Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

komoda

Se prodava komoda od medijapan so priroden kamen 4000 den.tel 078 432...


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:27Продавам плакар за во предсобје

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 мај 16:39КОМОДА

Се продава комода. Цена по договор. Контакт телефон 071278172


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37Garnirura

Se prodavaat itno vitrini.Kontakt Tel:075580584


600 МКД
или предлог цена
03 мај 21:26Комоди

Се продаваат две нови комоди, користени година дена. Се продаваат зар...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 мај 22:53ОРМАР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!

Ормарот е од иверица и е во одлично зачувана состојба!


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18Komoda, vitrina

Prodavam vitrina. sifunjerot e prodaden


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 апр 22:08Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!

Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!


10 МКД
или предлог цена
28 апр 21:21Регал за дневна соба

Продавам регал за дневна соба, 077 790 226 Коста


4.900 МКД
или предлог цена
27 апр 09:47Se prodava KOMODA

Dimenzii za kafeavata komoda: Dolzina -137cm Visina - 85cm Dlab...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 апр 13:48Se prodava komoda +masi

Se prodava komoda gorniot del i dolniot plus dve masi, 5godini upotre...


200 €
или предлог цена
24 апр 21:53Komoda

Dimenzii: 190x43x95


250 €
или предлог цена
24 апр 20:05Regal

Prodavam Regal socuvan


49 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 апр 10:35Komoda za dnevna soba Montenegro

Prodavam malku koristena komoda od Montenegro. Cena po dogovor!


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 апр 17:09Komoda

Dimenzii: 140x45x83


200 €
или предлог цена
20 апр 22:10Predsobje

Dimenzii: 190x200 Kako nova.


250 €
или предлог цена
20 апр 21:58Komoda karagjorghevic vistinsko drvo

Komodata e od vistinsko drvo komplet restavrirana 50 evra


50 €
или предлог цена
20 апр 12:05KOMODA ZA TV

se prodava TV komoda boja venge Dimenzii V/S/D 77/190/55


5.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 апр 21:41Komoda NORDBY

Prodavam nova, neotpakuvana komoda Nordby so tri fioki od Jysk.


9.000 МКД
или предлог цена
18 апр 11:28Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Komoda se prodava

Medijapan ,začuvana extra


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Комода, Шкаф, Маси, Регали, Столици

Продавам одлично сочувани комоди, регали за чување ствари, маса и ста...


18.000 МКД
или предлог цена
18 апр 07:12Комода

Продавам комода со димензии 200 х 40 х 65 Во добра состојба


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 апр 06:12Komoda so masicka za vo dnevna soba

Se prodava komoda so masicka za vo dnevna soba


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 апр 15:33Дрвена Комода

Се продава дрвена комода Цена 4000 денари.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

16 апр 10:19Regal za dnevna soba

Продавам половен но одлично зачуван Регал за во дневна соба.


6.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:11Se prodava 3 komodi

se prodavaat 3 komodi kontakt telefon 072 218 044 Igor


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 апр 22:13VITRINI ZA TELEVIZOR

VITRINI


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 апр 13:54Kompaktna komoda

Super komoda za vo pretsobje


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 апр 15:02Regal vo odlicna sostojba

Se prodava regal odlicno socuvan bez nikakvi nedostatoci. Visina - 2...


9.000 МКД
или предлог цена
09 апр 09:53KREDENEC PLAKAR KOMODA

Info 071 582 301 071 582 301 071 582 301 ILCE


3.000 МКД
или предлог цена
07 апр 22:01vetrina,komoda,spalna skaf,ogledalo,lusteri,masa ,zakacalka

prodavam vetrina,komoda ,masa,skaf,zakacalka,ogledalo i dr stari 100g...


111 €
или предлог цена
07 апр 13:47Polici od iverica i biroa za kancelarii

Polici so 4 140x50x40 x2 Polici so 2 100x49x36 Polici 240x69x40 Fioka...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 апр 12:33Americki plakar nov

1godina koristen, vo odlicna sostojba


11.900 МКД
или предлог цена
04 апр 09:08Komoda

Komoda u extra sostojba


1 €
или предлог цена
03 апр 22:29ВИТРИНИ И КОМОДИ

во добра состојба како на сликите комода д 84/ в76/ ш 43 см


По Договор
или предлог цена
03 апр 14:32drvena komoda agolna i tv komoda

se prodava agolna komoda od masivno drvo


3.500 МКД
или предлог цена
01 апр 16:43Komoda skoro nova

Mnogu socuvana komoda kako nova


120 €
или предлог цена
01 апр 07:18- 44% сандаче за кондури,ормар за чевли,шкаф за чевли

Намалување од 44 % на сандаче за кондури,ормар за чевли,шкаф за нчевл...


6.600 МКД
или предлог цена
27 мар 17:14Продавам плакар

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 мар 19:50Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам