Пробиштип
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon Copa 1.6 TDI

Se prodava Seat Leon Copa 1.6 TDI 105 KS. Donesena od Germanija so v...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Пробиштип

Автомобили

07 авг 08:43Промовирано

Opel Astra 2010 1.6

Se prodava Opel Astra 2010 so 1.6 motor 115 hp,kolata e uvezena od Sv...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW TOURAN 1.9 TDI 105KS 6+1

WV TOURAN 1.9 TDI 105KS 6+1 2008godina so dobra oprema -greaci na ...


5.350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 јун 14:04Golf

Prodavam golf 5 2.0tdi registriran i servisiran


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 јун 23:21citroen xsara exclusive 2.0

citroen xsara exclusive 2.0 so celosna oprema Na bugarski tablicki


1.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 јун 13:31c5

Se prodava vo odlicna sostojba registrirana cela god napraven mal ser...


2.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 јун 13:31Audi a3 2.0 tdi

Se prodava Audi a3 2.0 tdi 140hp 2004. Smeneto set korpa lamela i zam...


4.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 јун 17:58vozilo na rati

baram vozilo na rati od 1000-1500 evra bez ucestvo i mesecna rata do ...


1.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

06 јун 20:34C max

1. 6 tdci 66kw 2005god Registriran zelen karton Abs Esp Alarm ...


89 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 јун 13:04Reno megan 1.5 Dci 2012 god (mozna zamena)

Рено меган донесен од Германија од еден газда, 1.5 dci 90 Кс Еуро 5, ...


4.850 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 мај 19:41SEAT TOLEDO 1.9 TDI 90 KS NA DELOVI KLIMA SERVO

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 90 KS NA DELOVI IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 мај 00:27OPEL OMEGA 2.0 EKO TEK NA DELOVI

2.0 na delovi manuelen menac benzin imam se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 апр 12:09se prodava

prodavam mercedes c200 cdi clasik 2001 god. odrzuvan,redovno servisi...


3.750 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мар 18:49GOLF 1 za delovi

Delovi za golf 1


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 фев 22:54Fiat Grande Punto 1.3 multijet 66kw

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 66kw vo odlicna sostojba napraven serv...


3.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 фев 21:17BMW 320d GT xdrive - lokacija Berlin

Se prodava BMW 320d GT xdrive. Voziloto se naogja vo Berlin,Germanij...


21.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 фев 21:28Seat Leon 1.9 TDI

Seat Leon 1.9 TDI Godina na proizvodstvo 2007 Registrirana do 16....


4.600 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 фев 18:45VW VENTO 1.9 TD NA DELOVI SERVO ABS

VW VENTO 1.9 TD NA DELOVI SERVO ABS IMA SE PRAKAM PO KARGO


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 фев 21:39FORD FIESTA 1.3 DELOVI

Ford fiesta1.3 na delovi od oprema ima centralno


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 фев 21:38FORD

FORD MONDEO 2 1.8 TD KOLATA E SO FUL OPREMA SE PRODAVA NA DELOVI .


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 фев 21:37продажба на кола

автомобилот е во одлична состојба без никакви дефекти со атестиран пл...


1.900 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 фев 23:16Touran 2.0 TDI 2004 god

Touran 2.0 TDI 2004 god, so full oprema.


3.800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 фев 13:00Se prodava Audi A4

Se prodava audi a4 vo odlicna sostojba, registrirana do mart 2020, ce...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 ное 14:59FIat punto 2

***** TEL 078452424 ******* Se prodava fiat punto 2 2002 /10 1.9 86...


2.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 ное 21:52Golf 4 1.9 TDI

🚘🚘🚘Golf 4 1.9 81kw🚘🚘🚘 💥Klimatronik 💥Bord kompjuter 💥Servis...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 ное 12:45Opel Corsa 1.4

Se prodava Opel Corsa 1.4 (8ventil)najpogodeniot motor na Opel kolata...


1.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 ное 12:45Seat leon

Leon 1.9 tdi 81kw 2003g golem servis pred 3000km 077928793 deni


3.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 ное 16:12Wv BORA

Wv Bora 1.9 tdi 90ks god.99 full oprema climatronik registrirana do 1...


11.111 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 ное 18:25Delovi za ford eskord 1.8 d

Fordot e na mk tablici moze cel a moze i na delovi


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 окт 19:10Seat leon

078 244 615


4.350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 окт 19:16Mazda6

Во одлична состојба, возилото е од Германија и возено во Германија


140.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 окт 17:46Opel Corsa 1.4 (8ventila)

Prodavam Opel corsa 1.4 8ventila naj pogodeniot motor i naj ekonomicn...


1.350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 окт 12:39citroen xsara

Kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi


2.600 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 сеп 22:11PASAT 2 1.9 DIZEL NA DELOVI

SE PRODAVA PASAT 1.9 DIZEL NA DELOVI PRAKAM PO KARGO ZVONETE NA OVOJ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 авг 00:56rover 75

Citroen C3pluriel(cabrio) reg cela godina na BG tabli platen danok za...


70.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 јул 09:00Се продава Kia Sorento 2006

Се продава Kia Sorento 2006 со поминати 175 350 км. Со џипот заедно о...


5.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 јул 09:09Fiat Stilo 1.9 JTD

FIAT STILO 1.9 JTD -Godina na proizvodstvo - 2004; -85 KW,116 KS -...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 јун 14:58Golf V GOAL oprema

Se prodava golf 5 so goal oprema. Na golfot e napraven celosen serv...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јун 17:25opel zafira 2.0 dti 74kw

prodavam ili zamenuvam opel zafira za pomalo vozilo benzinec. registr...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 јун 23:01Se prodava

Audi A6, 2.0 16V. Dobro socuvano, so kozen enterier I klimatronok. Vo...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

06 јун 21:36Golf 1 dizel 1.6

Prodavam golf 1 dizel 1.6 so petostepen menuvas.1985 godina so 4 vrat...


750 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

06 мај 20:47Se prodava Ford galaksi 1.9tdi 81kw.registirano

VoIloro e vo odlicna sostojba registirana do 10mesec 2019 So Cetiri ...


1.750 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 апр 09:57Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам