5975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes w115 damcki

Mercedes w115 dizel damski


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:22Bager O&K mh4

BAGER O&k kg12000 mh4 6pla


Вчера 21:22VW GOLF VI 6 2.0TDI 110KS 09GOD

Euro5 Perefektna sostojba BEZ NIKAKVI ZAMENI


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:58Fiskalni kasi

Fiskalni kasi Synergy


1 €
или предлог цена
Вчера 17:54Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOT...


24.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 17:54Fiskalni kasi

SY250 fiskalni kasi idealni za sekakov biznis .cena za parce 6500 den


1 €
или предлог цена
Вчера 17:54Bager Liebherr 924

Bager Liebherr 924 2006 godina


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:22Skii ,cevli..

Cevli broj 42 Dalbelo- Italy Skii fischer- Austria 198cm


2.499 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57delovi za imt 533 539 mf 135 35

delovi za imt 533 539 mf 135 za inf zvoni


2 €
или предлог цена
Вчера 16:51Tegovi za traktor

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 16:51motor za Landini 6500 MF 165

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 16:51imt 533 539 542 mf 135 35x delovi

delovi za imt 533 539 mf 135 35 za inf zvoni


2 €
или предлог цена
Вчера 16:50Nov bateriski alat

Novi bateriski alat so 4 baterii 98v So besplatna dostava


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17FIAT PUNTO 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 jtd disel 2001 god. El.prozori Centralno Abs Serv...


1.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.850 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:01СТАН во ХИПОКС - Виница

Се продава стан во зграда Хипокс - Виница со поглед кон плоштад и гла...


710 €
или предлог цена
Виница

Станови

Вчера 13:00Se prodava Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4, 150kw so full oprem...


8.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.400 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:37Fiat Grand Punto 1.3 Multijet

Kolata e vo odlicna sostojba se prodava itnoo informacii na tel 07051...


2.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.100 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:00HARMONIKA-DUGMETARA

Prodavam Harmonika-Dugmetara so originalen kufer, marka Weltmaister.....


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54PRODAVAM MIKSETA YAMAHA MX3000

Prodavam Mikseta 10-kanala,marka:"YAMAHA MX 3000" 2X300 wati so dva e...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:53BOMBINI ZA RENO ESPACE

Prodavam dve bombini za Renault Espace 2000-data godina


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:53Opel vectra za delovi

Se prodavaat delovi za opel vectra se sto vi treba motor alanseri alt...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:34Audi a5 2.0 TDI / Sline

Audi A5 2.0 TDI 177 KS, Avtomatik, Sline Full oprema, Koza (Slin...


19.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:31Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:31kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 10:31Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 10:31Mitsubishi Outlander

Ekonomicen urban terenec, ne uvezuvan, celosno servisiran (golem i ma...


9.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.600 €
Виница

Автомобили

Вчера 10:25DAF 105 XF 410

MEGA SO VARIJABILEN SAMAR 2008 godina 1200000 km Moze i na MK da s...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

15 јан 22:06IVEKO STRALIS 450

2008 godina Moze i na MK da se naprave za eden den 1100000 km 0702...


6.700 €
или предлог цена
Виница

Камиони

15 јан 21:56Ford 16ki

Ford bandazi 16 Letni gumi barum 195 45 16 odlicni 4x108 16


15 јан 20:09Audi A3 1.6 TDI - 13

Se prodava Audi A3 1.6 TDI Proizvedena 2013god Motor 1.6 TDI so ...


11.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 јан 19:10Motorna pila Husqvarna-365

Vo odlicna sostojba, so nova shina I nov lanec


270 €
или предлог цена
15 јан 17:12Suzuki Grand Vitara

Voziloto e vo super sostojba. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 јан 15:37Prodavam/izrabotuvam masina za struganje so beskone. smirgla

Prodavam / Izrabotuvam masini za struganje, brusenje, ramnenje, polir...


1 €
или предлог цена
15 јан 15:08Izrabotuvam etiketirki

Izrabotuvam etiketirki i aplikatori za etiketi spored vesi potrebi (h...


1 €
или предлог цена
15 јан 15:08SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


30.000 €
или предлог цена
15 јан 14:07Iveco

Se prodava iveco so 24 sedista so klima i novi gumi vo odlicna sostoj...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автобуси

15 јан 14:00Zajci

Se prodavt zajci i zajacko meso


300 МКД
или предлог цена
15 јан 13:25Se prodavaat Zajci Зајци

Се продаваат млади зајаци стари 190 дена. Сите имаат над 3 килограми...


400 МКД
или предлог цена
15 јан 12:50Traktor Same-Leone 70ks

Vo odlicna sostojba,mozno e zamena za pomal traktor ili kola


2.700 €
или предлог цена
15 јан 11:59Med

Prodavam priroden livadski i sumski med. ...


1 €
или предлог цена
15 јан 11:20Страна 1 од 150

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам