Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
670 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

Polica za knigi,raftovi za dnevna soba

Prodavam polici za cena od 2500den;kvalitet na izrabotka i material.


2.500 МКД
или предлог цена
31 јул 15:06Нова комода

Продавам некористена комода,модерна класичен стил. Должина 240cm


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 јул 15:05Комода за телевизор и витрина со стакло

Супер сочувани се и двата елементи, комодата има 2 вратички и доста п...


1 €
или предлог цена
30 јул 15:07Prodavam star plakar od polno drvo

Prodavam star plakar 3m x 2.2m x 2.3m no premnogu socuvam od polno dr...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јул 23:30Komoda za dnevna soba

Se prodava komoda za vo dnevna, medijapan beloto i iverka vengeto. Ko...


8.000 МКД
или предлог цена
28 јул 20:00Продавам комплет комода!

Се продава комплет комода од два дела, но може и посебно. Комодата е ...


6.000 МКД
или предлог цена
28 јул 15:49КОМОДА BUJOTO "LUNA" - ЕКСПОНАТ!!!

Се продава комода стоена во изложбен салон заради селење на изложбени...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јул 15:05ТВ КОМОДА со фиока и две вратички

ТВ КОМОДА со фиока, 2 вратички и отворен дел. Многу цврста изработка ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 јул 21:46Се продаваат комоди

Се продаваат комоди од масивно дрво,одлично сочувани,за целиот компле...


По Договор
или предлог цена
25 јул 15:112 Нови висечки комоди

Се продаваат нови корпуси без врати за висечки комоди со димензии: 1...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30Komoda

Po dogovor


20.000 МКД
или предлог цена
25 јул 09:52Се продава комода

Во зачувана состојба, со две пространи фиоки должина 160 см висин...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јул 21:08Komoda / plakar za dnevna soba

⚠️Povekje info na 078 267 992 ⚠️ Odlicno socuvana komoda Ш 220 * В ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јул 18:52Наткасна масичка Jugoeksport Stil

Наткасна масиче Jugoexsport Stil, високо 90 cm и широко 92 см. Италиј...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јул 13:04Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


3.000 МКД
или предлог цена
23 јул 09:27Komoda

Se prodava komoda


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јул 01:06Se prodava golema biblioteka - odlicna

Se prodava golema biblioteka. Bibliotekata e vo odlicna sostojba m...


3.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 јул 13:29Komodi i Mebel po Naracka so 3D Dizajn

Изработуваме комоди и витрини по нарачка, како и други видови на плоч...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 јул 13:19Zakacalka za pretsobje

Zakacalka so orman za konduri super sostojba 150x 230


1.500 МКД
или предлог цена
17 јул 23:50Komoda

.


150 €
или предлог цена
16 јул 20:46Комода/ Ќош

Не е оштетено, скоро како ново.


5.000 МКД
или предлог цена
16 јул 19:41Komodi i masa

Dnevna soba so trpezariska masa i stolici,garnitura,masicka,termo


1 €
или предлог цена
16 јул 18:27Се продава комода за кондури

Се продава комода за кондури од БУЈОТОсо димензии 105цм на 86 цм виси...


1 €
или предлог цена
16 јул 14:41KLUB MASA - ANTIKA

UNIKATANA KLUB MASA AMERICKI PROIZVID MASIVNO DRVO tel.071 444 004


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 јул 18:52Komoda visok sjaj

Dolga 3.60 m Delliva na dva dela po 1.80m


250 €
или предлог цена
14 јул 18:09Komoda - most

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 12:44Visecki regal za dnevna Komoda, Leptir Visach I Polica, 2god

Se prodava visecki regal za dnevna Visacka komoda 2m dolzina Visack...


60 €
или предлог цена
14 јул 09:252 Комоди, Комода и Комода со стаклен дел

Комода и Комода со стаклен дел


1 €
или предлог цена
12 јул 17:43Регал

Регал со простор за тв Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


8.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 јул 17:35REGAL ZA DNEVNA SOBA

Se prodava regal za dnevna soba mnogu malku koristen (ne osteten)rega...


12.000 МКД
или предлог цена
12 јул 02:57VITRINA

Se prodava vitrina( star model)078 357 507


2.500 МКД
или предлог цена
12 јул 02:56Komoda masiv stilska klasicna

Prodavam socuvana Komoda masiv stilska klasicna


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 јул 21:37Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 јул 18:04komoda od masivno drvo

se prodava drvena komoda od dva dela (200x130)


13.000 МКД
или предлог цена
11 јул 17:49komoda od masivno drvo

se prodava komoda od masivno drvo 170x50x85)


9.000 МКД
или предлог цена
11 јул 17:49Komoda

Za povece informacii javete se na broj: 070565305 070565305 0705...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јул 13:56Комоди од дрво

Комода 1200*600*950мм малку оштетена- 7000 ден Комда 700*600*950мм...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 јул 10:57комода и горен елемент

се продава комода венге боја за под телевизор димензии 180х40х60 и г...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 јул 16:22Дрвена тв комода

Се продава дрвена тв комода во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
10 јул 16:06Novi tv komodi

Комодите се изработени со високо квалитетен материјал со висок сјај. ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 јул 20:41Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам