Пробиштип
                   
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra g 1.7 ohc

Se prodava astra g reg.crla god.dobar motor novi 4 zimski gumi el...


1.750 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 јан 08:08VW Polo

Dobro socuvano ,pali vozi,sodva kompleta zimski i letni gumi


1.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 јан 11:13Delovi se so vi trebat za fiat brsvo

Delovi se so vi trebata za fiat bravo 1.9 jtd motor mensc ehtramoze i...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 јан 23:43Se prodava Vektra b 1.8 16v

Vektra b 1.8 16v so plin,klima,elektrika redovno servisirana


1.600 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јан 18:35OPEL ASTRA 1.7 Td na delovi klima servo

Se prodava opel astra G na delovi 1.7'td imam se


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 јан 05:05JEEP Compass Limited Edition

Ви благодарам многу за интересот за нашето возило. Ви стоиме на распо...


7.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 дек 21:22Mazda2

Elektrika na prozori klima raboti perfektno idealna za pocetnici mala...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 дек 00:11Mazda 2

Se prodava mazda zacuvana so zimski i letni gumi so bandazi,klima,ele...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 дек 00:11prodavam golf 4

Golf 4, 1.4 benzin, plin a-test, klima, servo, elektrika na prozori i...


1.550 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 дек 20:23Rover 620SDI

Voziloto e vo solidna sostojba, motorot raboti besprekorno, mala potr...


900 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

04 дек 08:16Skoda oktavia 1.9 tdi 66 kw

Kolata e vo odlicna sostojba al bandasi .klima ispravna. Gumi dobri


2.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 ное 20:03prodavam golf 4

Golf 4, 1.4 benzin, plin a-test, klima, servo, elektrika na prozori ...


1.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 ное 11:25Se prodavat delovi za audi a6 moze i cela

Se prodavat delovi za audi A6 2.0 benzin moze i cela 300€ moze i zame...


300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 окт 23:09Delovi 1.9 tdi

Se prodavat delovi se so vi treba za passat 4 1.9 tdi 110ks 077 729 6...


700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 окт 22:24Prodavam MINI ONE D

Возилото е сочувано и е во одлична состојба. Минимална потрошувачка с...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 окт 15:19opel insignia 2.0cdti 118kw(160ks)

insignia 2.0cdtizameneto ulje i filteri za ulje vozduh klima zameneti...


7.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 окт 18:49se prodava opel

opel insignia 2009god dizel racen menuvac zameneto ulje i filter za u...


7.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 окт 17:27Skoda superb

Skoda superb 2.0 2010god full oprema avtomacki menjac na stranski (b...


8.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 окт 20:18C max

Odlicna sostojba pali vozi. Klima Abs 8 air bags 4.6/100km 1.6 ...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 окт 23:17Daewoo Rezzo Rejser delovi

Delovi za rejser


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 сеп 21:33Prodavam opel astra

Prodavam opel astra kolata ima napraveno golem servis i e vo dobra so...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 сеп 21:26M A SH I N S K O P O L I R A NJ E F A R O V I

osvezhete go razubavete go vashiot avomobil.vrsham mashinsko poliranj...


500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 сеп 07:23Продавам Опел астра

Продавам Опел астра 1.7 дизел. Сочувана и одржувана. Регистрирана МК....


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 сеп 13:00Opel Insignia 2.0 163 hp

Prodavam Opel Insignia 2.0 163hp 2009 NEUVEZENA so pominati 175000...


6.599 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 сеп 01:17PASAT 3 1.

PASAT 3 1.9 TDI KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 сеп 09:49VW Jetta 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD

Се продава може и замена за AUDI A3 A4 над 2010 Jetta 1.9 105 ks ...


5.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 авг 12:53Audi a4 2.0tdi

Moze zamena za audi a4 nad 2009 avant


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 авг 15:50BMW E46 320D 136KS

BMW E46 320D 136KS KOLATA E PALI VOZI REG DO 10MESEC SAMO NA OVOJ BRO...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 авг 16:03Se prodava passat

Se prodava passat cela ili na delovi 2.0 v8 motor , mazda 6 2.0, diz...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 13:00GOLF 4 1.9 TDI NA DELOVI

Golfot se probava na delovi


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 јул 18:42Jetta

Se prodava jetta 1.6 105 ks so ful oprema. Sredeni dokumenti do regi...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 јун 20:34polovni delovi za focus / c max 1.6 tdci 66kw

2 predni amortizeri so odbojnici korpa lamela plivajuci zamajac hi...


400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 јун 10:36BMW X3

Prodavam BMW X3 vo odlicna sostojba. Voziloto moze da se vidi vo sek...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 мај 11:39Chevrolet Captiva 2.0 150ks Automatik

CHEVROLET CAPTIVA Godina na proizvodstvo: 2007 Motor: 2.0 VCDI | ...


6.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 мај 20:41Golf 6

Golf 6 1.6 2009 god registriran do 2022 servisiran full pred 3 meseci...


7.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 19:02Delovi se so vi treba za audi A6 2.0 benzin moze i cela 450€

Delovi se so vi treba za audi A6 2.0 benzin 1994 god moze i cela 300...


300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 10:46Ford Escort 1.8 TD

Se prodava Ford Escort TD 90 konja, registriran do dekemvri dva pari...


1.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 мај 10:04Delovi za audi A6 2.0 se so vi treba plin moze i cela 650€

Delovi za audi A6 2.0 se so vi treba moze i cela 350€ hladnak, benzin...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 апр 21:14Se prodava Golf 3 1.9 90hp gt tdi

Golf 3 1.9 90hp gt tdi atest na folii, napraven golem i mal servis, n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 21:51POLO CLASIC 1.9 SDI DELOVI

POLO CLASIC 1.9 SDI IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 18:03Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам