Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

komoda

komoda socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
15 мар 15:49komoda

Se prodava komplet komoda so vitrina od medijapan vo kombinacija so p...


10.000 МКД
или предлог цена
14 мар 16:47Se prodava Vinarija/biblioteka . restavrirana

Vinarija/biblioteka . restavrirana , dopravena ,rachno napravena drve...


150 €
или предлог цена
14 мар 06:19Vitrina od duborez, racna izrabotka

Vitrina od duborez, racna izrabotka. potrebna e restavracija. cena ...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 10:21Se prodava komoda

Se prodava komoda, dobro zacuvana.


По Договор
или предлог цена
10 мар 09:52Супер зачувана седечка гарнитура!!!

Се продава комплет седечка гарнитура(фотеља, двосед, табуретка, клуб ...


1 €
или предлог цена
10 мар 07:22Се Продава 071868171

Info- 071 868 171


1 €
или предлог цена
03 мар 13:27Комода за ТВ

Добро сочувана комода за телевизор со висечки дел. Може и посебно да ...


8.000 МКД
или предлог цена
28 фев 15:50Komoda

Komoda za tv 1.9mx1.7m 9000den


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 фев 14:47Komoda za tv

Mnogu socuvana kako nova Ne se javuvajte za poeftino Fiksna cena ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 фев 11:46Nova Nova ekstra nova Masa i komoda

Komodata i masata.se.l vo perfektna sostojba nokogas ne upotrebuvani....


250 €
или предлог цена
26 фев 18:42Се продаваат маса и комода медијапански

Се продаваат маса и комода медијапански


250 €
или предлог цена
23 фев 19:14Skoro nova komoda

Mnogu socuvana


110 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 фев 23:24Od masivna drva komodi

2 para


180 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 фев 23:24Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 фев 19:39Комода од дрво и иверица

Се продава добро сочувана комода со димензии : Должина 2.70, висина 2...


270 €
или предлог цена
17 фев 07:20Тв Комода

Тв Комода, материјал: оплеменета иверка- 80 евра *Исклучиво да ги ...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 фев 20:27Komoda

Komodata e vo dobra sostojba, se prodava bidejki ne odgovara na novot...


3.200 МКД
или предлог цена
15 фев 13:05ПРОДАВАМ РЕГАЛ

ДИМЕНЗИИ: 352x58x230


1 €
или предлог цена
14 фев 19:52Работни бироа, кујни, комоди

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медија...


1 €
или предлог цена
14 фев 10:22Komoda za televizor

Komoda dimenzii 83x56/78 ne mnogu koristena Tel: 075 897527


4.000 МКД
или предлог цена
12 фев 09:18Izrabotka na polici od zelezo

Изработка на железни полици според вашите желби и потреби. Одберете м...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 фев 13:00KOMODA

Komoda so dimenzii 2.20x0.60


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 фев 08:56Klub masa I elementi

Sporadi selenke se prodavaat masivna klub masa vo odlichna sostojba I...


130 €
или предлог цена
07 фев 21:12Продавам комода

Се продава комода, кафена со крем боја, релативно краток временски пе...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 фев 12:16Komoda

Prodavam komoda vo odlicna sostojba


9.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 фев 20:11Tri vitrini polovno

Prodavam tri vitrini dve so staklo i ednata samo drvo po 4000 komad z...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 фев 00:18Продавам витрина

Се продава витрина со стаклени врати димензии 125 х 78 х 42 инф на те...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 фев 00:18Продавам комода

Prodavam komoda. Komodata e izrabotena od visokokvalitetna iverica ....


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 фев 22:42Vitrina i masa

se prodava vitrina, celosno zdrava i ispravna, dimenzii 1.8 x 2.0, za...


5.500 МКД
или предлог цена
01 фев 11:35Комода

Се продава тв комода со должина 242см, висина 40см и длабочина 45см и...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 јан 00:42komoda skoro nova socuvana

kupena pred 1 godina


100 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 16:542para komodi od masivna drva

kvalitetni komodi od 100/ procetna drva 2 para na 4dela 100eura 1par ...


199 €
или предлог цена
30 јан 16:17Komoda za tv

Socuvana.Visina 129,dolzina 114 dlabocina 50. Kombinacija so staklo


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 јан 09:47Predsobje - Port mono

Se prodava plakar za vo salon ili spalna garderober, cevlernik,fiokar...


3.500 МКД
или предлог цена
24 јан 19:52Program plakar

Plakarot e koristen no e odrazavan I e skoro ko nov


7.000 МКД
или предлог цена
21 јан 16:57Se prodava komoda

Se prodava TV komoda za vo dnevna soba. Dolga e 3.5 m , a najvisokio...


150 €
или предлог цена
20 јан 22:53SE PRODAVA KOMODA KORISTENA 1GODINA

Se prodava zaradi iseluvanje vo stranstvo. Dobro socuvana kako nova ...


10.000 МКД
или предлог цена
17 јан 14:36Prodavam

Se prodava komoda malku koristena .Mnogu e socuvana .Cenata po dogovo...


200 €
или предлог цена
16 јан 18:55Vitrina/Komoda

Dimenzii: Dolzina: 170cm Visina:180cm Shirina: 40cm Boja: Crna/zl...


5.000 МКД
или предлог цена
15 јан 17:08Страна 7 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам