Пробиштип
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra 2010 1.6

Se prodava Opel Astra 2010 so 1.6 motor 115 hp,kolata e uvezena od Sv...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Jetta

Se prodava jetta 1.6 105 ks so ful oprema. Sredeni dokumenti do regi...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 јун 20:34polovni delovi za focus / c max 1.6 tdci 66kw

2 predni amortizeri so odbojnici korpa lamela plivajuci zamajac hi...


400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 јун 10:36BMW X3

Prodavam BMW X3 vo odlicna sostojba. Voziloto moze da se vidi vo sek...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 мај 11:39Chevrolet Captiva 2.0 150ks Automatik

CHEVROLET CAPTIVA Godina na proizvodstvo: 2007 Motor: 2.0 VCDI | ...


6.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 мај 20:41Golf 6

Golf 6 1.6 2009 god registriran do 2022 servisiran full pred 3 meseci...


7.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 19:02Delovi se so vi treba za audi A6 2.0 benzin moze i cela 450€

Delovi se so vi treba za audi A6 2.0 benzin 1994 god moze i cela 300...


300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 10:46Ford Escort 1.8 TD

Se prodava Ford Escort TD 90 konja, registriran do dekemvri dva pari...


1.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 мај 10:04Delovi za audi A6 2.0 se so vi treba plin moze i cela 650€

Delovi za audi A6 2.0 se so vi treba moze i cela 350€ hladnak, benzin...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 апр 21:14Se prodava Golf 3 1.9 90hp gt tdi

Golf 3 1.9 90hp gt tdi atest na folii, napraven golem i mal servis, n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 21:51POLO CLASIC 1.9 SDI DELOVI

POLO CLASIC 1.9 SDI IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 18:03GOLF 3 1.9 TDI NA DELOVI

GOLF 3 1.9 TDI DELOVI IMAM SE PRAKAM PO KARGO GOLFOT SE PRODAV...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 18:00GOLF 3 1.4 BENZIN DELOVI

GOLF 3 BENZIN 1.4 MOTOR NA DELOVI PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 апр 18:00Se prodava citroen c3

Se prodava citroen c3 za povekje informacii: 072 660 110


2.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 апр 14:05Citroen Nemo-14

Top sostojba Registrirano do 4.2020 Cenata e bez DDV kontakt:070210696


6.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 апр 12:30Se prodavat A6 benzim 650€

Se prodava audi A6 2.0 benzin 350€ hladnako i kaze tronik i benzinsk...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 мар 17:44BMW 118 D

fuloprema 2 seta gumi tel 078 853 893 kontakt samo na viber


5.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 мар 21:04Се продава Passat CC 2.0tdi 140hp DSG Автоматик

Опрема на највисоко ниво: - 6 степенски ДСГ автоматски мењач - Пред...


11.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 мар 19:44Se prodava fiat stilo 1.8 cela ili na delovi

Kolata se prodava cela ili na delovi so mk dokumenti.kolata e komplet...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 јан 18:04Ford Mondeo 2.0 tdci 116kw

6 brzini 2.0 tdci 85kw 116ks Solidna oprema Motor i podvozje soli...


2.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 јан 21:01Bmw delovi E 46

Bmw delovi E 46 077 729 647 stefan pozz


1.212 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 јан 22:08Bandasi za alfa romoe

Se prodavaat cetiri aluminiumski bandasi za alfa so letni gumi polovn...


90 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јан 13:29Golf

prodavam golf 3 1997 god so ful oprema servisiran garaziran bez koroz...


2.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 јан 20:19Yugo 55 075834654

Prodavam Yugo koral 55 benzin plin atestiran plin nova korpa lamela s...


35.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 дек 16:19VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6+1

Voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi maani..Plateni se site dav...


4.250 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 ное 16:58Jaguar S type 3.0 benzin fabricki plin

Top sostojba ,redovno servisiran,fabricki plin,novi gumi ,realni kilo...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 ное 19:52Se prodava Citroen C4 1.6 hdi 90 ks 2006 god

Se prodava Citroen C4 1.6 hdi 90 ks 2006 god ful oprema komplet servi...


3.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 ное 20:34Audi A3 2.0TDI 140ks

Voziloto e vo perfektna sostojba,registrirano do 09.2021. Napraven g...


5.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 окт 10:26Audi A6 2.0 TDI S-line moze zamena golf 6 ili 7

Se prodava ili zamenuva Audi A6 2.0 179ks S-line odlicen motor, gr...


7.999 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 окт 07:34Mercedes cel ili na delovi

Poveke info na 076440060


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 окт 20:47Vento 1.9 tdi 97 god

Ventoto e vo odlicna sostojba - klima ispravna ladi perfektno - s...


1.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 окт 09:56Se prodava Peugeot 307 2.0 hdi 2004 136hp

Kolata e vo top sostojba, napraveno e kompleten servis golem i mal, s...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 окт 12:36Prodavam Opel Astra H

Se prodava Opel Astra H! Kolata e perfektno cuvana i odrzuvana. Vto...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 сеп 13:00OPEL ASTRA H

Se Prodava OPEL ASTRA H COSMO PACK. Redovno servisirana so kniska,17...


3.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 сеп 19:52VW Touran 1.9 TDI 77kw 6+1

Kolata e vo odlicna sostojba nema nikakvi zabeleski.Plateni davacki d...


4.350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 сеп 20:23Peugeot 407 2.0 hdi 136ks 2005god.

Peugeot 407 2.0 hdi 136ks 2005god. Kolata e vo odlicna sostojba 156...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 сеп 10:00Renault Grand Scenic

Se prodava Renault Scenic 1997 godina,benzin registrirano do krajot ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 12:02Renault 9 1.4 96’ benzin/plin

Renault 9 1.4 benzin / plon so atest


500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 авг 12:06Citroen Xsara Picasso

Se prodava Citroen Xsara Picasso -1.6 16V - 80 KW - vgraden plinsk...


3.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 авг 15:19Se prodava itno! Kia Sephia

Se prodava itno!


30.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 авг 19:57AUDI 2.5 MOTOR DELOVI

Motor za audi 2.5 tdi imam se prakam po kargo 180 ks


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

04 авг 07:50Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам