Демир Хисар
                   
437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

Вчера 22:36Се продава Дуќан

Za povekje info na broj 076-22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

Вчера 22:35Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Вчера 21:17Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Вчера 21:17Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

Вчера 21:16Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
Вчера 21:16Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

Вчера 21:16Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

Вчера 21:16INKUBATOR - AVTOMATSKI INKUBATORI 25 - 180 JAJCA

-NOVI MODELI NA INKUBATORI - 36, 65, 56, 105 i 154 jajca - 12V / 220...


80 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Птици

Вчера 21:07BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLER 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni spirali) za solar I ...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Biro

Kupeno e 3.500 den Se prodava za 2.000 den 2 meseci koristeno 0767...


2.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

15 јан 16:27se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

15 јан 14:19Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

15 јан 09:48AUDI A4 2.0TDI

AUDI A4 2.0 140 KS ODLICNO ZACUVANO 2007GOD 205000KM FULL OPREMA ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 јан 09:37Volkswagen Golf 1.9

Kolata e vo odlicna sostojba, ima 4 novi gumi, 2 zimski 2 letni. Od o...


5.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 јан 09:00Imt 540

Se prodava imt 540 Vo ispravna sostojba Moze zamena za avtomobil C...


1 €
или предлог цена
14 јан 19:45Opel Combo 1.3 cdti 2005 moze zamena

Vo super sostojba za poveke inf 070237499. Moze zamena ponudete za g...


2.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јан 18:22Masina za perenje BEKO 5 KG

Se prodava ispravna masina BEKO 5 kg. Masinata e malku koristena. Spo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

14 јан 10:18Gumi so bandaz golf4

prodavam 4 gumi so bandaz za golf4 TELEFON ZA KONTAKT 070 353 123


50 €
или предлог цена
13 јан 16:52Hyperx Cloud

Slusalkute se odlicni i zacuvani IMAAT PROBLEM SO MICROPHONE nekoga...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 16:40Kamin Alfa Plam so Kotel za parno greenje

Kamin Alfa Plam so Kotel za parno greenje so komplet izvedena instal...


13.000 МКД
или предлог цена
13 јан 08:40Audi A6

* 071 663 486 * 2.7Tdi * 259 000 Realni Prv gazda * 2 kluca * Atest s...


6.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:28MERCEDES E KLASA

* 071 663 486 * 107 000 km * Donesen od Germanija * Registriran Za po...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24AUDI A6 2.7 tdi

* 071 663 486 * 259 000 km * 2kluca * 2.7 tdi * Golema. navi vo boja ...


6.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24Nisan Terano

* 071 663 486 * 2002 God * 3.0 * 7 sedista * Servisiran * Novi gumi ...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24Nisan Terano

* 071 663 486 * 3.0 Dizel * Novi gumi Good year * Nema korozija * Ser...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24Gumi 13ki

Se prodavaat 4 zimski gumi 155 70 13 2 Sava eskimo s3 i 2 Starfire...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:51BANDAZI ZA GOLF 4 5x100 6,5J 16ki

Prodavam bandazi za golf 4 5x100 6,5J et40 16ki so letni gumi 205/55R...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
11 јан 17:05AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 јан 10:49SEAT LEON 1.9 TDI BUSSNISLINE

Seat Leon uvezen od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 јан 10:49Audi A6

* 071 663 486 * 2006 * 2.7 Tdi * Racen menjac * Golema Navi vo boja *...


6.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јан 17:133 GOLEMI PARCELI POKRAJ CRNA REKA

Ливадата се наоѓа во месноста Милчино на местото таканаречено Колтук ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 јан 16:53Se prodava Ford mondeo 1.8 td

Na kolata funkcionira bukvalno se. 4 novi gumi. Registrirana do 19.12...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јан 13:39Alfa plam

Se prodava alfa plam sporet koristen edna sezona za informacii na tel...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јан 10:55Trajlor

Kiper Trajlor 1991god Registrirana do 12.2022god Kontakt 071 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Приколки

10 јан 10:27Opel Meriva 1.4 benzin 2007

Opel Meriva 1.4 benzin 2007 god Odlicna sostojba Plateni se site da...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јан 10:27Opel Astra 1.3cdti 90ks

Odlicna sostojba Registrirana cela godina Klima El prozori El ...


3.400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јан 10:27Kawasaki kx450f

Motorot e vo odlicna sostojba Uvoz od italija so smenet nov klip N...


3.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мотори (над 50 cc)

10 јан 10:27Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам