Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA NA ROLETNI PVC I VENECIJANER

montaza i servis na roletni


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:04Za zagrevanje na drva

Za zagrevanje na prostorija i drugo


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:51POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Вчера 07:55Prodavam dva vodomeri Novi

Prodavam dva vodomeri cena po dogovor Tel 070647148


По Договор
или предлог цена
23 ное 19:41Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:00STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
22 ное 10:05ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
22 ное 10:00ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

21 ное 10:31KOSENJE I CISTENJE NA TREVNI POVRSINI

076-485-708 Bale


1 €
или предлог цена
20 ное 14:54Kotel za parno na peleti-EcoSpar- Котел за парно

Prodavam kotel na peleti za parno greenje Eco Spar Alba 18kw,dobro so...


800 €
или предлог цена
17 ное 14:37Dabovo bure

Prodavam dabovo bure za slivova rakija. Koristeno dve sezoni. Tel. 07...


5.000 €
или предлог цена
15 ное 19:04Dyson na bateria CH

Vo ispravna sostojba Kako na slika So originalen polnac Dyson Pr...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

15 ное 18:26prodavam golema torbica so trkalca

prodavam golema torbica so trkalca donesena od francija kontakt alek...


700 МКД
или предлог цена
13 ное 00:08Сауна/Sauna

Се продава инфраред сауна за домашна употреба со вграден CD-player.Но...


32.000 МКД
или предлог цена
11 ное 15:07PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA PLASTIKA!!

PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKA, (PLOCKI,PVC,) ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

10 ное 09:20Daska za peglanje

Daska za peglasnje skoro nekoristena Kupena 1900 den


800 МКД
или предлог цена
03 ное 12:58Pavillon

Pavillon 3x3x1,9, Site cetiri strani zatvoreni. 070/943773


150 €
или предлог цена
01 ное 08:32Digitalen Kantar so LCD displej

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. И...


399 МКД
или предлог цена
28 окт 09:34grealka kvarcna

extra zacuvana koper so 4 graci


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 18:22Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
05 окт 11:21RUSENJE KRSENJE

Krsenje na stari plocki kosulici pregradni dzidovi so isfrlanje na su...


1 €
или предлог цена
05 окт 07:20SKARI NA PLIN SO PLOTNA 900 DENARI

Skari na plin so razlicni vidovi na golemina


1 МКД
или предлог цена
04 окт 11:46Vodomer

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 13:45Смарт уред - WI-FI

Смарт уред за контрола на вашите електрични апарати до 3 kw . Уредот ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

29 сеп 07:59Експанзиона боца

Се продава експанзиона боца за хидрофор со капацитет од 100 литри. Ко...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

23 сеп 19:00Bure plasticno burinja plasticni бире пласточно бириња

Burinja plasticni cisti od rakija 50-60L. Plavi burinja 350den, beli ...


350 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:47burinja plasticni

Prodavam burinja plasticni. Plavo novo(продадено), belo od med 40...


300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

20 сеп 18:32Bambus zavesi ‼️‼️‼️site dimenzii

Bambus zavesi 👇👇 🏚🏙🏘Za vnatresno i nadvoresno ureduvanje 🏠...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

16 сеп 10:37Tomos, motor pumpa za voda

Se prodavaat dva motorna za voda Tomos, malku koristeni


100 €
или предлог цена
01 сеп 20:34VENTILATOR KLIMA FEN KOSA SOBA LADENJE proveri

>>> NOV VENTILATOR ZA SOBA SO DALECINSKO ODLICNA IZRABOTKA NEKORIST...


По Договор
или предлог цена
07 авг 15:04Avtomatski bojler germanski,proizvod

Avtomatski bojler germanski proizvod vo opsto ne e staven na rabota s...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.400 МКД
01 авг 18:18ALFA PLAM 90x FAVORIT

ALFA PLAM 90x FAVORIT KORISTEN 2 SEZONI. Tel broj za kontakt samo n...


26.000 МКД
или предлог цена
03 јул 20:54STALAZI - RAFTOVI - POLICI

⛔⛔⛔N O V O....N O V O 🙋‍♂️🙋‍♀️🙋💥💥💥 Raftovi - polici za sekak...


2.190 МКД
или предлог цена
12 јун 07:37Cesma

Se prodava cesma-ikea Tel: 078 662 638


1.800 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Камин на дрва

Зачуван камин на дрва, како нов е. Многу малку е користен.


8.500 МКД
или предлог цена
25 фев 18:10Zepter filter za voda

Se prodava Zepter filter za voda, ispraven, koristen 3 godini, edinst...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

08 фев 20:07Grealka na plin polovna

Crealkata e polovna mnogu malku rabotena moze samo grealkata 800 den,...


800 МКД
или предлог цена
03 јан 17:21WiFi Smart Prekidac za 220Volti Struja preku Internet

Ova e prekidac za struja koj mozete da go kontrolirate preku internet...


900 МКД
или предлог цена
13 дек 17:29Prodavam gorilnici za plin

Plinski gorilnici za mali polski boci i toa:dva novi,eden poloven i d...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

03 дек 15:56Шпорет за парно Plam 20 LB

Се продава шпорет за парно Plam 20 LB... повеќе инфо: 070553394 пов...


2 €
или предлог цена
30 ное 23:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам