Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Grealka na plin polovna

Crealkata e polovna mnogu malku rabotena moze samo grealkata 800 den,...


800 МКД
или предлог цена
03 јан 17:21WiFi Smart Prekidac za 220Volti Struja preku Internet

Ova e prekidac za struja koj mozete da go kontrolirate preku internet...


900 МКД
или предлог цена
13 дек 17:29Prodavam gorilnici za plin

Plinski gorilnici za mali polski boci i toa:dva novi,eden poloven i d...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

03 дек 15:56Шпорет за парно Plam 20 LB

Се продава шпорет за парно Plam 20 LB... повеќе инфо: 070553394 пов...


2 €
или предлог цена
30 ное 23:08Prodavam baloni

2 x 50 lit 1500 den kom..1 x25lit 700 den tel 071 672 331.....071 672...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 13:36Sisina sise za flasiranje vino 1L

Se prodavaat sisina od pelisterka litarski za flasiranje na vino i dr...


10 МКД
или предлог цена
17 ное 08:09kolicka za pazarenje

kolicka za pazarenje cena 300 den 072 255 660 ratko


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

17 ное 07:18Чистачи на пареа

Два чистачи на пареа


600 МКД
или предлог цена
24 окт 14:23MELNICI

Dve melnici vo ispravna sostojba po 400 den


400 МКД
или предлог цена
08 окт 23:12KANISTRI 25 LIT

SE PRODAVAAT 25 LITARSKI KANISTRI SO DIHTUNG NA KAPACETO,,,,EDNAS KOR...


100 МКД
или предлог цена
04 сеп 19:11Detektori za drvo, metal, struja vo zid

Prodavam detektori za drvo, metal i struja vo zid . Doznaj kade treb...


1.500 МКД
или предлог цена
29 авг 20:11DOBOSI ZA PAMPUR

075870656. 1500 den parce


1.500 МКД
или предлог цена
24 авг 18:48Церади

Најквалитетни церади 80гр водоотпорни и заштита против сонце и вода 2...


180 МКД
или предлог цена
15 авг 09:23Prodavam Susalna za Alista

Prodavam susalna za alista kruzna za vo dvor donesena od ...


1 €
или предлог цена
11 авг 20:49Aparat za pritisok i dr.

Prodavam digitalen aparat za pritisok,kupen od Italija,vo ispravna so...


123 МКД
или предлог цена
20 јул 06:24Се продаваат теписи

Се продав два теписи во одлична осстојба за повеќе инф на моб. 077513...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:34Polietilensko Crevo 450m

Polietilensko Crevo za dovod na voda ili navodnuvanje


25.000 МКД
или предлог цена
25 јун 16:06Продавам чисти тегли

Теглите се дезинфицирани и чисти. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
16 јун 20:06se prodava vrteleska susalna za alista

se prodava vrteleska golema susalna za alista za vo gradin...


1 €
или предлог цена
09 мај 06:58Entech Magic cube smart remote controller

СМЕНИ ГИ СИТЕ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧИ ВО ДОМОТ СО ЕДЕН, ПРЕТВОРИ ГО ДОМ...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

27 мар 12:31inox razan

inox razanj so motor i i bez motor raboti na 12v


120 €
или предлог цена
09 мар 22:34PRODAVAM BOLNEN KILIM RACNO IZRSBOTRN I 5 VOLNENI JAMBOLII

PRODAVAM RACNO IZRABOTEN VOLNEN KILIM i 5 VOLNENI JAMBOLII DOBRO SOCU...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

10 фев 20:17Огледало, во добра состојба

Итно се продава огледало со димензии 1.33м х 0.52м со рамка. Цена по...


599 МКД
или предлог цена
02 фев 23:48INVERTER ZA LAPTOP PUMPA ZA PARNO I DRUGO OD 12V VO 220V

Нови инвертери за во автомобил, камион и сл. кои еднонасочна струја 1...


1.200 МКД
или предлог цена
11 јан 11:42Компресор ФИАК КОСМОС 255

Моќност на мотор: 1.5 kW Притисок: 8 bar Напон: 230 V Запремнина: ...


10.000 МКД
или предлог цена
09 дек 09:21INVERTER INVERTOR OD 12V DC VO 220V AC 200W

Нови инвертери за во автомобил, камион и сл. кои еднонасочна струја 1...


1.200 МКД
или предлог цена
03 ное 10:26INVERTER INVERTOR OD 12V DC VO 220V AC 200W

Нови инвертери за во автомобил, камион и сл. кои еднонасочна струја 1...


1.200 МКД
или предлог цена
02 ное 11:44Kjumbe za zimnica

Precnik 52 cm Debelina na lim 4 mm


600 МКД
или предлог цена
19 окт 11:13INVERTER INVERTOR INVERTERI INVERTORI 12V - 220V ИНВЕРТЕР

Нови инвертери за во автомобил, камион и сл. кои еднонасочна струја 1...


1.200 МКД
или предлог цена
12 окт 11:21INVERTER ZA LAPTOP PUMPA ZA PARNO I DRUGO OD 12V VO 220V

Нови инвертери за во автомобил, камион и сл. кои еднонасочна струја 1...


1.200 МКД
или предлог цена
03 окт 10:09Ziden casovnik

Star 50 godini


30 €
или предлог цена
27 сеп 12:59Држачи сталажи за 25л/5г боци вода

Изработка на сталажи/држачи за 25 литри/5галонски шишиња/боци за вода...


1.950 МКД
или предлог цена
29 авг 14:42REZERVAR ZA NAFTA (CISTERNA)

REZERVAR (CISTERNA) mnogu socuvana bez nikakva mana so dimenzii 55x1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

24 јун 19:38Korektor na napon, korektori

Korektor na napon, nov Eden ispraven Eden polu ispraven Eden ra...


1 €
или предлог цена
19 јун 20:47Pokuknina-poradi zaminuvanje vo stranstvo!

Trosed, dvosed,fotelja ...


500 МКД
или предлог цена
09 мар 11:23Termo

Se prodava termo pecka 6 khw vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:31Skali po poracka povolno

Izrabotuvam skali po poracka od cam i gi pojacuvam na gazistata ..od ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јул 16:46crevi Magic hose

АКЦИЈА 50 % попуст на Магично црево + ГРАТИС распрскувач ...


390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

15 јун 19:21Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам