Цела Македонија
                   
325173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WV TRANSPORTER T5

Se prodava kombe-tovarno WV Transporter 1.9TDI, sila na motor 75KW G...


7.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Piaggio Tricikl i Prikolka za ulicna prodazba

Piaggio Ape Tm 420cc diesel nosivost 1ton ( 2mx2m raboten del ) mozno...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

PEDA - ET SPORT 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 45 cm...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

05 апр 08:34Промовирано

Mercedes atego 1222 euro5 2011 god

kamionot e sega uvezen od germanija vo odlicna sostojba org km


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES VARIO 816 euro4 2007 god

sega uvezen od D vo ekstra sostojba furgon 6.20m euro 4 2007 god


11 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES VARIO 813 KIPER

sega uvezen vo ekstra sostojba kiper 3.20 m webasto 2007 god za 7...


111 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MAN TGS 18.400 euro4

kamion so kran ATLAS 100.1 pogoden za otpad full oprema 2008 god


3.000.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES AKTROS 1836

sega uvezen 2007 god so kran ATLAS 140.1


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37ATLAS TEREX 125.2

kranot e vo odlicna sostojba pogoden za otpad


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MAN TGL 8.180 euro5 2010 god

sega uvezen od D kamionot e vo odlicna sostojba furgon 7.20 m so r...


2 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37KRAN FASSI F 145

sega uvezen kranot e vo perfektna sostojba so 3 teleskopi pogoden ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MERCEDES ATEGO 1222

sega uvezen vo ekstra sostojba kran ATLAS 80.1 2009 god tip 1222


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37Mercedes aktros MP3.2532 shlep so kran

kamionot e vo odlicna sostojba KRAN PM 22003 so 4 teleskopi na 12 m...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MERCEDES ATEGO 1218 KIPPER

kamionot e vo odlicna sostojba kiper 4.20 m 2007 god


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


30 МКД
или предлог цена
Денес 00:37Prodavam koristen kompjuter Intel i5

Prodavam kompjuter kupen od poranesen AMC (Gaming PC) so slednive spe...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 00:36Muzalka

Muzalka


7.999 МКД
или предлог цена
Денес 00:36Издавам комплетно наместен стан во Аеродром

Издавам нов комплетно опремен стан со нови елементи и електрични уред...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:36radio kasetofon za BMW e 46

radio kasetofon orginalen od BMW e 46


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:32mlin za kafe

mlin za kafe espresoo ispraven


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:32mashki kukli goren del

mashki kukli goren del


300 МКД
или предлог цена
Денес 00:32tenda 2.70m ispravna

tenda 2.70m ispravna


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје

Останато

Денес 00:32Mercedes E280 EVO 4MATIC

Se prodava Mercedes E klasa 280 4x4 Automatik 2008 Godina Registrir...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 00:30Balon za pokrivanje fudbalski teren ITNO !!!

Balon za pokrivanje fudbalski teren. Moze da se koristi za razlicni n...


18.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:26honor 50 5g neotpakuvan itno!!!

nov 24 m garancija


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

Tasna ташна MONA ORGINAL NOVA NENOSENA ITNO !!!

Tasna Mona orginal kozna , nikogas ne e nosena , se gleda po slikite,...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:26fast food oprema , skara , friteza , pecka za pica

se prodava nov nekoristen profesionalen set za fast food,skara/pecka ...


4.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:25BMW 530d

BMW 530d dobro socuvan so servisna kniska start stop sistem so pomina...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:25Mercedes

Mercedes Vito 108 CDI 60kw,9 sedista,vlecna kuka vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:24Alu Bandazi

Alu Bandazi so gumi 16 - 1000 den komad Auspluh 2000 den


Денес 00:24Aparat Iskra

Prodavam aparat za zavaruvanje Iskra Avtomatika E 450


По Договор
или предлог цена
Денес 00:24Frizider / Vetrina /

HITNO !! Za povekje informacii na Viber 0041 76 448 40 88 Viber...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:24Renault Clio

Renault Clio 1.2 benzin 55kw vo odlicna sostojba


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:24Huawei Mate 20 Pro

Se prodava Huawei Mate 20 Pro vo odlicn sostojba Polnac i slusalki ...


190 €
или предлог цена
Денес 00:24Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI TEHNICKI NAPRAVENO 4.2022 105ks ...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:24Opel Astra 1.4

Opel Astra Classic 1.4 benzince TwinSport napraven servis. necarinet...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:24Alu Bandazi 16

Alu Bandazi BORBET za bmw 225 55 16 so novi zimski gumi na niv.Tel z...


Денес 00:24Volkswagen FOX 1.2

Volkswagen FOX 1.2 vo odlicna sostojba registiran cela godina


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:24Komora So Ladilnik

Komora so ladilnik golema i mala e do -40, za povekej informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 00:24Ducati Monster 600

Odlicen motor kompletno sreden i servisiran. MK registracija.


3.499 €
или предлог цена
Денес 00:22Porsche Cayenne

Porsche Cayenne 3600cm3,300ks dobro socuvano na bugarski tablici


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:22Crna toy pudlicka

Francuski pudlicki.(Domasno leglo)Majka toy poodle, tatko mini poodle...


450 €
или предлог цена
Денес 00:22DIGITALNA VAGA 15 KG

Se prodava digitalna vaga za tezina do 15kg. Vagata e maksimalno socu...


1 €
или предлог цена
Денес 00:20Страна 3 од 8130

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам