9230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA R420 , 2008, EURO 5

Scania R 420 2008 OPTICRUISE hpi motor , 1255.0000 km vo odlicna sos...


12.500 €
или предлог цена
Велес

Камиони

29 дек 13:00Промовирано

Pezo 307 1.6 HDI 110 KS

Voziloto e uvezeno od Germanija i e so site plateni davacki do regist...


4.590 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

04 јан 19:22Промовирано

BAGER - KIPER = ISKOP , TRANSPORT i POVEKJE........

BAGER - KIPPER - USLUGI — PONEDELNIK do NEDELA — JANUARI do DEK...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

11 јан 20:54Промовирано

BMW - Zimski gumi & Bandazi 15’ki (Michelin & Continental)

Se prodavaat poradi sto ne mi pasuvaat, Gumite se doneseni od German...


Денес 03:47Rezervna guma BMW 3 (E46) 115/90/R16

- Резервна гума за BMW (не користена)


Денес 03:47Dynacord F-150

Dynacord Forum Line F-150 + Futroli (Ne otvarani / ne motani)


820 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
850 €
Денес 03:47BMW - Bandazi so Zimski Gumi (225/55 R 17)

• Bandazi - 4 X BORBET XR R17 • • Gumi - DUNLOP Winter Sport M+S 225/...


Денес 03:46Aluminski Bandazi BMW 5x120 so zimski gumi

Aluminski Bandazi 16ki za BMW razmak 5x120 so zimski gumi Vredstein S...


Денес 01:30Plac vo industriska zona Uzus

Se izdava plac vo idustriska zona uzus pogoden za parkiranje na golem...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:29CANNONDALE F5 26"

EXTRA SOSTOJBA GOLEMINA XL DEORE/LX 3X9 CENATA E FIXNA!


280 €
или предлог цена
Вчера 23:51FOCUS BLACK FOREST 29R

TOP! DEORE/XT 3X10 ROCK SHOX XC32 GOLEMINA L (XL REALNA GOLEMINA) ...


520 €
или предлог цена
Вчера 23:51CUBE ACID 29 2020

NOV! 1X12 GOLEMINA M CENATA E FIXNA!


920 €
или предлог цена
Вчера 23:51Se prodava agregat za voda

Vo extra sostojba Kontakt 075 682 050


1.200 €
или предлог цена
Вчера 23:38Plug beogradski visok klinest

Kontakt 075 682 050


450 €
или предлог цена
Вчера 23:38Mlin so mesalka

Se prodava mlin si mesalka od 1500kg mesalka AEG GERMANSKI 7.5kw sn...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 23:38Detski krevetcinja

Se prodavaat dve detski krevetcinja, ednoto e so dimenzii 1.60x80 so...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Kaciga Orginal Aprilia

Kacigata e kupena Od moto Jove 150 e pred 6 meseci se prodava poradi ...


Вчера 22:41Alu bandazi 17ki

072312341 072312341 072312341 072312341


150 €
или предлог цена
Вчера 22:19PEUGEOT 207 CC 1.6 2008 GODINA KABRIO

MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA ILI VASA , UNIKATNA KABRIOLET SO METAL...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04CITROEN JUMPY 2.0HDI 2009

Citroen jumpy 2.0 hdi 2009 Webasto Klima Greaci na sedista Servisna i...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:45OPEL.ZAFIRA.1.9.DIZEL.REG.EDNA GODINA.za.7.2005 MOZE ZAMENA

Motor menjac interier odlicni gumi novi i sega e registritana cela go...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 21:37Се продава IMT 533

IMT 533 со кабина со сите стакла, произведен 1979 год. со две ламели,...


11 €
или предлог цена
Вчера 21:35HP Z420 Workstation

Se prodava HP Z420 Workstation, vo odlicna sostojba. Dizajniran za ra...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:56Se prodava LOZJE!

Se prodava lozje 2.5 dekara so nego moze da odi i kazan za varanje ra...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:54se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:45Купувам трособен стан

Купувам трособен стан во склоп на комплексот убавици


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 20:31Оргинални Ратпакни за Hyundai 14"

Продавам оргинални раткапни Hyundai. Големина 14", 4 штрафа


Вчера 20:28Opel Astra F на делови

Се продаваат делови за Opel Astra F бензин 1992 година


1 €
или предлог цена
Вчера 20:28Strut bar megane coupe mk1

Продавам strut bar за renault megane coupe mk1. Доколку му требаат на...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:27Gradezna parcela so proekt, komunalii I odobrenie za gradba

Se prodava markica za gradba pozadi socijalnite zgradi posle naselba ...


18.800 €
или предлог цена
Вчера 20:22CITROEN C1- 1.4 HDI 2008G ***KLIMA ***

CITROEN C1 - 1.4 HDI DIZEL 2008 GODINA OPREMA.. AC KLIMA, ABS, AI...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:12VW POLO 1.4 TDI - 2007g ***PERFEKTENO***

VW POLO 1.4 TDI 2007 190 000 KM OPREMA.. ABS, AIRBAG, ESP, KLIMA...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:12VW POLO 1.2 BENZIN - REG CELA GODINA

POLO 1.2 BENZIN 2004G REG DO 03.10.2022 OPREMA ABS, AIRBAG, ESP, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:12FIAT PUNTO EVO - 1.3 MULTIJET 2010

FIAT PUNTO - EVO 1.3 MULTIJET 2010 GODINA UVOZ OD BELGIJA OPREMA.....


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06Imt-558

Prodavam traktor vo ispravna rabotna sostojba.remontiran pred edna go...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:01Plinski Ured Landi Renzo

Uste stoi na kolata moze da se vidi i proba


50 €
или предлог цена
Вчера 19:57MERCEDES ML 280 CDI

MERCEDES ML 280 CDI 4MATIK 2007GOD STAKLO KAKO NOV REGISTRIRANA CELA ...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 19:34Beverly 350cc 2020

Prodavam Beverly 350cc 2020god so 2000km registrirano do 09.2021. Sp...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 19:34VW T5 MULTIVAN CALIFORNIA

Prodavam VW T5 MULTIVAN CALIFORNIA 2014god. 2.0 TDI 103KW/140HP *A...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:33VW T5 MULTIVAN CALIFORNIA

Prodavam VW T5 MULTIVAN CALIFORNIA 2014 god 2.0 TDI 103KW/140HP *AU...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:33Nordica Double Six Twin-Tip / Freestyle 2013

Kako novi, napraven servis pred eden mesec. Skiite se 170cm


149 €
или предлог цена
Вчера 19:33HYUNDAI VELOSTER 1.6 GDI 140hp

*АBS/ASC/HAC/BAS/ESP/EBD *Bordcomputer *USB+AUX *Airbags(напред,на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:32Seat ibiza 2006 facelift 1.4tdi FABRIKA

Seat ibiza 2006 facelift 1.4tdi ✅Registracija do 11.01.2023 (cela go...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:23Страна 1 од 231

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам