762 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava povolno hektar zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


9.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

Вчера 23:01Промовирано

GOLF 4 1.9 TDI 1999

Se prodava Golf 4, 1.9 TDI 1999 so 5 brzini klimatronik Registrirana...


2.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 јан 19:45Промовирано

Se prodava povolno hektar zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


9.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

Вчера 23:01Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 20:54Renult scenik so full oprema

Full oprema telefon 076387748 ne vrtete na dolniot broj Dizel 1....


2.100 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 €
Берово

Автомобили

Вчера 17:43Sok od aronija so I bez seker

Prodavam sok od aronija so I bez seker. 1l vo stakleno sise 300den


300 МКД
или предлог цена
Берово

Пијалаци

Вчера 17:37Borov med

Prodavam borov med vo litarsko pakuvanje


300 МКД
или предлог цена
Берово

Пијалаци

Вчера 17:36IPhone 6S

Iphone 6s 5000den 072 931 053


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:35Prodavam wv golf odlicen

Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Servo Abs Esp ...


4.640 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.650 €
Берово

Автомобили

Вчера 15:31Seat cordoba si realni 160000km

Broj za informacii 076387848 Odlicen motor wv od noviot motor ne tro...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Берово

Автомобили

Вчера 15:31prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:57Stihl 038

Prodava stihl 038 dobro socuvana za povece informacii javete se 07885...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Banseci Masini za pilana

Se prodavaat 2 banseci vo odlicna sostojba. Cena po dogovor. Kontac...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:41Polovni prozori

Prodavam polovni prozori. PODETALNO NA SLIKA BR.1


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

Вчера 11:20Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44OPEL VEKTA

OPEL VEKTRA vo odlicna sostojba


900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 07:11Se prodavaat dve SUZUKI MARUTI

Se prodavaat dve SUZUKI MARUTI vo ispravna i vozna sostojba INFORMA...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 јан 23:15Sporet na drva

Prodavam sporet na drva mnogu malku koristeno


4.000 МКД
или предлог цена
15 јан 22:18FIAT BRAVA 1.6 Benzin/Plin

Kolata e mnogu dobro socuvana. - Atestiran plin - Novi zimski gumi...


1.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 јан 19:47SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 јан 18:31Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 јан 18:31SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

15 јан 18:31SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

15 јан 18:31Апартмани Близначки

Апартмани Близначки се наогаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

15 јан 18:31Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
15 јан 17:29Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

15 јан 17:19Lada niva 1.6 4x4

Lada niva 1.6 Bezin/Plin-atest Podvozje zdravo bez korozija Prevod...


1.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 јан 16:48Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
15 јан 16:16GLAVA ZA HUNDAY GALOPER.

Glava za Hunday Galoper. Mob za kontakt. 075/356-215


9.000 МКД
или предлог цена
15 јан 13:10RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA: 6 ...


2.750 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 јан 07:17CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI 4X100

PRODAVAM CELICNI BANDAZI 15KI 4X100 ZA OPEL. ZDRAVI I PRAVI NE VAREN...


3.999 МКД
или предлог цена
15 јан 07:17FORD C-MAX 1.8i 2003 EKSTRA

FORD C-MAX 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST. FULL OPREMA KLIMA AKTIV...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Пехчево / Берово

Автомобили

15 јан 07:17ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
15 јан 00:47Uaz

Uaz+karoserija za uaz Dizel 3000 mercedes 617 atestiran Solidni gu...


2.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јан 18:16atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del...


150 МКД
или предлог цена
14 јан 18:16Купувам стан или куќа

Стан или куќа дајте понуда Во Берово 077744494


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Берово

Станови

14 јан 17:22Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јан 12:57Rigg Asus 4gb

Prodavam rig asus rx 570 4gb mining edition 6gpu 1800 evra. 070/34...


1.800 €
или предлог цена
14 јан 00:33куќички за кучиња

Произведуваме куќички за кучиња со изглед, големина, материјал и боја...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Животни / Кучиња

13 јан 20:38Poklonuvam labrador

Poklonuvam labrador mazjak tri godisen spremen za parenje odlicen za ...


1 €
или предлог цена
Берово

Животни / Кучиња

13 јан 20:38Auris 2009, 2 0d4d

Se prodava Auris vo odlicna sostojba, na 175000km so servisna kniska,...


5.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

13 јан 17:49Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам