Пробиштип
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава лозје

Се продава лозје од 4000м2 (4 декари), во село Древено, Пробиштип, ме...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

16 дек 21:35Niva vo Legovec, Kalniste, Probistip

Se prodava niva okolu 1000 kvadrati vo mesnost Legovec dosta povolna ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

20 окт 15:51Niva so Borova suma, Koja moze da se se e.

Se prodava niva nasadena so Borova suma 2000 metri kvadratni, ima oko...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:09Се продава плац

Се продава плац од 1000м2 во село Пробиштип на улица Даме Груев кај м...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

12 јун 13:00Се продава плац во Лесново

Информации на тел. 071 387 557 Цена по договор


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 мај 22:10Prodavam nivi

Prodavam niva 6900m kvadratni vo mesto Legovec ..pokraj asfalten pat ...


3 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 00:44Prodavam korija 4350 m2

Prodavam kurija 4350 m2,lokacija- zletovska brana na samo 500 metra o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 апр 18:41Niva

Nivata se naoga vo probistip Ko buciste Kp 204 Klasa 4 pogodna za...


90.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 апр 13:11se prodava plac

placot se naoga pod mestoto vikano sandevi kamioni


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

23 сеп 20:49продавам овоштарници со 550 круши

Се продава овоштарник со 550 круши, површина 1 хектар на 4 парцели ...


6.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 јул 19:52Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам