Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava anticka komoda masivno drvo, biblioteka/polici

Se prodavaat: - anticka komoda od masivno drvo stara najmalku 50ti...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 01:22Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 21:10Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina s 140 v 40 d 35 Iverka 25 mm so abs i lice med...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Се продава mebel

Медијапан, нема никакво оштетување, исти се како на сликата. Повеќе и...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:22Regal od mediapan

Se prodava regal od mediapan 240×210 mnogu socuvan cena 7000den Broj ...


7.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:48Продавам ТВ комода

Продавам ТВ комода со подвижна плоча со димендија 72 x42x 48см добро ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 12:19DRVEN REGAL/ VITRINA

ITNO !!! Se prodava koristena vitrina/ regal dobro socuvana, so povek...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 сеп 15:24Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 сеп 22:01Витрина

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
18 сеп 13:00SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DEN

SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DENARI SE FU...


15.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:43Се продаваат витрини и комоди за дневна соба

Се продаваат витрини и комоди во одлична состојба, од југословенско п...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:492 Komodi Vintage

Prodavam 2 Vintage Komodi super socuvani, bez nikakvo oshtetuvanje,...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:22Komoda za dnevna soba

Se prodava komoda za vo dnevna, medijapan beloto i iverka vengeto. Ko...


8.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 21:14Regal Kako nov

Regalot e kako nov bez ostetuvanja Cena 10 000 denari ne e fiksna K...


10.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 19:23Vitrina

Prakticna vitrina so fioki i polici. Dimenzii axbxh = 100x45x90cm ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 сеп 18:55Ср продава комода

Се продава комода составена од три елементи, комплетна должина 3 метр...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:26Komoda od simpo

Crna visok sjaj Drvo 200x55


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 сеп 12:26Se prodava Vinarija/biblioteka . restavrirana

Vinarija/biblioteka . restavrirana , dopravena ,rachno napravena drve...


100 €
или предлог цена
14 сеп 10:00Se prodava TV komoda

Se prodava TV komoda. Cena 10.000 den. Tel.071332211


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 сеп 22:11Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 сеп 19:39Regal komoda plakar

Se prodava regal povolno dimenzii 3metra na 2.2metra Broj za kont...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:31Komoda za tv

Mnogu socuvana kako nova Ne se javuvajte za poeftino Fiksna cena ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 сеп 20:17Se prodava regal kako nov

Skoro nov regal Malku koristen Odrzuvan ________________ Broj za ...


12.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:17Дрвена тв комода

Се продава дрвена тв комода во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:15Vitrina komoda

Se prodava vitrina garnitura komoda regal vo 3 dela skoro novo bez ni...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 сеп 17:47Регал - мост

Се продава комплет регал во изведба на “мост“ Цена 9600 За подета...


9.600 МКД
или предлог цена
11 сеп 10:37Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:19КОМОДИ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

Се продаваат нови комоди со екстра квалитет тел. 070 338 240 Антонио


1 €
или предлог цена
10 сеп 15:51Витрина

продавам Винтаж витрина, димензии 1,42 х 54 цм. долниот дел,цена по д...


1 €
или предлог цена
10 сеп 15:38Polica za knigi ili ukrasi

Se prodava nova dekorativna polica,koja mozi da posluzi kako ,,mala b...


5.900 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:38Vitrina za dneven prestoj

Se prodava dobro socuvana vitrina malku koristena od cisto drvo 0766...


18.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 16:00Regal od cisto drvo

Se prodava regal od cisto drvo na tri dela mnogu socuvan cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 03:17Regal od cisto drvo

Se prodava regal od cisto drvo regalot e socuvan prava antika moze i ...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 13:47Се продава мебел

Се продава мебел во комплет или посебно. Доста добро зачуван. Цена по...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 сеп 15:51Skoro NOV cevlarnik za vo pretsobje

Cevlarnik koristen samo 6 meseci odlicno zachuvan kako nov bez ogleda...


6.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:18Regal od mediapan

Se prodava regal od mediapan mnogu socuvan vredi dase vidi cena po do...


120 €
или предлог цена
06 сеп 18:44Komoda vitrina 165×171

Dimenzii 165×171 078 381 731 078 381 731 078 381 731 078 381 73...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 сеп 17:05Komoda

Komoda trodelana socuvana


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 сеп 08:26Продавам комода

Продавам комода. Подигнување од Карпош 3.


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 21:47Komoda za TV

Komoda za tv vo dobra sostojba Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851...


1 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:06Страна 3 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам