Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
670 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

VITRINA

VITRINA 191/90/42 CM


8.000 МКД
или предлог цена
11 јан 14:54Plakar i komoda

Se prodava plakar i komoda, kupeni od Jugoexport stil. Dolzina 250...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јан 12:32GERSBY библиотека / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


2.720 МКД
или предлог цена
05 јан 13:49Аголна комода за телевизор

Контакт телефон: 078 236 678


1 МКД
или предлог цена
01 јан 23:42Vitrini polovni

Se prodavaat polovni vitrini i eden kauc na spustanje koj se pravi sp...


200 МКД
или предлог цена
30 дек 15:11Plakar i elementi 075 269 535

Se prodava plakar skoro nov i drugi elementi 075 269 535


9 МКД
или предлог цена
28 дек 17:13Комода во Одлична Состојба

Се продава половна темно кафеава комода во одлична состојба, вратничк...


10.000 МКД
или предлог цена
27 дек 20:30KALLAX полица / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела ...


5.120 МКД
или предлог цена
27 дек 15:21BAGGEBO Шкаф со врата / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверка > Боја: бела Д...


2.180 МКД
или предлог цена
27 дек 15:17komplet regal

Se pordava komplet regal, socuvan, so dimenzii 4m x2.2. informacii n...


200 €
или предлог цена
26 дек 14:53komoda

Se prodava trpezariska komoda, socuvana. info na 078435161


100 €
или предлог цена
26 дек 14:53Komoda staklena(kaleno staklo)italijansko proizvodstvo

Se prodava staklena komoda italijanski kvalitet koristena skoro ic(mn...


6.500 МКД
или предлог цена
23 дек 12:00Komoda i masicka

Se prodava komoda i dve masicki koi se komplet ,cena za site tri izne...


5.000 МКД
или предлог цена
19 дек 20:16Витрина и комода од стилес барок од орев

Се продава комплет или поединечно, маса, витрина и комода од стилес б...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 дек 12:23STAKLENA MASA I TV KOMODA

Se prodava staklena klub masa od Montenegro za 150€.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 дек 10:38Витрина комплет

Се продава комплет витрина без украсите на сликата. Во одлична состој...


2.000 МКД
или предлог цена
16 дек 18:41Se prodava komoda

Se prodava komoda


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 дек 15:23Komodi

Se prodavaat dve komodi edna od dnevna edna od salon pogodni za vo vi...


50 €
или предлог цена
11 дек 12:52Регал

Се продава регал добро зачуван во одлична состојба. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
10 дек 00:36Se prodava komoda za dnevna soba

Se prodava crveno-bela komoda za dnevna soba. Komodata e koristena 2 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 дек 07:54Комода од дрво / Кomoda od drvo

Многу зачувана ТВ комода од дрво за дневна соба За подетални инфор...


200 €
или предлог цена
06 дек 11:51Се продава нова комода

Се продава нова комода. Целосно е зачувана, заштитена, не е изгребана...


150 €
или предлог цена
04 дек 13:00TV POLICA BELEN DAB

Se prodava Tv polica od belen dab. Dimenzii 67x100x18


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 дек 21:32Komoda Nova

Se prodava poradi sto ne odgovara so mestoto


100 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 ное 13:38Mala masa i komoda za Dneven prostor

Masa i komoda komplet , venge boja , masa so staklo dodatno ,zaedno ....


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 ное 06:01КОМОДА ОД ОРАХОВИНА

Се продава комода од масивно дрво, ораховина.


200 €
или предлог цена
21 ное 16:59🏋️ Staklena komoda/postolje za TV

Komodata nema grepka, izgleda moderno, crno staklo koe ne se krshi so...


65 €
или предлог цена
19 ное 18:29Стилска комода

Се продава стилска комода сосема сочувана


17.000 МКД
или предлог цена
15 ное 14:18prodavam retro komoda i masicki

prodavam retro komoda i dve masicki cena 450evra za konplet


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 ное 14:20Plakar Regal za alista Плакар Регал за алишта шкафskaf

prodavam funkcionalen regal za alista


19.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 ное 13:57Dve vitrini

Prodavam dve TV vitrini... So fiokicka...113 visina, 41 sirina dlabi...


2.500 МКД
или предлог цена
12 ное 08:33TV Komoda

Se prodava nova TV komoda, nekoristena


300 €
или предлог цена
09 ное 11:36Komodi

Se prodavaat mnogu socuvani vitrina i dve komodi.informacii na telefo...


1 МКД
или предлог цена
05 ное 19:19Плакар / Plakar

ИТНО Поради селење итно се продава. Плакар составен од: - 4 криле...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 ное 15:00Комоди и витрина

во добра состојба како на сликите комода д 84/ в76/ ш 43 см Можн...


По Договор
или предлог цена
01 ное 11:28Se prodava luksuzni komodi

Se prodavaat luksuzni komodi i regali mnogu dobro socuvani kako novi ...


По Договор
или предлог цена
27 окт 10:07Плакар- витрина,одличен,100€

Продавам,витрина- плакар,стар околу 40 год.,но како нов и доста квали...


100 €
или предлог цена
26 окт 17:52Prodavam skoro nova komoda

Prodavam skoro nova multifunkcionalna komoda vo odlicna sostojba. Vre...


5.900 МКД
или предлог цена
20 окт 11:20Prodavam komoda

Prodavam komoda Kupena od prima mebel,koristena 1 godina Cena - 2...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 окт 15:31Две комоди за дневна соба

Се продаваат две комоди, цреша боја. Димензии на ТВ комода: должина ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

16 окт 11:49Страна 8 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам