Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodavaat komodi i regali od drvo

Se prodavaaat popovni komodi i regali. Cena i prevzemanje po dogovor ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 авг 17:54Vitrin za salon

Prodavam vitrina za salon ne koristena,kako nova kompletna.Cena 300€.


220 €
или предлог цена
22 авг 22:31Комода

Се продава комода, одлично зачувана


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
22 авг 21:34Plakar

Se prodava plakar so mediapan lice nema nikakvi grebnatinki za poveke...


300 €
или предлог цена
21 авг 22:17комода и горен елемент

се продава комода венге боја за под телевизор димензии 180х40х60 и г...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 авг 19:57Komoda

Komoda so mal sef


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 авг 12:44TV Komoda

Se prodava komoda so dim 1.60 x 60


100 €
или предлог цена
19 авг 12:37Komoda

Koristena komoda od lakirano drvo


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 авг 14:26Dvodelna komoda

Se prodava dvodelna komoda mnogu malku koristena. Edniot del e viseck...


7.000 МКД
или предлог цена
17 авг 15:12Shank

Shankot se rasklopuva I moze I so kola da se prenese.


300 €
или предлог цена
14 авг 17:21Prodavam regal, masa, stolici, 2 kauci

Продавам регал. Висина 2.20м, долг 4м со 5 елементи. Во добра состојб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 21:55Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


16.000 МКД
или предлог цена
10 авг 20:03Vitrina od Cresovo Drvo 68 godina

Vitrina od Cresovo drvo retro stil 68godina


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 19:22креденец-витрина

Се продава креденец-витрина од ореово дрво, резба (дуборез), добро со...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 11:54Se prodava komoda za vo dnevna

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 12:33Americki plakar vitrina

Se prodava americki plakar so tri klizeci vrati,dva odeleni prostori,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 авг 09:12Regal za vo dnevna

Prodavam regal za vo dnevna


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 авг 09:30Se prodava Tv komoda od orev

Se prodava Tv komoda od orev


1 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24Kupuvam mebel kako na slikata / купувам мебел

Купувам мебел како на сликата. Значи не ми е потребен антиквитет туку...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 13:39Елементи во одлична состојба

Работна маса, фиокар и тепих 3000денари Контакт: 078255753


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 13:00ИТНО СЕ ПРОДАВА РЕГАЛ

ИТНО СЕ ПРОДАВА РЕГАЛ


10.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:42Komoda i masa

Prodavam Komoda i masa Mediapan mnogu socuvana so kvalitetni mehanizm...


400 €
или предлог цена
06 авг 11:25Komoda

Se prodava komoda vo odlichna sostojba, vratnickite se izraboteni od ...


10.000 МКД
или предлог цена
05 авг 20:55Skaf za konduri

Prodavam koristen skaf za konduri.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 авг 18:33Комода од дрво

Se prodava drvena dvodelna komoda vo dobra sostojba. Zaedno ima vo...


60 €
или предлог цена
03 авг 13:41KOMODI OD DRVO

Komodite se od masivno drvo vo cenge boja. Voopsto ne se osteteni I s...


4.000 МКД
или предлог цена
02 авг 16:22Drvena Komoda - Regal

Komodata e mnogu dobro zacuvana kako sto se gleda od slikite. sirina ...


18.000 МКД
или предлог цена
02 авг 12:46Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Se prodava komoda od cisto drvo

Komoda od cisto drvo dosta zacuvan kako da ne e voopsto koristeno se ...


18.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:19Vitrina

Vitrina ocuvana povolno


1.350 МКД
или предлог цена
01 авг 11:03КОМОДА

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см Би...


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:27Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova

Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova, SAMO KOM...


180 €
или предлог цена
01 авг 09:59Се продава Dimenzii 100x50cm

Dimenzii 100x50cm, masivno drvo.


1 МКД
или предлог цена
01 авг 09:52Нова комода

Продавам некористена комода,модерна класичен стил. Должина 240cm


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 јул 15:05Prodavam star plakar od polno drvo

Prodavam star plakar 3m x 2.2m x 2.3m no premnogu socuvam od polno dr...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јул 23:30Се продаваат комоди

Се продаваат комоди од масивно дрво,одлично сочувани,за целиот компле...


По Договор
или предлог цена
25 јул 15:112 Нови висечки комоди

Се продаваат нови корпуси без врати за висечки комоди со димензии: 1...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30Се продава комода

Во зачувана состојба, со две пространи фиоки должина 160 см висин...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јул 21:08Komoda / plakar za dnevna soba

⚠️Povekje info na 078 267 992 ⚠️ Odlicno socuvana komoda Ш 220 * В ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јул 18:52Se prodava golema biblioteka - odlicna

Se prodava golema biblioteka. Bibliotekata e vo odlicna sostojba m...


3.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 јул 13:29Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам