Цела Македонија
                   
325176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SLEP SLUZBA----POMOS NA PAT ATOM

Професионален транспорт на возила низ Скопје и цела Македонија цени н...


232.323.232 €
или предлог цена
15 мај 11:41Промовирано

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2009GOD. SO NAJEK...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW E90 325d 2006 god

Registrirana do Septemvri 2022 so zelen karton 3.0 motor 145kw / ...


7.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Citroen pluriel 1.4 plin

Se prodava pluriel 1.4 benzin plin atest reg do septembri 2022 Pali ...


1.850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:14Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 00:13Bmw e46 325i M paket

Perfektna sostojba Benzin plin atest folii atest Napraven golem ser...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:12ENDURO KROS GAS GAS EC300 2T Nikasil

300cc 2t 6brzini hidraulicen kumplung Nov klip vertex Nova zadna gu...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:12Masini za perenje tepisi

Proizveduvame i prestavuvame firmi za masini za perenje tepisi


22.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Текстилна индустрија

Денес 00:12Pordavam alfa romeo so atestiran plin

Prodavm alfa romeo pali vozi so atestiran plin


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:08Slep Sluzba Shërbim Tërheqjeje Vlecna Sluzba Skopje

Vlecna Sluzba Avto transport M.B LOBE vi nudi bezbeden profesionalen ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 00:08Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


70 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:07Televizor so Staklo Slika

Se prodava Televizor. Marka: TELSTAR, Model: Mira. Ima Daljinsko so n...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:07Se prodava Ford Fusion 2006 godina uvezen od Germanija

Se prodava Ford Fusion 1.6 dizel 2006 godina so fabricki motor od pez...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:06Kuka za Transporter T4

Prodavam kuka za transporter T4


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:05Kia besta 2.2 delovi

Prodavam delovi za kia besta 2.2 za


1 €
или предлог цена
Денес 00:05KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 00:05***Dzip Sangyong Action 2007 god ***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes S...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:05gumi 245-40-18 MS DOUBLESTAR

078-333-158 VIBER PROMO CENA 50 € isporaka za 1 raboten den


50 €
или предлог цена
Струмица

Останато

Денес 00:04Izdavam stan vo Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan (moze i studenti) do zgradata na neoko...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:04Mercedes - Benz E220

Возилото нема никакви механички оштетувања, нема учестувано во сообра...


20.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
25.900 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:03gumi 195-65-15 m + s

078-333-158 viber isporaka za 1 raboten den poveke dimenzii na...


2 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.250 МКД
Денес 00:03Zimski gumi / Зимски гуми со бандажи

Се продаваат 4 алуминиумски бандажи со зимски гуми 2 Pirelli и 2 Mich...


380 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Денес 00:022x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
Денес 00:02Туш кабина/Tush kabina 90/90cm

Nova, neotpakovana, se prodava poradi greska vo dimenzii, ne mi odgov...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:022x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:02Гел со слуз од полжав – 125 ml

Редовна цена 550 ден Состав: слуз од полжави, глукозаминогликани, гл...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на лице

Денес 00:02Gradezen plac za malo stopanstvo

Се продава градежно неизградено земјиште за лесна индустрија и мало с...


22.200 €
или предлог цена
Денес 00:01Golf 6 1.6 Tdi (Treba da se carini)

Kolata e vo perfektna sostojba servisiran na redovni tablici svedski ...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:00se izdava

SE IZDAVA 45m2 namesten stan vo k.voda STARA RAMPA ,na 50 metra od ce...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:00Dr.Silver UNIVERSAL - Повеќе од 60000 литри сребрена вода

Dr.Silver UNIVERSAL Повеќе од 60000 литри сребрена вода со концентра...


5.430 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Алтернативна медицина

Вчера 23:59Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 23:59gumi 225 45 17 MS

078333158 viber 072208120 viber Plateno kargo - ventili gratis ...


3 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 23:59BOSCH masina za perenje. Машина за перење. MOTOR I BUBANJ

Продавам делови од BOSCH машина за перење. Горан 075 334 502


1 €
или предлог цена
Вчера 23:59Volcano Silver апарат за перење 3 во 1

Volcano Silver апарат за перење 3 во 1 Апарат за перење и дезинфекци...


2.885 МКД
или предлог цена
Вчера 23:59Kultivator 506. Prskalka. Morava.

Prodavam prskalka i pumpa. Cena po dogovor. Goran 075 334 502


1 €
или предлог цена
Вчера 23:58Турмалински појаси - High line

Редовна цена 2915 ден. Ефикасно помага при: • Болки во грбот, крс...


2.770 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

Вчера 23:58Izdavam stan vo kisela voda

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

Вчера 23:57Suzuki grand vitara4×4

Registriran, servisiran, so reduktor brzi i spori, ful oprema, vo sup...


6.700 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Автомобили

Вчера 23:56Се изнајмува наместен стан

Станот е комплетно наместен, со железарско парно


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 23:56Renovirame Stanovi

Vrsime renoviranje na stanovi/ kuki so najraznoviden profesionalen al...


1 €
или предлог цена
- 86 % Попуст
7 €
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 23:49Kawasaki Zx10r 2010

Zx10r 2010 Spremen za sezona Ulje motul 300v 10-40 K N filter za voz...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 23:49Mashina za alishta Whirlpool 7kg

Se prodava mashina za alishta Whirlpool AWOC 70120 kupena od Setec 20...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:48MOTORNA PILA DOLMAR

ПРОДАВАМ МОТОРНА ПИЛА ДОЛМАР МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНА ЗА ДОМАШНИ ПОТРЕБИ...


150 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
180 €
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 23:48Страна 4 од 8130

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам