Струмица
                   
7799 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

stenderi stender штендер штендери... предени задни

078 333 158 viber preden 2000 den zaden 2800 isporaka za 1 ...


15 јан 09:40Промовирано

DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA STRUMICA

Se izdava dukan vo centarot na Strumica odma do prodazniot salon na T...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Струмица

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

-DELOVI-ZA-AUDI-VW-SEAT-SKODA-TEL-077-865-999

DELOVI ZA----AUDI Q7 3.0TDi----A8 3.0 TDI 233 K.S----PASSAT B7 1.6 TD...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 02:00Продавам iPhone 11 Pro Max

Продавам iPhone 11 Pro Max, мала гребнатинка на фабричкото стакло, се...


600 €
или предлог цена
Денес 02:00Kupuvam nivi vo turnovo

Kupuvam nivi vo selo turnovo nasprema selo ilovica.cena 500 evra od d...


500 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:26SE PRODAVA NEURAMEN GOBLEN

se prodavat neuramen racno vezen vilerov goblen LA PASTORALE za 500 e...


500 €
или предлог цена
Денес 00:26СЕ ПРОДАВАТ НЕУРАМЕНИ ГОБЛЕНИ

СЕ ПРОДАВАРАЧНО ВЕЗЕН ГОБЛЕН ""ЛА ПАСТОРАЛЕ"" СО ДИМЕНЗИЈА 80X52 НЕУР...


11.111 МКД
или предлог цена
Денес 00:26BANDAZI

Se prodavat celicni bandazi: - 4 bandazi 13 ki za ford fiesta za cen...


100 МКД
или предлог цена
Денес 00:26Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:26Detsko sediste za vo kola

Se prodava detsko sediste za vo kola vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:26Detsko drveno krevetce so jogi dusek

Se prodava drveno detsko krevetce so jogi dusek vo odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Detska kolicka

Se prodava dobro socuvana detska kolicka bez nikakvo ostetuvanje


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Plac vo strumica

Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urba...


31.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:25OPEL ANTARA 2.2CDTI 163HP 4x4

Se prodava Opel Antara 2.2CDTI 163HP 4x4, dizel,registrirana do 13.09...


14.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.700 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:25BMW 525 3.0 F10

Se prodava BMW F10 525 so noviot 3.0 motor. Napraven servis pred 20...


13.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
14.000 €
Струмица

Автомобили

Вчера 23:50Audi A5 Coupe 3.0 300 HP (Quattro)

Se prodava audi a5 3.0 tdi v6 quattro servisirano pred 1 nedela , od ...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Струмица

Автомобили

Вчера 23:50WV PASSAT CC

Znachi taka pocituvani klienti. Passato e mnogu zdrava kola so realn...


12.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 23:01VW TOURAN

Tourano e koska,zacuvan e max,se rabote,klima webasto i e komplet ser...


4.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 23:01SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA 110 M2

SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA OD 110 M2 POGODEN ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:35SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA PRIZEMNJE OD 250 M2 VO CENTAROT NA STRUM...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:35SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA SO DELOVEN PROSTOR 430 M2,SPR...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 22:35SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA ZA RABOTNICI LICE ZA KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Соби

Вчера 22:34Daf E6 E5 E3 delovi

Daf E6,E5,E3 delovi se vo treba motor menjac deferencijal .....


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 21:55Delovi za DAF E3 i E5

Delovi za daf euro3 euro5 kompleten motor 480,430,410 ,460paccar, tur...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 21:55Delovi za daf

Motor menjac se so vi treba


11 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 21:55RABOTA VO GERMANIJA

RABOTA VO GERMANIJA RABOTA VO LAGER SAMO SO EVROPSKI PASOS ILI RA...


11 €
или предлог цена
Струмица

Нудам работа

Вчера 21:01NABAVKA NA VOZILA OD GERMANIJA !!!!

NABAVKA NA SITE VIDOVI NA VOZILA OD GERMANIJA !!!!!! NABAVKA N...


111 €
или предлог цена
- 78 % Попуст
500 €
Струмица

Автомобили

Вчера 21:01ИЗНАЈМУВАЊЕ СТАНОВИ ВО СТРУМИЦА

Се ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН стан со две спални уреден во модерен стил.За по...


13.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 20:42Golf 6 1.6 tdi BLUEMOTION 2011god

CENA NE E FIKSNA !!! MOZNA ZAMENA ZA GOLF ILI PASAT 2017/2018 so mo...


8.100 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:45Ford Galaxy 1.8 TDCI GHIA

Mng dobra I za4uvana kola.Broi za kontakt +38978396043


1.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:45ОВЛАСТЕНИ СУДСКИ ПРЕВОДИ

Со искуство од преку 20 години во областа на преводите, стручен тим о...


Вчера 19:43BMW 530d F10 245hp - Steptronic

Se prodava BMW 530d F10 245hp M paket. 2011 god vo soobrakajna! Kola...


15.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
16.400 €
Струмица

Автомобили

Вчера 19:22FIAT PUNTO 1.3 JTD-2008

-FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD-55 KW-75 KS -GODINA NA PROIZVODSTVO 2008 ...


3.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.700 €
Струмица

Автомобили

Вчера 19:16CITROEN C3-1.4 HDI-2010

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2010 -KLIMA 100% ISPRAVNA -ABS -AIR BAG -...


3.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.700 €
Струмица

Автомобили

Вчера 19:16VW GOLF 1.9 TDI

-VW GOLF 1.9 TDI-77KW-105 KS -GODINA NA PROIZVODSTVO 2005 -KLIMATRO...


4.100 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:16Bandazi 15”

Se prodavat bandazi 15” 5x112 bez gumi vw audi seat skoda


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Продавам Куќа

Продавам куќа на Атанас Караман нова градба во карабин фаза. Куќата е...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 19:00Passat CC 2.0 TDI 140 PS

☑VW PASSAT CC 2.0TDI 140Ks ☑ ☑2009 година ☑250.000Километри реалн...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 18:56СЕ ПРОДАВАТ бандажи со гуми 215/55/17

бандажи со гуми 215/55/17


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 18:56ЕЛЕМЕНТИ ОД ИЗЛОЖБЕН САЛОН !!!!

СЕ ПРОДАВАТ ЕЛЕМЕНТИ ОД ИЗЛОЖБЕН САЛОН !!!!


11.111 €
или предлог цена
Вчера 18:54Itno Fiat Grande punto

Grande punto 1.4 benzin 119.000 km Registacia do 01.septemvri 2022...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 18:43Citroen c3 pluriel

C3 plur iel, 1.4 hdi super sostojba povolna cena Istecena registracia


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 18:42Страна 1 од 195

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам