Цела Македонија
                   
325176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Промовирано

Ford Fiesta 1.25 Z-tec, registrirana so Klima - TOP

Ford Fiesta proizvedena vo 1997godina, vo momentot se naogja vo BESPR...


1.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

13 мај 09:38Промовирано

PREVOZ /TRANSPORT /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

Вчера 13:00Промовирано

Audi A4 2.0 Quatro 170PS 2010Godina

Audi A4 2.0TDI 125KW/170PS 2010G 238.000KM dozvolena sekakva prove...


10.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:55Kombinirana sprava

Kombinirana sprava so povekje vezbi EKSTRA KVALITET (Ne koristena )


Денес 00:55Sepa Knoor-Bremse

Sepata e vo ispravna sostojba ,imam poveke sepi .


Денес 00:55Osovini SAF

Prodavam osovini i sepi za SAF osovini…


111 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Приколки

Денес 00:55Zaden branik za BMW F10 Orginal

Branikot e vo odlicna sostojba…


11 €
или предлог цена
Денес 00:55Nissan 350z Akrapovic izduv

Se prodava Nissan 350z so Akrapovic izduven sistem, registrirana cela...


9.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:49SE PRODAVA OPEL ASTRA F MOZE I ZAMENA

Opel Astra F 1.6 52kw benzin Kolata e mnogu dobro socuvana Kompelt ...


2.499 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автомобили

Денес 00:49Se proda a VW Golf 4 Benzin-plin

Se prodava golf 4 benzin plin so sitni vizuelni zabeleski no bez nika...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:48Navigacija Garmin Nuvi 300

Prodavam navigacija Garmin Nuvi 300.


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Денес 00:47Sterilizator CHICCO

Prodavam sterilizator za bebi sisinja Chicco, mnogu malku koristen.


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Аксесоари

Денес 00:47Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE

Prodavam Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE broj 41 - novi.


100 €
или предлог цена
Денес 00:46IVECO GJUBRETARKA 4X4 2005 god

sega uvezen vo ekstra sostojba mnogu socuvan so orginal km 145.000 km...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:43MERCEDES ATEGO 1223 euro6 KRAN+KIPER

kamionot e vo odlicna sostojba mnogu socuvan kran PALFINGER PK9501 s...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:42MERCEDES AKTROS 1832 so KRAN HMF

kamionot e vo odlicna sostojba so kran HMF 1320 so dalinsko so full...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:42MERCEDES ATEGO 1529 SO KRAN ATLAS

kamionot e vo odlicna sostojba ima kran si dalinsko so 4 teleskopi ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:42MERCEDES 1524 SANDUCAR

sega uvezen od germanija kamionot e vo perfektna sostoja 2007 god ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:42MAN 26360 euro5

sega uvezen od germanija kamionot e vo odlicna sostojba kran FASSI 1...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:42KRAN FASSI

sega uvezen od germanija vo odl so 3 teleskopi pogoden za otpad so ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:41MAN 15290 euro5 sanducar

sega uvezen od germanija kamionot e vo odlicna sostojba mnogu socuvan...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:41MAN TGM 15.290 euro5

kamionot e sega uvezen vo ekstra sostojba so full oprema 2011 god ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:40MERCEDES ATEGO 1218 so kran HIAB 077

kamionot e vo odlicna sostojba moze po vasa potreba da bide so kiper...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:40MERCEDES ATEGO 1223 euro6 so kran

kamionot e vo odlicna sostojba kran HIAB SO 3 teleskopi so dalinsko ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:40VOLVO 26.340 euro5 2009 god

sega uvezen vo odlicna sostojba ao full oprema 2009 god cerada role...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:40MERCEDES AXOR 1824 euro5 kran+kipper

sega uvezen od D vo ekstra sostojba so full oprema klima avtomatik...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:39MERCEDES ATEGO 1224 euro6 2014 god

sega uvezen vo ekstra sostojba mnogu socuvan so full oprema 2014 god...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:39MERCEDES ATEGO 1823 za OTPAD

kamionot e vo odlicna sostojba so registracija kiper+ kran dimenzi...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:39Mercedes 1222 shlep sluzba so kran

kamionot e vo odlicna sostojba 2007 god euro4 shlep sluzba so kran ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:39MERCEDES AKTROS 1832

sega uvezen vo ekstra sostojba sanducar 7 m klima tempomat idr 200...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:39MAN TGM 16.300 euro5 so kran HMF so dalinsko

kamionot e sega uvezen od CH vo ekstra sostojba mnogu socuvan 2010 g...


3 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38Mercedes atego 1222 euro5 2011 god

kamionot e sega uvezen od germanija vo odlicna sostojba org km


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES VARIO 816 euro4 2007 god

sega uvezen od D vo ekstra sostojba furgon 6.20m euro 4 2007 god


11 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES VARIO 813 KIPER

sega uvezen vo ekstra sostojba kiper 3.20 m webasto 2007 god za 7...


111 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MAN TGS 18.400 euro4

kamion so kran ATLAS 100.1 pogoden za otpad full oprema 2008 god


3.000.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:38MERCEDES AKTROS 1836

sega uvezen 2007 god so kran ATLAS 140.1


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37ATLAS TEREX 125.2

kranot e vo odlicna sostojba pogoden za otpad


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MAN TGL 8.180 euro5 2010 god

sega uvezen od D kamionot e vo odlicna sostojba furgon 7.20 m so r...


2 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37KRAN FASSI F 145

sega uvezen kranot e vo perfektna sostojba so 3 teleskopi pogoden ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MERCEDES ATEGO 1222

sega uvezen vo ekstra sostojba kran ATLAS 80.1 2009 god tip 1222


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37Mercedes aktros MP3.2532 shlep so kran

kamionot e vo odlicna sostojba KRAN PM 22003 so 4 teleskopi na 12 m...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37MERCEDES ATEGO 1218 KIPPER

kamionot e vo odlicna sostojba kiper 4.20 m 2007 god


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 00:37Страна 2 од 8130

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам