Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Revox B 215-S

najdobriot dek na studer revox b215-s /signature/vo mint sostojba so ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

08 мај 09:00Kabi za povrzuvanje na radio ISO konektor Euro Dzek

Se prodavaat kabli za povrzuvanje na radio so ISO1 konektor (Euro Dze...


60 МКД
или предлог цена
07 мај 10:00prodavam lampi tube pcc88 ei nis 12 kom

prodavam lampi tube pcc88 ei nis 12 kom


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 мај 08:55prodavam lampi tube ecc85 ei nis novi

prodavam lampi tube ecc85 ei nis novi


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 мај 08:55prodavam lampi tube ecc81,ecc82, telefunken,philips,mullard

prodavam lampi tube ecc81,ecc82, ecc85telefunken,philips,mullard ,ei ...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 мај 08:55Dalecinski za audio i video/dvd

ROTEL cd (rr-d91) - 1000 den. PHILIPS sistem/mini/cd - 400 den FISH...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 мај 14:50Ei Nis Vikend portabl kasetofon

Domasen milenik od krajot na 70ite. Kopija na Philips (modelot e na ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 мај 14:49Vintage PHILIPS D8323 radio. SSSS

1.Vintage PHILIPS D8323 radio cassette od 1980 godina, status: za 42 ...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 мај 10:52AC ADAPTER 220 NA 110W. ZA USA UREDI.

AC ADAPTER. KAKO NOV....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 мај 10:49Razni hi-fi audio kabli

prodavam razni hifi audio kabli 100 denari parce


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 мај 01:27Akai vintage kaseten dek

Ispraven Cena 1800


29 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

04 мај 16:50CD raftovi

Za chuvanje na cd.


200 МКД
или предлог цена
03 мај 14:06PHILIPS FT 741RDS DIGITALEN TUNER RABOTI PERFEKTNO PERFEKTE

PHILIPS FT 741RDS DIGITALEN TUNER RABOTI PERFEKTNO PERFEKTEN PRIEM N...


1.799 МКД
или предлог цена
02 мај 15:46Audio Kaseti Hrom i Normal

Audio Kaseti Hrom i Normal Chrom 100 den. komad Normal 50 de...


50 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

01 мај 12:24Pojacalo Onkyo TX-SR304E Dolby Digital DTS Receiver

Vo odlicna sostojba Dosta mokjno za povekje informacii na tell... Oko...


3.499 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

01 мај 11:12SCART to 6 x RCA plug

Продавам нов, некористен висококвалитетен SCART to 6 x RCA кабел со п...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

30 апр 21:56ZVUCNICI POJACALO MIXETA RADIO TUNER KLIKVIDI GI SITE OGLASI

AUDIO pojacalo,tuner,zvucnici rasprodazba toa sto gledate na slikite,...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

30 апр 12:59Live Sound card - Blutut Mikseta so Mikrofon

Nova, so mnogu opcii.... podesuvanje na mikrofon, podesuvanje eho, ub...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 апр 23:26Prodavam profesionalni kabli za zvucnici 078 209 464

Prodavam profesionalni Germanski kabli za zvucnici ...


1 €
или предлог цена
27 апр 10:19Prodavam zvucna karta M-Audio

prodavam zvucna karta M Audio mnogu malki koristena skoro nova, cena ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 апр 20:04Sanyo radio kasetofon

Ispraven Odlicen Kaseta raboti Radio raboti Sat raboti Koristi 4...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 апр 17:56Kasetofon ITT 740 AV portabl

Portabl kasetofon. Ispraven.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 апр 06:47Dalecinsko daljinsko za pojacalo Technics i drugi proveri

CENATA E FIKSNA. BEZ ZAMENA. BEZ PORAKI. Technics SH-R808, dalecin...


50 €
или предлог цена
24 апр 18:47Prodavam 078 209 464

Prodavam 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 апр 11:15radio-kasetofon Grundig RR-220

radio-kasetofon Grundig RR-220, od swiss.


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

20 апр 16:41Radio-kasetofon / Boombox Toshiba RT-8740S

Се продава радио-касетофон / бумбокс. Многу добро сочуван. Целосно се...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

19 апр 20:55Radio-kasetofon / Boombox Sharp GF-9494

Се продава радио-касетофон / бумбокс. Одлично сочуван. Целосно сервис...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

19 апр 20:55Dalecinski Upravuvaci

Dalecinski Upravuvaci Od 500 den pa nagore.


500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

19 апр 13:04Kupuvam switch za 2 pojacala 1 par zvucnici

Kupuvam switch selector za 2 pojacala 1 par zvucnici nesto kako na sl...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

18 апр 15:24Vintage audio cassette. SSSS

1.Vintage audio cassette ednas snimeni chrom type II razni.


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

15 апр 17:14REMOTE CONTROL ZA TECHNICS SA DA10

NOVO, NEOTPAKUVANO ZAMENA ZA DALECINSKO TECHNICS SA DA10.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

15 апр 13:00Gramofonski Ploci — Mint sostojba

Plocite se Mint sostojba-extra ocuvani,kako nadvoresno na Coverot tak...


500 МКД
или предлог цена
15 апр 12:19Vintage FM stereo tuner Harman Kardon TU-909 SSSS

Vintage FM stereo tuner Harman Kardon TU-909...............cena 50 EU...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

14 апр 10:33Vintage Technics Audio Timer SH-4020 SSSS

1. Vintage Technics Audio Timer SH-4020, odlicno socuvan raboti bespr...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

13 апр 07:09Technics ST-Z200 AM/FM Stereo Tuner SSSS

1. VINTAGE Technics ST-Z200 analogen AM/FM Stereo Tuner ispraven.......


1.850 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 апр 09:36Prodavam dalecinski 078 209 464

Prodavam dalecinski Cena 500 078 209 464


500 МКД
или предлог цена
11 апр 15:37Prodavam dalecinski 078 209 464

Prodavam dalecinski Cena 500 - 800 den 078 209 464


500 МКД
или предлог цена
11 апр 15:19Prodavam vrven risiver so CD 078 209 464

Prodavam vrven risiver so CD so orginalno dalecinsko Audio pro ste...


250 €
или предлог цена
09 апр 22:49AUDIO ACCESSORIES 1 SSSS

1. Linksys WRT160N 300 Mbps 4-Port 10/100 Wireless......................


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 апр 09:59Hi Fi OPREMA POJACALA RESIVERI TUNERI GAMOFONI ZVUCNICI

Hi Fi OPREMA POJACALA RESIVERI TUNERI GRAMOFONI ZVUCNICI 078 210 389


11 €
или предлог цена
05 апр 02:25Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам