Цела Македонија
                   
330892 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opsti Rabotnici za Selidba

Vrsime nosenje na teski predmeti (Selidbi, sefovi, bankomati, klaviri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

07 јун 08:51Промовирано

Nov namesten stan na kraj na Vlae pocetok na Gorce od 50m2

Se izdava nov, namesten stan na kraj na Vlae- pred pazarot vo Gorce P...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

29 јун 16:44Промовирано

Poluprikolka KRONE

Se prodava poluprikolka KRONE vo odlichna sostojba. Godina na proizv...


9.999 €
или предлог цена
Струмица

Приколки

30 јун 15:19Промовирано

PRODAVAM YAMAHA MT 01

PRODAVAM YAMAHA MT 01,1700cc vo ispravna sostojba, redovno servisiran...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:43BMW 320d e92 184ps 2012g.moze zamena

Se prodava 2012 bmw 320d e92 coupe 184konja motor euro5 i auto.6 brzi...


11.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 16:43Autec bandasi 16ki so gumi za alfa,opel,saab,lancia

AuTec bandasi original 16ki so gumi pasiraat na Alfa Romeo,Saab,Opel....


100 €
или предлог цена
Денес 16:43Bandazi so gumi od fiat punto grande 185 65 15

Se prodavaat bandazi so gumi i ratkapni od fiat punto grande gumite s...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:41Стан со двор на приземје 80м. во нас. Ченто.

Се продава убав стан,одлично одржуван, со сопствено парно, климатизац...


68.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 16:41Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Денес 16:41Fiat multipla

Mnogu dobar motor 1.9 jtd Kolata e -2006 god Registrirana cela godin...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

Денес 16:40Se prodava Mercedes Cls 320

MERCEDES-BENZ SERIJA CLS 350CDI. MOTOR NA LANCE EURO5 STANDARD, AVTO...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:40Stan vo Nova Kolonija / Стан во Нова Колонија

Продавам стан во Нова Колонија од 45м2 празен со нов тоалет со туш, н...


26.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 16:40Kupuvam plinska boca

Kupuvam plinska boca od makpetrol


По Договор
или предлог цена
Денес 16:40Гостилница Скара Бар има потреба од кувар

Гостилница Скара Бар има потреба од кувар со искуство, веднаш пријаве...


60.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нудам работа

Денес 16:40Vintage velosiped

Full restauriran vintage velosiped


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 16:39Купувам боца за гас ( плинска боца )

Купувам боца за гас ( плинска боца )


По Договор
или предлог цена
Денес 16:39Поправки во домот

Вршиме секакви поправки во домот.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:39Монтажа на ламинат Montaza na laminat

Монтажа на ламинат


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 16:39Izdavam stan

Se izdava stan vo centarot na Ohrid vo blizina na Ohridska banka info...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 16:38255/55/18 Aluminski Bandazi so gumi 4x4

Aluminski Bandazi so gumi 255/55/18 DEZENT germanski 5x139,7 ….8j izv...


Денес 16:38Auto radio za vw jetta golf pasat

Vo odlicna sostojba kako novo


Денес 16:37Stopovi za peugeot 207 led

Stopovite se kako novi


70 €
или предлог цена
Денес 16:37Dijagnostika za Caterpillar ET 3 za site gradezni masini !

Najnoviot dijagnosticki ured 2020 za site Caterpilar gradezni masini,...


1 €
или предлог цена
Денес 16:36peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:36Skoda Superb **2017**

Skoda Superb 1.6 tdi maximalno socuvana


16.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:35SE PRODAVA POLOVEN MEBEL

Trpezariska masa od masivno drvo,mnogu socuvana so nov tapacir.Kontak...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Денес 16:35AUDI Q5 2.0TDI 150HP LED NAVI

Продавам Audi Q5 редовно сервисирано во одлична состојба и гаражирано...


21.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:35ORBI TREX

Top life mnogu malku e upotreban moze da se vidi se e ok


7.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

Денес 16:35Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
Денес 16:34Alu ploci za pcelarski kapaci

pceli Koristeni ploci ofset za pcelari ... kapaci za sandaci za pce...


50 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Останато

Денес 16:34Stan strong center

Kompletno opremen Prekrasna lokacija Pozadi malaga Gradski zid


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:33Prodavam velosiped Giant X Sport 2 Hybrid 350 evra

Prodavam velosiped Giant X Sport 2 Hybrid, so najkvalitetni delovi S...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:33OPEL CORSA. 1.3 CDTI MOTOR NA LANCE

✅OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2007GOD EKO FLEX ✅ ✅UVOZ GERMANIA 250 000 KLM...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:33JAGUAR XF 3.0 D PREMIUM LUXURY

Se Prodava Jaguar XF 3.0 2011-10 God Premium Luxury Kolata e vo extr...


13.500 €
или предлог цена
Денес 16:33BMW 730 D FACELIFT

Se Prodava BMW 730 D 2007-06 God Facelift Kolata e vo odlicna sostoj...


9.000 €
или предлог цена
Денес 16:33VW PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION START/STOP

SE PRODAVA VW PASAT 2.0 TDI 140 KS MANUEL MENUVAC 6+R BLUEMOTION STAR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:33MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D-DI 4X4 LOCK

Se Prodava Mitsubishi Outlander 2.0 D-DI 2007 GOD 4X4 Dzipot e vo ex...


7.300 €
или предлог цена
Денес 16:33BMW E34 520i

Kolata e napravena servis smeneto nova benziska pumpa novi dizni role...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:32SE PRODAVA KUKJA VO INDZIKOVO

KUKJATA IMA 2 SOBI, KUPATILO, HODNIK SO KUJNA, I TERASA, DVORNA POVRS...


50.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:32KUPUVAM STARI VOZILA Avtomobili Otkup na koli isplata vednas

Kupuvam koli 2000-2019 godina. Samo na Makedonski tablici Odli...


1 €
или предлог цена
Денес 16:32Polar forester pro L ram 28' trkala

Polar forester pro Mnogu malku vozen Skoro nov


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 16:32BMW 320D-177ks 2009god

Registrirano do 03.2023 Full oprema Odlicno Servisirano


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 16:31OTKUPUVAM VOZILA Avtomobili Otkup na koli ispravni neispravn

Otkup na vozila. od 2001-2022 godina. Zdravi, socuvani, defektni il...


1.000 €
или предлог цена
Денес 16:31Страна 7 од 8273

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам