980 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Briketi za ogrev briket / Брикети за огрев брикет

Вршиме продажба на брикети за огрев Брикетите се пакувани по 10кг ...


340 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев Брикетите се...


380 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Peletarka , mashina za pelet , pelet presa

Masina za peleti Peletarka , pelet presa , cissonius, germanska 11 KW...


1 €
или предлог цена
Денес 10:04НОВ ОГЛАС
Промовирано

PRODAVAM MAŠINA ZA OBRABOTKA NA DRVO ,,SEVER,,

Prodavam polovna elektro mašina za obrabotka na drvo/kombinirka marka...


3.500 €
или предлог цена
13 јун 09:34KANTERICA OAV (2M)

Kanterica OAV MAX 330 Taiwan Brand LEPENJE KRATENJE NA 0 NAPRED I ...


По Договор
или предлог цена
12 јун 19:04KANTERICA so PREDFREZERI

Nova kanterica so predfrezeri, kratenje napred i nazad do 0 , frezi g...


По Договор
или предлог цена
12 јун 19:04CNC masina (freza, glodalka)

Masinata e izrabotena(ne e fabricna) so rabotna masa 115x230 i spremn...


2.500 €
или предлог цена
12 јун 18:22STOLARSKA PRAVOSMUKALKA - TURBINA

STOLARSKA PRAVOSMUKALKA ZA PRASINA SOBIRANJE KAPACITET OD 4000 M3/H ...


350 €
или предлог цена
12 јун 18:22Otkupuvam daski od paleti i paleti

Otkupuvam daski od paleti obicni paleti i gragja za stolarija


1 МКД
или предлог цена
12 јун 16:54Se prodava stolarska freza

Prodavam stolarska freza tel 076 397 529


450 €
или предлог цена
12 јун 10:59Stolarski masini

Dvostrana freza - kopirka helma cf40 - 4000evra Cafnarka - 2500evra ...


1 €
или предлог цена
11 јун 15:48Tiplarka - bushilica

Tiplarka so 35 burgii se dvizi pod 90 i 45 stepeni


2.200 €
или предлог цена
11 јун 15:40Kombinirka 3 operacii

Kompinirka so 3 operacii abrihter, diht, bushilka


1.500 €
или предлог цена
11 јун 15:36Kombinirka 5 operacii

5 operacii diht, abrihter, bushilka, freza, cirkular


3.000 €
или предлог цена
11 јун 15:29Седишта sediista sedala седала

Нови дрвени седала за столови


200 МКД
или предлог цена
11 јун 11:49Racen abrihter maffel

Maffel abrihter 17 sm noz. Mnogu malku koristen. Kontakt tel. 070879...


700 €
или предлог цена
11 јун 09:42Parkside bateriska pila 20v novi

Novi pili za drvo bez baterija i polnac 20v


120 €
или предлог цена
11 јун 08:42Profesionalna osovina za kombinirana stolarsk masina

Profesionalna osovina za kombinirana stolarska masina so dolzina na s...


200 €
или предлог цена
10 јун 22:03OTPRASUVAC

Otprasuvac (NOV) so motor jacina 3 kw


10 €
или предлог цена
10 јун 15:30Bansek, Bonsek za drvo

Prodavam bansek za drvo, donesen od svajcarska


100 €
или предлог цена
10 јун 12:25Odprasuvaci za drvna industrija od 2000m3 pa nagore

golem izbor na odprasuvaci od Tursko proizvodstvo od vrven renomiran ...


1 €
или предлог цена
10 јун 11:16kujni,plakari po merka - кујни, плакари

Изработувам кујни и секаков вид плакари по мерка од дрво, иверица, ме...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 10:02Nova Bateriska Pila so 2 baterii i 2 lanci za secenje

Спецификации: Име: 4-инчна литиумска електрична пила Тип на н...


3.800 МКД
или предлог цена
10 јун 01:26Орев - стебло / Orev - steblo

Се продаваат 4 стебла од орев со должина од 1,5m и дебелина 25-30cm. ...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 23:30Motorna Pila Husqvarna 181XP

Profesionalna motorna pila husqvarna 181se Xp model originalna made ...


По Договор
или предлог цена
09 јун 11:23NOVO!!! Ubodna pila(пила) - dodatok za bormasina(бормашина).

Mnogu korisna alatka, odgovara za priklucuvanje na sekoja bateriska i...


21 €
или предлог цена
09 јун 10:40HOLZHER KANTERICA REBRAST KAIS ZA KANTRAKA

NOV NEUPOTREBUVAN ORGINAL HOLZHER KAIS ZA KANTRAKA SITE MODELI HOLZHE...


1 €
или предлог цена
08 јун 17:24briketirka

proizvodstvo na masini za briketi od slama so razlicni kapaciteti.dok...


11 €
или предлог цена
08 јун 13:33Stabilen cirkular

Nov 1800 wati stabilen cirkular 255 mm


10.000 МКД
или предлог цена
08 јун 12:59Kombinirka MIO STANDARD nova

Nova kompletna Mio Standard kombinirka so 4 operacii cirkular adriht...


1.400 €
или предлог цена
08 јун 12:59Cirkular

Cirkular za PCELARI so masivno lieno fabricko aluminsko kukjiste. mot...


450 €
или предлог цена
08 јун 12:58Strug za drvo

Nov strug za drvo ,golemina na raboten materijal vo fi 380 mm dolzina...


550 €
или предлог цена
08 јун 12:58Glava za shirshajbna nova

Glanc nova glava za shmirshajbna fi 350 podloga za shmirgla fi 300 ...


1 €
или предлог цена
08 јун 12:58Se prodava kanterica (kantirka) za mebel Holzher 1408

Kantericata e vo ekstra sostojba, germansko proizvodstvo.Kantira i pv...


1 €
или предлог цена
07 јун 23:46Pili

Prodavam dve pili 350 2400den 300 1400 denari pilata e vidia nemaat...


2.500 €
или предлог цена
07 јун 22:51VEEF PRESA

presa za vitkanje na furnir i medijapan


1 €
или предлог цена
07 јун 21:55Фурнир

Се продава фурнир од : Махагон Јасен Костен Храст Бука Бор Кото...


По Договор
или предлог цена
07 јун 18:20Motorna pila stihl 021

Motorna pila stihl 021klip cilinder novo mac i lanec novo rezervar za...


По Договор
или предлог цена
07 јун 15:37ПРОДАВАМ КОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА ДРВО

Продавам комбинирка со операциии -сечење рамнење и обработка на дрво...


650 €
или предлог цена
07 јун 13:30Masi od masivno drvo,epoksidna smola,orev,dab,buka

Masi od masivno drvo so epoksidna smola buka orev hrast


1 €
или предлог цена
06 јун 20:38Motorna Pila

Donesena od svajcarska vo ispravna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
06 јун 16:22Prodavam masinki za ostrenje lancinja

Prodavam elektricni masinki za ostrenje na lancinja za motorni pili n...


3.600 МКД
или предлог цена
06 јун 15:49glodala

glodala za falc filunge pod agol osovina 30mm


1 €
или предлог цена
06 јун 08:09Страна 5 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам