Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
672 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросед, двосед и фотеља во одлична состојб...


17.000 МКД
или предлог цена
23 јун 12:52Промовирано

Se prodavaat plakari

zacuvani plakari so visina 2,30 cm, dlabocina 60 cm. Dvokrilniot e...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 мај 10:31Retro regal/ vitrina vo odlicna sostojba od prv sopstvenik

Retro regal, socuvan kako nov. Barajte na broj 078 282 078


200 €
или предлог цена
06 мај 00:29komoda

Se prodava komoda od medijapan 3000 den tel.078 432 058


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:29komoda

Se prodava komoda od medijapan so priroden kamen 4000 den.tel 078 432...


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:27Продавам плакар за во предсобје

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 мај 16:39КОМОДА

Се продава комода. Цена по договор. Контакт телефон 071278172


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37Garnirura

Se prodavaat itno vitrini.Kontakt Tel:075580584


600 МКД
или предлог цена
03 мај 21:26Комоди

Се продаваат две нови комоди, користени година дена. Се продаваат зар...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 мај 22:53ОРМАР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!

Ормарот е од иверица и е во одлично зачувана состојба!


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18КОМОДА

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см Би...


По Договор
или предлог цена
01 мај 06:49КОМОДА KOMODA

KOMODA RETRO KOMODA 150x170x60


1 €
или предлог цена
30 апр 11:31Shank

Shankot se rasklopuva I moze I so kola da se prenese.


300 €
или предлог цена
30 апр 10:46Komoda, vitrina

Prodavam vitrina. sifunjerot e prodaden


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 апр 22:08Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!

Se prodava regal zaedno so skafce i gratis ogledalo!


10 МКД
или предлог цена
28 апр 21:21Regal

Itno Se prodava golem regal mnogu zacuvan, mozi I po posebni elementi


5.000 МКД
или предлог цена
28 апр 12:24Регал за дневна соба

Продавам регал за дневна соба, 077 790 226 Коста


4.900 МКД
или предлог цена
27 апр 09:47Se prodava KOMODA

Dimenzii za kafeavata komoda: Dolzina -137cm Visina - 85cm Dlab...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 апр 13:48Se prodava komoda +masi

Se prodava komoda gorniot del i dolniot plus dve masi, 5godini upotre...


200 €
или предлог цена
24 апр 21:53TV Komoda

Dimenzii: 152 cm.


55 €
или предлог цена
24 апр 20:05Komoda

Dimenzii: 190x43x95


250 €
или предлог цена
24 апр 20:05Regal

Prodavam Regal socuvan


49 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 апр 10:35Komoda za dnevna soba Montenegro

Prodavam malku koristena komoda od Montenegro. Cena po dogovor!


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 апр 17:09Se prodava krevet i biro

Se prodava krevet so joga vo dobra sostojba -1000 den tel:072/238-282.


1 МКД
или предлог цена
20 апр 22:38Komoda

Dimenzii: 140x45x83


200 €
или предлог цена
20 апр 22:10Predsobje

Dimenzii: 190x200 Kako nova.


250 €
или предлог цена
20 апр 21:58Нова комода

Продавам некористена комода,модерна класичен стил. Должина 240cm


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 апр 16:27Komoda karagjorghevic vistinsko drvo

Komodata e od vistinsko drvo komplet restavrirana 50 evra


50 €
или предлог цена
20 апр 12:05KOMODA ZA TV

se prodava TV komoda boja venge Dimenzii V/S/D 77/190/55


5.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 апр 21:41Komoda od simpo

Crna visok sjaj Drvo 200x55


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 апр 16:29Komoda NORDBY

Prodavam nova, neotpakuvana komoda Nordby so tri fioki od Jysk.


9.000 МКД
или предлог цена
18 апр 11:28Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Komoda se prodava

Medijapan ,začuvana extra


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Комода, Шкаф, Маси, Регали, Столици

Продавам одлично сочувани комоди, регали за чување ствари, маса и ста...


18.000 МКД
или предлог цена
18 апр 07:12Комода

Продавам комода со димензии 200 х 40 х 65 Во добра состојба


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 апр 06:12Komoda so masicka za vo dnevna soba

Se prodava komoda so masicka za vo dnevna soba


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 апр 15:33Дрвена Комода

Се продава дрвена комода Цена 4000 денари.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

16 апр 10:19Regal za dnevna soba

Продавам половен но одлично зачуван Регал за во дневна соба.


6.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:11Se prodava 3 komodi

se prodavaat 3 komodi kontakt telefon 072 218 044 Igor


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 апр 22:13VITRINI ZA TELEVIZOR

VITRINI


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 апр 13:54Kompaktna komoda

Super komoda za vo pretsobje


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 апр 15:02Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам