Гевгелија
                   
2659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Alu Felni 4×108 16" Original Citroen

Aluminiumski Bandazi 4×108 16" original od Citroen, doneseni od belgi...


160 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

04 јан 21:47Промовирано

Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

14 јан 11:43Промовирано

iMac 27'' Retina 2019

Se prodava iMac 27'' Retina so i5 procesor i 1TB Fusion Drive. Kup...


90.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
100.000 МКД
Вчера 13:00Промовирано

Oprema za ugostitelstvo

- zamrznuvac - inoks rabotna masa - inoks sank - dva tosteri - frizid...


1 €
или предлог цена
Денес 00:17Rabotna masa od inox 175x70

Se prodava rabotna masa so inoks plotna i zelezna konstrukcija. Koris...


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:17Zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vo ispravna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:172 TOSTERI

Se prodavaat dva tosteri koristeni 1 godina. 1650 w Proizvedeni vo ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:17Frizider WHIRPOOL

Frizider WHIRPOOL so inverter motor koristen 1.5 godina Ekstra zacuvan


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:17Hauba i bagaznik vrata za asrra h

Hauba i bagaznik 5ta vrata za astra h bez staklo so motor za brisac i...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:11Opel Antara 2.0 CDTi 4x4

Antarata super osven normalno nekoi sitni zabeleski po bojata. Oprem...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:54YAMAHA DT200 Registriran

Moze zamena za cross so moja doplata (KINESKI NE) smeneti zvezdi i l...


1.234 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:54Се продава велосипед Trinx 2020

Се продава половен - како нов велосипед Trinx M-1000Elite 3х10 пого...


16.300 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.400 МКД
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 20:32Tajfuni

Дизел печки директно согорување се високо- ефикасни апарати за гене...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:12Соларен инвертер

24VDC - Батерии 40A MRRT тракер (вграден) - до 102Voc со работе...


500 €
или предлог цена
Вчера 19:12MERCEDES

Se prodava avtobus Mercedes vo top sostojba registriran,2001 godina,k...


4.599 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

Вчера 19:02Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 19:00dvd filmovi

Se prodavaat dvd filmovi od licna kolekcija maksimalno socuvani se pr...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

opel astra

kolata e so 14./8 ventila mono iziksion so ates plin pali vozi servis...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:12daewoo matiz

kolata e pali vozi so 800 kubika motor servisirana idealna za pocetni...


9 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:12Se prodavaat Velosipedi Велосипеди 20" 26" 28"

Modeli od 20-28" Cenata e po dogovor! Za poveke informacii Angel 0...


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 18:05Kabel za ozvucenie za kola woofer subwoofer

Se prodava kabel za ozvucenie! Izvaden e od Astra G,zashto mnogu se ...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:051 bandaz 15ka 5x112 15ki audi vw skoda golf seat zamena

Se prodava ALUMINIUMSKI bandaz so guma Yokohama 195/60/15. Kupeni se ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:05Audemars Piguet

Se prodava kopija na Audemars Piguet, Royal oak verzija, lux casovnik...


1.800 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.100 МКД
Вчера 18:04Продавам Машини-трактори,сејачки,фрези,плугови,приколица..

Трактор Newholland 165 Пумпа за прскање со дијаметар 18м-1000литри ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:20BMW 320d E46

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, 4 novi gumi,...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

AUDI A8 4.2 TDI

Audi A8 4.2 TDI Kolata poseduva full oprema, bose ozvucuvanje, S line...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:29Se prodava pomosno trkalo

Se prodava pomosno trkalo(rezervno trkalo so namaleni dimenzii) za VW...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09Audi A4

Audi A4 2.0 140ks odlicno socuvano i komp letno s ervisirano kako ...


42 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
44 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:04Mercedes C220 CDI

Mercedes c 220 cdi clasic 2002 dekemvri 255600km automatik vo prekras...


3.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.100 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:35Zastava 101 mediteran

Kolata e kompletno restavrirana ,smeneto e rbrast zategachi,ulje filt...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

TAXI PREVOZ GEVGELIJA - SOLUN

TAXI GEVGELIJA-KALITEA ; TAXI GEVGELIJA-HANIOTI Kontakt telefon ...


60 €
или предлог цена
Вчера 14:43Садници од Диви Смокви

Нарачка на садници од диви смокви, органски во саксија. Со гарантиран...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

Вчера 13:06Kuka vo Gevgelija

се продава куќа во центарот на Гевгелија на КП.5075 со сопствено п...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Opel Corsa C 1.7 DI

Se prodava Opel Corsa C 1.7 DI 2002 195000km Redovno servisirana...


1.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00iMac 27'' Retina 2019

Se prodava iMac 27'' Retina so i5 procesor i 1TB Fusion Drive. Kup...


90.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
100.000 МКД
Вчера 13:00Audi a4 quattro

Poveke inf na tell...


13.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:19Mondial xtreme 200cc 4t-ODLICEN

Mondial xtreme 200cc 4t 2018god Pominato 7600km Smeneto: -auspuh...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:54Honda civic 1.4is 1997

Honda civic 1.4is 1997 66kw 90hp Kupena od makpetrol Atest plin At...


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:29  НОВ ОГЛАС

Greblo za berenje borovinki

Se prodava kvalitetno greblo za berenje borovinki, proizvedeno i done...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:29Prodavam tkaeni kilimi

Prodavam racno tkaeni kilimi, stari tocno 50 godini, ne upotrebeni i ...


2.250 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Palma visoka 5 metri

Se prodava palma so visina na stebloto samo e okolu 5 metri. I uste d...


300 €
или предлог цена
Вчера 11:29Skara na plin so vulkanski kamenja

Skarata e vo odlichna sostojba,si funkcionira odlichno,skarata e prof...


300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Угостителство / Останато

Вчера 11:27Stolici x30,mozhe i pomala kolichina

Stolicite se vo odlichna sostojba,mozhe da se vidat vo sekoe vreme,im...


1.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

Вчера 11:27Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам