Цела Македонија
                           
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 13:39Промовирано

Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Денес 13:00Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Промовирано

Се продава викендица во Љубанци

Се продава викендица во близина на с.Љубанци. Плацот е со површина о...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

30 јун 11:52Se prodava Vikendica vo Kuckovo

Prodavam Vikendica vo Selo Kuckovo na 610 metri nadmorska visina, opk...


79.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

30 јун 10:49Се продава Викендичка во месноста СУИТЛАК - Штип

1. Lokacija/Mestopolozba: Mesnost "ORTA KOLIBA" - Suitlak, Stip, vedn...


По Договор
или предлог цена
30 јун 10:11KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
30 јун 09:33Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
30 јун 07:06Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
30 јун 01:03Плац со викендица Маркова чешма

Плац од 1100м2 со асвалтиран влез и паркинг и недовршена викендица од...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

29 јун 20:46ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
29 јун 20:25Купувам мала куќа од камен во. С. Лавци

Од 25-50м2. Камена градба, солидно зачувана. Дворно место до 100м2....


5.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

29 јун 16:22Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

29 јун 14:42Се продава викен куќа

Се продава викенд куќа со дозвола, се наоѓа помеѓу два главни патови ...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

29 јун 13:37Ptodavam imot so vikendica vo badar

Prodavam imot so vikendica vo badar 1hektar so nasadi (i drugo) cena ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

29 јун 07:59APARTMAN STAN SMESTUVAJNE

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

29 јун 07:30Викендица со овоштарник

Се продава викендица на 2 спрата, со овоштарник на вкупна површина од...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

29 јун 00:20атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

28 јун 21:45ВИКЕНДИЦА ВО ВАКАВ (кратовско) со НИВА од 900 м2

Се продава викенд-куќа на два спрата, 28+28 квадрати во село Вакав, н...


1 €
или предлог цена
Кратово

Викенд куќи

28 јун 18:57Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

28 јун 18:54VIKENDICA VO VIKEND NASELBA VO VINICE

OPREMENI DVE KUKI PO 80 KVADRATI ZAGRADENO SO KOVANA OGRADA 1100 KVA...


90.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

28 јун 18:41Bungalov vo Ljubaniste

Izdavam bungalov vo AK Ljubaniste. Dve sopcinja so po 3 kreveta, vo e...


3.000 €
или предлог цена
28 јун 18:32Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na straro industrisko so ovostarnik o...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 18:10Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

28 јун 18:03Kuka so lozje

Prodavam kukarce so 2 dekari lozje Na dobra lokacija vo blizina na p...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 16:56Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 16:15КУПУВАМ КУЌА ИЛИ ПЛАЦ ВО СЕЛО ПАПРАДИШТЕ

По потекло од Папрадиште, купувам куќа или плац во с.Папрадиште (Веле...


123.456 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

28 јун 07:51Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

27 јун 14:43IZAJMUVANJE APARTMAN VO GRCIJA

Se iznajmuva Apartman vo Asprovalta, vo Grcija, 150metri od plazata. ...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

27 јун 14:37Iznajmuvam vila vo Markov Manastir

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Sk...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

27 јун 12:52Prodavam bungalovi vo Pretor

Se prodavaat 2 bungalovi vo naselba Pretor na prespansko ezero 070-27...


2 €
или предлог цена
27 јун 12:41SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

27 јун 11:59Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list za...


11 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

27 јун 09:32Vikendica karabina so plac 2800m2 Volkovo do obikolnica

Prodavame vikendica karabina vo Volkovo prema Orman pred obikolnicata...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

27 јун 07:06Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморск...


11.999 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

27 јун 05:35SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
26 јун 14:58Vikendica vo Zubovce do reka

Vikendicata e so 2 sobi i šupa,vo atar do reka Zubovce/Šuplji Kamen 4...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

26 јун 13:00Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


25 €
или предлог цена
26 јун 10:04Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


30 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

26 јун 09:51KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

25 јун 23:02SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

25 јун 21:00Се продава викендица во Долно Соње

Се продава викендица во Долно Соње, со вкупна површина од 550м2, од к...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

25 јун 18:04Викендица во Претор .... Vikendica vo Pretor ...

Се изнајмува викендица во Претор-Преспа, лоцирана на 10тина мин од пл...


1 €
или предлог цена
25 јун 10:00Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам