Пробиштип
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra 2010 1.6

Se prodava Opel Astra 2010 so 1.6 motor 115 hp,kolata e uvezena od Sv...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Golf VI so fabricki plin

Se prodava golf VI 2011 godina so fabricki plin, klimatronik pogodna ...


6.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

06 јул 17:43Delovi se so vi treba BMW 320

Delovi se so vi treba za bmw 320 d 136ks moze i cela 1500€ nesam v...


1.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 јул 22:26PASAT 2 1.8 BENZIN NA DELOVI

PASAT 2 1.8 BENZIN NA DELOVI PRAKAM PO KARGO


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 јул 10:49OPEL KORSA 1.0 DELOVI

OPEL KORSA 1.0 BENZIN KLIMA SERVO ABS KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI PRA...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 јул 10:48FORD FIESTA 1.25 NA DELOVI

Kolata se prodavca na delovi


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 јул 10:48POLIRANJE FAROVI

MASHINSKO POLIRANJE NA OSHTETENI FAROVI,CENATA ZAVISI OD GOLEMINATA N...


300 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 јун 22:40SEAT KORDOBA 1.9 TDI. DELOVI FUL OPREMA

Seat KORDOBA 1.9 TDI. Kolata se prodavca na delovi


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 јун 00:13OPEL ASTRA 1.7CDTI moze zamena

kolata e pali vozi registrirana i8 moze zamena za pomalo koliche


3.750 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 јун 06:41Peugeot 407

-Peugeot 407 2,0 hdi 100 kw ( 136 ks), 2005 godina -prva registracij...


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 јун 19:49Gumici za hauba za zastava 750 FICO

Prakam po kargo.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 јун 23:24Regno laguna 1.9 cdti

Se prodava laguna 1.9 na bg reg, za delovi ili cela kolata e ispravna...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 јун 12:06Skoda 110LS 1975 god, oldtimer

Kolata e ispravna pali vozi. Ne e registirana. Ima korozija na krila ...


550 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 јун 12:38Farovi za bora

Farovi za bora 1999 god cena 50€ za 2 ta fara 077 729 647 pozz


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

31 мај 15:30Se prodava Opel Astra h

Se prodava Opel Astra H -Cosmo packet. -4novi m+s gumi so 17ki banda...


2.900 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

31 мај 14:06Golf 5 2.0TDI 140ks BKD motor

Golfot e kako nov ne trosi ulje stegnat redovno odrzuvan smeneto pred...


6.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 мај 15:28Se prodava Mercedes s320 cdi 2004

Se prodava mercedes s320cdi 2004, top sostojba, full oprema, se ispra...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 мај 20:19Se prodava Fiat punto 1.2 benzin

075570435


950 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 12:23Ford Focus 1.6tdci 109ks

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana do 18.03.2023 Redovno se...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 мај 08:52Se prodava osteteno Jugo45 so ispraven motor!!!

Se prodavat slednite delovi od jugo: - Vrati - Hauba - Krilo levo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Fiat Punto 1.2, odlicno malo gratsko vozilo!!!

Odlicno malo gratsko vozilo bez nikakva mana. Na voziloto apsolutno s...


1.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Peugeot

Super vozilo prv gazda mala potrosuvacka gratsko vozilo


3.800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 12:44FIAT MAREA 1.9TD NA DELOVI

Marta se probava na delovi 078 667 695


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:08Jeep Zastava - Kompanjola - old timer

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavrira...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 мај 01:05Seat Toledo 1.9 TDI 90KS na DELOVI

prodavam povolni delovi od seat toledo 1.9 tdi 90ks ima sve motor, ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56POLO FOKS 1.6 BENZIN DELOVI

Polo foks 1.6 benzin kolata se probava na delovi prakam po kargo


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:55Се продава Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god

Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god


3.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 апр 18:55Se prodava VW Touran

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven golem servis, zimni gumi, klim...


3.900 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 апр 10:47Pasat 4 1.9 tdi 90kj 075 867 950

Kolata e ispravna


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 апр 07:36Se prodava dobar auto

bbb


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

22 апр 00:18Vw PASSAT 2.0TDI 170ks 2008g ***UNIKAT***

*** NAJDOBRIOT MOTOR 2.0TDI 170 KS *** *** NAJVISOKO NIVO NA OPREMA ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 апр 22:11OPEL VEKTRA

Prodavam OPEL VEKTRA so najdobriot motor 1.9 CDTI 2004 Voziloto e...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 апр 17:39Vw Touran 1,9 tdi

Регистрирани цела година Сервисирано Цена по договор


4 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

24 мар 18:18Opel Corsa Замена на слични визуло

Возилото во одлична состојба сменети дихтони, ланец, водна пумпа, нов...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мар 09:27Prodavam MERCEDES SLK200 2007 godina

Prodavam Mercedes Slk200 2007 godina, Motor - 1.8 kompressor, 120kw...


9.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 мар 09:30kupuvam vozilo na rati

ponudete vozilo na rati so notarski dogovor bez ucestvo i mesecna rat...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 мар 15:19Se prodava peugeot 206 1.6hdi 2006god

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana servisirana komplet za po...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 мар 12:27Audi TTRS 1.8t

Audi TTRS! ✅Motor:1.8 150hp fabrickio motor RS ✅Stage1-192hp ✅Pop...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 фев 18:26Seat Ibiza 1.2

Se prodava Seat Ibiza 1.2, 55 kw, dizel, 2011 godina, bela boja, novi...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 фев 21:39Se prodava opel astra

Se prodava opel astra GTC 1.4 Benzin-LPG (atestiran plinski ured)ne ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 фев 12:17Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам