Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57



Промовирано

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42



Промовирано

Se prodavaat.

Se prodavaat komodite. Cena po dogovor na 075 593 665.


По Договор
или предлог цена
14 окт 13:36



prodavam mebel za dnevna soba

se prodava komoda vo tri dela. dolga e 3 metri.donesena e od svedska


12.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 окт 13:03



Комода

Добро зачувана комода, како нова. Малку користена


15.000 МКД
или предлог цена
08 окт 20:51



Prodavam nekoristena vitrina

Prodavam skoro nova nekoristena vitrina od mediapan visina 140 sirin...


4.800 МКД
или предлог цена
05 окт 04:56



KOMODI VITRINI PLAKARI OD DRVO POVEKE PARCINJA

Prodavam namestaj od drvo Dimenzii za komodata Visina 102 cm Sirina...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 окт 11:51



Zidni elementi za dnevna soba

Cisto drvo Dimenzii na poedinecen element: Sirina 90cm Visina 45cm...


200 €
или предлог цена
03 окт 23:42



Retro komoda

Se prodava retro komoda od polno drvo. Socuvana. Bez grebanici i oste...


300 €
или предлог цена
03 окт 23:41



TV KOMODA MEDIAPAN KAKO NOVA

TV KOMODA DVODELNA POVEKE NAMENSKA MNOGU KVALITETNA KAKO NOVA SE PROD...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 18:43



Se prodava komoda za vo dnevna od medijapann

Se prodava komoda za vo dnevna, celata od medijapan bel i crven, dime...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 10:50



KOMODA MALA

Prodavam polovna mala komoda pogodna za vo agol ili za pokraj krevet....


1.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:31



PRODAVAM KOMODA I PLAKAR

Prodavam komoda i plakar vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 сеп 00:58



Klub masa i Tv komoda

Prodavam klub masa dim.vis.47cm/dolz.115cm/sir.50cm 6000 den. Tv ko...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 сеп 14:02



Продавам комода, 1000 денари

Продавам комода, 1000 денари Информации на телефон 070 360 059


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 19:24



СТАЛАЖИ ЗА СТАНОВИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000-Богданци Сталажите се произведуваат во повеке...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 сеп 08:31



Komoda od hrast

Prodavam komoda od hrast meklu koristena. Tel. 078410287


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 сеп 21:02



Vitrina

Se prodava polovna vitrina, dobro socuvana Tel za kontakt 078/908-6...


1 €
или предлог цена
15 сеп 12:58



Shkaf

Vo dobra sostojba 125x90x40 Od Kumanovo info mob: 078/427-280


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 17:31



Plakar so ogledalo itno po niska cena

Se prodava plakar so ogledalo vo dobra sosotojba


По Договор
или предлог цена
11 сеп 09:12



Нов мебел без оштетувања

Се продава витрина (празна) и клуб маса Мебелот е малку користен и б...


150 €
или предлог цена
10 сеп 22:42



Vitrina / Regal

Se prodava regal, visoko kvalitetno drvo, poloven no dobro socuvan, 9...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 сеп 17:47



ITNO se prodava mebel

Dimenzii za plakari so ogledalo: sirina 50 cm, dlabocina 37.5cm, visi...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 сеп 09:39



VITRINA KOMODA OD DRVO

Se prodava vitrina


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 сеп 09:38



POVOLNO IZRABOTUVAM PO MERKA

Izrabotuvam komodi, plakari, krevei, kujni, masi, biroa, kancelariski...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 сеп 09:33



ITNO SE PRODAVA SOCUVAN MODEREN PLAKAR

Dimenzii za plakari so ogledalo: sirina 50 cm, dlabocina 37.5cm, visi...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 сеп 08:39



Komoda

Komodata ne e koristena i e kako nova, moze da se vidi vo sekoe vreme...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 сеп 22:04



MEBEL, CENA PO DOGOVOREN

Se prodava! Cena po dogovor! Povekje informacii na 078982134 ili vib...


10 €
или предлог цена
31 авг 22:12



Regal Komoda

Nov regal nekoristen vo kuka vo koja ne sedevme se prodava itno porad...


7.000 €
или предлог цена
29 авг 21:18



Komoda

Se prodava komoda vo dobra sostojba170/40


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 авг 20:55



Модуларен плакар на 6 дела

Се продава речиси неупотребyван плакар купен во Симпо. Се дели на 6 д...


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 00:01



Regal komoda vitrina

kako nov malku koristen


3 €
или предлог цена
21 авг 10:50



Poloven mebel

Mebel vo solidna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:31



Комода и масичка

Комодата и масичката се користени само 1 година. Материјалот е медиј...


100 €
или предлог цена
14 авг 07:52



Komoda za TV, plakar i masicka za dnevna

Mnogu malce koristeni 078 490 107


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 авг 00:21



Se prodavat komodi

se prodavat dve komodi odlicno socuvani


1 €
или предлог цена
04 авг 10:32



Komoda visok sjaj

Se prodava komoda visok sjaj koristena 3 godini mnogu socuvana Telefo...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јул 19:16



DETOLF стаклена витрина / ИКЕА

Код на производ: 802.691.22 Карактеристики на производот > Матер...


6.100 МКД
или предлог цена
27 јул 14:58



Komoda

Se prodava komoda, slovensko proizvodstvo, zacuvana, 3 elementi po 84...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 јул 22:27



Се продава комода и шанк

Се продаваат малку користени и многу зачувани комода со висачи и шанк...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јул 18:10



BILLY библиотека / ИКЕА

Код на производ: 002.638.50 Карактеристики на производот: > Матер...


4.100 МКД
или предлог цена
20 јул 13:46



Регал

Регалот се состои од три елементи, зачуван, во добра состојба. Цена ...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јул 10:00



Страна 9 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам