Неготино
                   
2834 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 22:43Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 22:42Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
Вчера 22:42Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 22:42Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
Вчера 22:42Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 22:42Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 22:41Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41Audi A4

Kolata e vo fabricko sostojanie,golem servis napraven pred 2000 km.17...


12.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

Вчера 22:04Fiat punto multijet

Fiat Punto Multijet 1.3/64kw.2004greg.do 8-'22g. Voziloto e vo odlicn...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Демир Капија / Неготино

Автомобили

Вчера 22:04Peugeot 807 HDI

Peugeot 807 motor 2.2 kw 94 HDI 2004g.Voziloto e vo dobra sostojba,re...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Демир Капија / Неготино

Автомобили

Вчера 22:03Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 21:41FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:41YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 21:41Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 21:41Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 21:40СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 2990 еур - Traktor so freza Mitsubishi 4x4

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември Цена: 2990 еур Трактор со фрез...


2.990 €
или предлог цена
Вчера 21:40Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:40Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 21:40Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 21:39Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 21:38Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 21:38СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 21:38Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 21:38Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 21:38Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 21:38Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 21:38Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 21:38Med

-Prodavam med na golemo i malo,svetol , pcelin med od cista ekoloska...


390 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

Вчера 20:01WV Sharan Alhambra SEDISTA

Se prodavat 4 sedista od Sharan, skoro kako novi. Se prodavat komplet...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:01Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 19:24Radio ( Multimedija) touch

Разубави го внатрешниот ентериер на твоето возило. Почувствувај ја ра...


6.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

МP3/4/5 плеери и iPod

Вчера 19:12Tuning zmigavci / жмигавци

Малите детали прават ГОЛЕМИ промени! Нарачај сега нови жмигавци и пр...


890 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вчера 19:12Med / Мед

100% природен ливадски и планински мед од демиркаписка клисура Прод...


450 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Здрава храна - Мед

Вчера 19:12Tecna koza / Течна кожа / Techna kozha 1+1 GRATIS

Оштетен ти е воланот, седиштата или пак кожената софа? Ова е специја...


630 МКД
или предлог цена
Вчера 19:12Cisterna i svrdel

Se prodava cisterna i svrdel


1 €
или предлог цена
Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat pumpi za voda elektromorot

Se prodava pumpa i elektromotor


1 €
или предлог цена
Вчера 18:39  НОВ ОГЛАС

Merceses E300 turbo

Se prodava mercedes w210 E300 turbo 130kw 177ks aftomacki menuvac kol...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:35Se prodava cisterna za voda i drugi zemjedolski raboti

Se prodava cisterna i drugi zemjodelski raboti


1 €
или предлог цена
Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам