11238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се издава дукјанот под кириа

се издава дукјанот под кириа цена по дог ул:абас емин инф: +3897830...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

05 јан 10:29Промовирано

Apartmani & Studia

Se izdavaat apartmani& studia vo centarot na Ohrid vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 јан 20:20Промовирано

MERCEDES E 220 D W213 195 KS AVANTGARDE SPORT - 17. MT Auto

MERCEDES E220 D 195 KS, W213, AVANTGARDE SPORT PAKET - 118000 KM BUK...


34.990 €
или предлог цена
12 јан 15:35Промовирано

Купувам куќа или вила во село ВАПИЛА - ОХРИД

Купувам КУЌА, ПЛАЦ за ГРАДБА или НИВА во Охридските села ВАПИЛА, ЛИВО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 02:45Se prodava Kukja vo Ohrid - naselba Vidobishta

Се продава КУЌА на 2 спрата во ОХРИД со Дворно место 294 м2 и површин...


84.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 02:45Ekstra kukja so bazen

Se prodava namestena kukja vo s.Ljubanishta Ohrid. Kukjata ima garaz...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 02:13C4 Picasso

Prodavam C4 Picasso 2011 godina, so pominati 220.000km Menuvachot e r...


5.900 €
или предлог цена
Денес 02:11Акустична гитара Fender

Се продава акустична/озвучена гитара од познатиот бренд Fender. Корис...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:32Prodavam guma 195/65/15

Prodavam guma 195/65/15 marka ,,Kleber" vozena 2 godini


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:06Gumi i bandazi za Opel Meriva

4 gumi GoodYear M+S so bandazi od Opel Meriva, malku vozeni vo odlicn...


Денес 00:06Velosiped tocak ROG

Se prodava velosiped ROG - TORNADO vo vozna sostojba.


60 €
или предлог цена
Денес 00:06Presa / makaza za secenje lim

Се продава преса за сечење лим. Големина на сечилата 30цм, сече лим д...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:06Ram memorija Kingston hyper X

Се продаваат рам мемории ram memorii 2 парчиња по 4 Gb na 2666 DDR3....


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Денес 00:06Mercedes E-Class W211 2009 mozna e zamena

Voziloto e uvezeno od italija vo 2019 redovno odrzuvano napraven e se...


8.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.100 €
Денес 00:02Gumi MICHELIN 205.60/16

Cetiri gumi MICHELIN 205.60/16 vo dobra sostojba.


130 €
или предлог цена
Денес 00:02Se prodavaat delovi za rover 620

Se prodavaat slednive delovi za rover 620: 4 celicni bandasi so ratka...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:55Cresta swiss

Se prodava velosiped Swiss cresta vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 23:54IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:44Продавам плацеви за градба на куќи

Продавам урбанизирани плацеви за изградба на куќи во населба Радојца ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Ugostitelska oprema

👉Голем избор на плинска опрема за професионална и домашна употреба. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:41Ugostitelska oprema polovna i nova

Proizvodstvo i prodazba na nova i polovna ugostitelska oprema...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:40Ksenon kratko I dolgo svetlo

Ksenon svetla kratko I dolgo komplet so relinja za motor novi nikogas...


Вчера 22:10Bandasi menuvam za velosiped

Prodavam menuvam bandasi od mercedes dve gumi 205 55 16 i dve gumi 21...


Вчера 22:10Prodavam motorce

Prodavam motorce za podigac za staklo za wv passat od 2001 godina L...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:10BANDASI ZA MERCEDES PRODAVAM-MENUVAM

Prodavam bandazi so gumi za mercedes dve gumi se 205 55 16 i dve 215 ...


Вчера 22:10Samsung S10 white

Samsung Galaxy S10 white, 8gb ram, 128 gb memorija, Duos (neverlock),...


15.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:08Buldozer TG80

Prodavam buldozer TG 80 vo super sostojba ! Vo bilo koe vreme moze d...


Вчера 21:53Prodavam gliser vo top sostojba !!!

Gliser RANGER vo super sostojba , so vonbrodski vgraden motor Jonson ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 21:53Cisterna za nafta nova !!!

Cisterna za nafta 3 tona ! Cisternata e nova ne upotrebena so komple...


300 €
или предлог цена
Вчера 21:53Delimano 18in1 MultiCooker - NOV!!!

Се продава Delimano 18in1 MultiCooker нов неотпакован! Овозможува ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Skoda Rapid 1.2 benzin-plin

Redovno odrzavana i servisirana,novi letni gumi,registrirana do 06.20...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:34Samsung Galaxy A70

Se prodava Samsung Galaxy A70 vo odlicna sostojba Kontakt: 070/208-2...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 21:31PRODAVAM BANANSKI KUTII

PRODAVAM BANANSKI KUTI


25 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29PRODAVAM BANANSKI KUTII

PRODAVAM BANANSKI KUTII


25 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29SE PRODAVA JABOLKA NA GOLEMO

SE PRODAVA JABOLKA NA GOLEMO AJDARET CRVEN DELISHES


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:28Muzika za zabava

Svirime za svadbi, rodendeni, krstevki, ku4ni sLavi i druGi privatni ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:55Longija Grido 50cc 2T 2013

Se prodava Longija Grido 50cc 2T 2013 vo ispravan sostojba se si rabo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:53Se prodava LG K22

Se prodava LG K22 vo odlicna sostojba na telefonot se si raboti so od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:53Se prodavaat saksiski cvekja

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja: Bendzamin; Fikus; ...


Вчера 20:44VI TREBA APARTMAN,ODBERETEGO NAJDOBROTO!EXCLUSIVE APARTMANI

EXclusive apartmani prva linija na ezero so direkten pogled sproti ho...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:37EXCLUSIVE APARTMANI DO PRISTANISTE NAJEFTINO!!

070456689


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:37Petreski Apartmani strog centar Ohrid 30m. od Carsijata

Apartmani vo strog centar vo Ohrid. Kompletno i moderno opremeni za ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:37EXCLUSIVE APARTMENT WITH SPA BATH !!!!

Exclusive Apartman vo samoto srce na gradot sproti Wi Kiki Ohrid.Doko...


43 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:37Страна 1 од 281

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам