Пробиштип
                   
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 2.0TDI 140ks BKD motor

Golfot e kako nov ne trosi ulje stegnat redovno odrzuvan smeneto pred...


6.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 мај 15:28Se prodava Mercedes s320 cdi 2004

Se prodava mercedes s320cdi 2004, top sostojba, full oprema, se ispra...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 мај 20:19Se prodava Fiat punto 1.2 benzin

075570435


950 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 12:23Ford Focus 1.6tdci 109ks

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana do 18.03.2023 Redovno se...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 мај 08:52Se prodava osteteno Jugo45 so ispraven motor!!!

Se prodavat slednite delovi od jugo: - Vrati - Hauba - Krilo levo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Fiat Punto 1.2, odlicno malo gratsko vozilo!!!

Odlicno malo gratsko vozilo bez nikakva mana. Na voziloto apsolutno s...


1.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Peugeot

Super vozilo prv gazda mala potrosuvacka gratsko vozilo


3.800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 12:44FIAT MAREA 1.9TD NA DELOVI

Marta se probava na delovi 078 667 695


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:08FORD FIESTA 1.25 NA DELOVI

Kolata se prodavca na delovi


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:07Jeep Zastava - Kompanjola - old timer

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavrira...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 мај 01:05Seat Toledo 1.9 TDI 90KS na DELOVI

prodavam povolni delovi od seat toledo 1.9 tdi 90ks ima sve motor, ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56OPEL KORSA 1.0 DELOVI

OPEL KORSA 1.0 BENZIN KLIMA SERVO ABS KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI PRA...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56POLO FOKS 1.6 BENZIN DELOVI

Polo foks 1.6 benzin kolata se probava na delovi prakam po kargo


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:55Се продава Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god

Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god


3.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 апр 18:55се продава пежо 607 (Пробиштип) 078348474

се продава многу поволно


2.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 апр 09:54Se prodava VW Touran

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven golem servis, zimni gumi, klim...


3.900 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 апр 10:47Pasat 4 1.9 tdi 90kj 075 867 950

Kolata e ispravna


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 апр 07:36Se prodava dobar auto

bbb


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 апр 00:18Vw PASSAT 2.0TDI 170ks 2008g ***UNIKAT***

*** NAJDOBRIOT MOTOR 2.0TDI 170 KS *** *** NAJVISOKO NIVO NA OPREMA ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 апр 22:11OPEL VEKTRA

Prodavam OPEL VEKTRA so najdobriot motor 1.9 CDTI 2004 Voziloto e...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 апр 17:39Vw Touran 1,9 tdi

Регистрирани цела година Сервисирано Цена по договор


4 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 мар 18:18Touran T3 7sedista

Se prodava touran T3 7sedista 1.6tdi 77kw 105hp 7brzini dsg menuvac s...


10.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 мар 18:46Opel Corsa Замена на слични визуло

Возилото во одлична состојба сменети дихтони, ланец, водна пумпа, нов...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мар 09:27Prodavam MERCEDES SLK200 2007 godina

Prodavam Mercedes Slk200 2007 godina, Motor - 1.8 kompressor, 120kw...


9.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 мар 09:30kupuvam vozilo na rati

ponudete vozilo na rati so notarski dogovor bez ucestvo i mesecna rat...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 мар 15:19Se prodava peugeot 206 1.6hdi 2006god

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana servisirana komplet za po...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 мар 12:27Audi TTRS 1.8t

Audi TTRS! ✅Motor:1.8 150hp fabrickio motor RS ✅Stage1-192hp ✅Pop...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 фев 18:26Seat Ibiza 1.2

Se prodava Seat Ibiza 1.2, 55 kw, dizel, 2011 godina, bela boja, novi...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 фев 21:39Se prodava opel astra

Se prodava opel astra GTC 1.4 Benzin-LPG (atestiran plinski ured)ne ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 фев 12:17Opel Zafira 2.0DTI 2005

kolata e servisirana odrzuvana, vozena od familijaren cvek ne maltert...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 фев 21:45opel zafira 1.9 cdti 120 ks

kolata e vo top sostojba uvezena e od svajcarija pred 3godini f...


3.800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 фев 17:31Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 4x4 vo odlicna sostojba novi gumi i nov a...


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 фев 15:23vwtouran

prodavam touran 1.9 tdi 105 hp


3.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 фев 20:04Fiat tipo 1.4 benzin-plin

Kolata e vo ispravna, vozna sostojba so 4 letni skoro novi gumi tel. ...


123 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 фев 12:36Se prodava opel astra

Se prodava opel astra GTC 1.4 Benzin-LPG (atestiran plinski ured)ne u...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 фев 23:02PEUGEOT 406

kolate e servisirana smeneti komplet kaisi so vodna pumpa moze i zam...


1.050 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 фев 11:01Buba 1.9

Se prodava buba new beetle god. 1999. Vo super sostojba Elektrika n...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 фев 13:00Reno 4

Se prodava reno 4 reg do 5 mesec 2022 benzin plin so ates cena po dog...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 јан 12:28Fiat punto

se prodava fiat punto 078390430


800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 јан 12:52Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам