39Промовирано

Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


25 €
или предлог цена
26 јун 10:04Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

модуларни контејнери

модуларни контејнери изработени од галванизиран лим по германски стан...


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

24 јун 21:32Plac za vikendica

Plac vo gorno sonje pozadi crkvata Pogoden za vikendica i za z...


29 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

24 јун 15:59Se prodava niva od 4000 m2 so vikendica

Се продава нива 4000 м2 со викен куќа во КО Челошево. Контакт на тел...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:52Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
24 јун 08:44Podavam mala vikendica karabina 30n2 so plac 2800m2 Volkovo

Prodavam mala vikendica karabina 30 m2 so betonska ploca za kreva...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

23 јун 23:40Се продава камп приколка во Градиште

Се продава камп приколка во Градиште. Цена по договор. Контакт телефо...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:50Kuka vo Otovica Sujaklari

Vikend kuka cena po dogovor 077598033 Laze


123.456 €
или предлог цена
23 јун 18:32IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
23 јун 13:02Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јун 09:56Izdavam vila vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

23 јун 09:55Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na zheleznichkata stanica Rajko Zhin...


1 €
или предлог цена
22 јун 19:38СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од це...


По Договор
или предлог цена
22 јун 13:37Се продава викендица со земјиште во Оморани

Се продава викендица со земјиште во населба Оморани. Викендицата е на...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Викенд куќи

22 јун 12:24Базен за прослави, родендени, девојачки забави

Базен 22 е место каде што можете да ги прославите вашите роденденски ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

22 јун 11:47VIKENDICA prodavam-menuvam

Se prodavam vikendica na 8-mi km. Legalizirana kukja so struja, vida,...


По Договор
или предлог цена
22 јун 08:59Se prodava kompleks delovni objekti vo s. Pkliste

Se prodava kompleks- odmaralište vo planina Objektot sodrži 11 sobi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

21 јун 23:38Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23Продавам куќа во село Кожле

Куќа 65 м2 и покривни соби друг објект од 300м2 и помошен објект од ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

21 јун 12:56Kupuvam VIkendica so plac po Normalna cena

Kupuvam vikendica ili stara selska kuca so plac ,voda,struja,pat po...


5.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

20 јун 22:14SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC POD PRILEPSKO EZERO !!!

Se prodava VIKENDICA SO PLAC pod PRILEPSKO EZERO na 100 metri od rest...


17.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
20.000 €
Прилеп

Викенд куќи

20 јун 11:25Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
20 јун 11:12Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN 077805982 077805982 077805982 ...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 јун 07:56Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


13.000 €
или предлог цена
19 јун 15:10Vikendica vo Orevoec

Se prodava vikendica vo s.Orevoec od 50m2 legalizirana plus 50m2 za o...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 јун 21:48Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
18 јун 15:50Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 јун 14:37Vikendica vo katlanovo

Се продава викенд куќа во Катланово одлична местоположба со водовод ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

18 јун 13:00Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
18 јун 11:51Prodavam kuka vo Ljubanista Sveti Naum

Prodavam objekt kuka vo najubaviot del na Ohridskoto krajbrez...


65.000 €
или предлог цена
17 јун 23:00Vikend kuka vo blizina na Makedonski brod

Vikend kuka s. Trebino na 2 km od Makedonski brod ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

17 јун 08:37Se izdava kuka vo Mavrovo

Kuka na prekrasna lokacija,so sopstven parking.Prizemjeto raspolaga s...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

16 јун 17:55Продавам мала викедица со плац 2800м2 Волково до обиколница

Се продава мала куќичка викендица од околу 30 м2 со горна плоча за из...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 јун 08:07Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

16 јун 03:10Kamp Krani

Se prodava kamp vo Krani So sopstveno kupatilo i wc - Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:47Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
15 јун 22:41baram vikendica- plac

baram plac ili vikend kuka soplac skpski reon 075 239 527


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

15 јун 08:17Продаваме куќа во Орешани,250м2 со плац од 9300м2

Продаваме куќа во Орешани од 250м2 со 5 соби и долниот кат планиран з...


170.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Викенд куќи

14 јун 12:51Се продава убава куќа во Волково,260м2 со плац 617м2

Се продава убава понова куќа во Волково,260м2,2 ката ,5 соби,и подрум...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 јун 10:04izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

13 јун 22:57Викендица во Маврово

Се продава викендица во Маврово, Галички пат, на сам пат. 80м2 станб...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

13 јун 17:46Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам