Цела Македонија
                   
312690 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam stan vo aerodrom karski hilton hotel vo kulite

Izdavam stan vo aerodrom karsi hotel hilton vo kulite 75m2 namesten s...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

15 јан 19:17Промовирано

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

MAZDA 3 2.2D SKYACTIV 150KS FULL OPREMA NAVI 2016

MAZDA 3 SKYACTIV 2.2D 150KS FULL OPREMA 2016 **** 202000km ****VO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:38Промовирано

Поправка на Перални,Бојлери,Машини за перење и сушење

⚠️⚠️⚠️ Поправка на БЕЛА ТЕХНИКА❗❗❗ МАЈСТОР ☎️ 0715502...


600 МКД
или предлог цена
Денес 13:37Продавам професионални слушалки Focal On-Ear (H5006)

Продавам професионални слушалки Focal On-Ear Headphone (H5006). Врвен...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:37ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:37HPI Savage Nitro rc monster truck 1/8

Se prodava Nitro RC model HPI Savage 1/8, malku koristen. Modelot ima...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 13:37Zimski Gumi 185 60 14ki M+S Celicni bandazi 5x100 POLO VW

CELICNI BANDAZI 5x100 14ki 5J OD POLO 2011 NOVI ZIMSKI GUMI M+S ALL ...


9.500 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
11.900 €
Денес 13:37ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:36Betonski stolbovi kolci

Betonski stolbovi polovni 100den parche. Prevoz nasekade vo Makedonij...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:36ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:36БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 13:36БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 13:36БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 13:36КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:36Ford Focus 1.8 TDCI 115KS 2001 godina

Ford Focus 1.8 tdci, 85kw/115KS, произведен 2001, има поминато 228ххх...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Радовиш

Автомобили

Денес 13:35Selidbi prevoz transport

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1 €
или предлог цена
Денес 13:35Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market Titova mitrovicka broj 6 ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:35Se prodava stan na Oktomvriska revolucija

Se prodava stan na oktomvriska revolucija se naogja na prv sprat ne ...


72.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:35Магацин во строг центар (старо кино) 76м2

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално у...


620 €
или предлог цена
Охрид

Магацини

Денес 13:35Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


23.700 €
или предлог цена
Денес 13:34Метални полици и рафтови

Се продаваат метални полици, пулт од метал и иверица, табла иверка за...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 €
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 13:34Opel Astra 1.4 (plin so atest)registrirana

Prodavam Opel Astra vo inzvonredna sostojba vo odnos na godinite na v...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:34WV Passat 2.0-8V-140ks.2006g.

Registriran Cela Godina +servisiran Novi gumi Full Oprema 2006g.Cenat...


4.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:34PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:34VAKUMSKO IZVLEKUVANJE NA KOLI

Vrsam vakumsko izvlekuvanje na koli-branici,vrati,haubi,krovovi,kade ...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 13:33Otkupuvam polovni knigi

Otkupuvam razni knigi romani beletristika klasici enciklopedii i dr. ...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Книги / Белетристика

Денес 13:33Nova masina za pisuvanje Olympia

Продавам нова машина за пишување Олимпиjа. Машината никогаш не е кор...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 13:33FORD FOCUS 1.6 TDCI 158000km UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


6.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Opel Astra 1.7cdti 81kw Servisna Kniska UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


6.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Seat Leon 1.4 TSI 140 FR Porsche Skopje

KUPEN I ODRZUVAN SO CELOSNA SERVISNA ISTORIJA I SERVISNA KNISKA VO PO...


14.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:32PEUGEOT 308 1.6HDI 80ks SERVISNA KNISKA UVOZ FRANCIJA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


4.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:32SEAT IBIZA 1.2 51KW 136000KM SERISNA KNISKA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.299 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:31OPEL CORSA 1.4 16V SERVISNA KNISKA PERFEKTNA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


4.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:31Se prodava ili menuva

Voziloto e so ful oprema. Registrirano cela godina so zelen karton. C...


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:31Se prodava nova guma Matador 185/65/14

Nova guma Matador 185/65/14


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:31FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:31AUDI A3 - 1.6 TDI 77KW 2010G

*Aluminiumski bandazi - novi gumi *Klima *Start Stop *ABS Koc...


8.200 €
или предлог цена
Денес 13:31Citroen C1 1.0

Citroen C1,registriran do avgust 2023 so zelen karton,klima,servo,ele...


3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:30Micro Magnetna Bubica Model 2023 (mali baterii)

Magnetna Micro Bubica 2023 Model so mali baterii.. Setot sodrzi: ...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 13:30Fiat Grande Punto 1.4 benzin/metan 2009 PERFEKTNA !!!

KONTAKT SAMO NA OVAJ BROJ: 076-720-148 FIAT GRANDE PUNTO 1.4 57k...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:30Magnetna BUBICA 2023 Model !

micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so ...


30 €
или предлог цена
Денес 13:30Страна 5 од 7818

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам