Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
672 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросед, двосед и фотеља во одлична состојб...


17.000 МКД
или предлог цена
23 јун 12:52Промовирано

Se prodava drvena komoda

Se prodava mnogu dobra socuvana komoda od drvo nigde muvlosano, nigde...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јун 15:40Komoda i vitrina

Se prodava komoda malce iskoristena skoro nova


8.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:05Plakari i komoda

Se prodavaat komplet plakari. 2 golemi, edniot so staklo, eden pomal ...


111 €
или предлог цена
22 јун 19:42KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јун 19:24Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina 140x35x40 Iverka 25 mm so abs i lice mediapan...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јун 19:23KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јун 19:23Се продава шкаф

Се продава шкаф 220х90х58 цм.


4.000 МКД
или предлог цена
22 јун 12:48Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


2.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.050 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јун 12:28Se prodavaat 2komodi I 1vetrina vo odlicna sostojba

Se prodavaat 2komodi I 1vetrina vo odlicna sostojba I 6 stolici imasa...


По Договор
или предлог цена
22 јун 07:09Продавам ТВ комода

Продавам ТВ комода со подвижна плоча со димендија 72 x42x 48см добро ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 јун 00:48Drvena komoda

so fioki


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 јун 22:52Komoda so 6 fioki

mnogu ubava komoda prakticna


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 јун 22:36Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 јун 20:13PRODAVAM VITRINA -KOMODA povolno

Prodavam Vitrina socuvana ima 6 fioki siber vrati Sostavena od dva...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јун 08:57Витрина

продавам Винтаж витрина, димензии 1,42 х 54 цм. долниот дел,цена по д...


1 €
или предлог цена
20 јун 18:42Vitrina

Se dava vitrina za hodnik


По Договор
или предлог цена
20 јун 17:00Komoda

Za povece informacii javete se na broj: 070565305 070565305 0705...


8.000 МКД
или предлог цена
20 јун 11:14Komoda cisto drvo

Prodavam komoda costo drvo Kako nova Dimenzii: Dolzina:155cm Visi...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јун 06:40Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 јун 18:59витрина со шкаф vitrina so skaf

rustikalna vitrina so staklo i dolen del, evtino 1000 denari. masivno...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јун 16:02регал regal витрина vitrina

продавам регал со димензии 170x160x45 cm (види слика). телефон 071 ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
19 јун 16:02Komoda i klub masa

Se prodavaat komoda za TV i klub masa extra sočuvani. Dvete zaedno 8...


8.000 МКД
или предлог цена
19 јун 10:36PLAKAR ZA HODNIK

Se prodava plakar za hodnik visina 200 cm sirina 85cm


2.500 МКД
или предлог цена
19 јун 10:33KOMODA ZA TELEVIZOR

Se prodava komoda za televizor malce koristena,sirina na komodata 130...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јун 10:33КОМОДИ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

Се продаваат нови комоди со екстра квалитет тел. 070 338 240 Антонио


1 €
или предлог цена
18 јун 18:53KOMODA SLOVENIJALES DRVO EXTRA

Se prodava komoda od sl les extra socuvana .izrabotka masivno drvo be...


По Договор
или предлог цена
18 јун 09:51Etno komoda

Prodavam etno komoda od orevovo drvo vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 јун 09:49Vitrina + Sifunjer

Se prodavaat zaradi podolgorocno nekoristenje Cena po dogovor 07823...


По Договор
или предлог цена
17 јун 20:03KALLAX Полица со 4 прегради/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: бела ...


3.580 МКД
или предлог цена
17 јун 16:03KALLAX полица / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела ...


5.590 МКД
или предлог цена
17 јун 15:59KALLAX Полица 77х147/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица, > Боја: бела ...


6.680 МКД
или предлог цена
17 јун 15:57Plakar (ormar) za vo hodnik !!

Se prodava plakar za vo hodnik vo solidna sostojba !! Dolzina - 110 ...


999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 јун 11:47Vitrina

Prakticna vitrina so fioki i polici. Dimenzii axbxh = 100x45x90cm ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 јун 11:28Се продаваат комода и кревет

Комодата е изработена од иверица и се продава склопена како на сликат...


7.000 МКД
или предлог цена
17 јун 11:22PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 јун 06:38Komoda

Se prodava komoda


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

16 јун 11:51Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
16 јун 08:31Komoda 340 sm

Se prodava komoda od 5 dela so dolzina 3.40 m na koja korpusot e od c...


1 €
или предлог цена
16 јун 06:13Витрина,од ореово дрво

Витрина 220x60x177,од ореово дрво во резба,добро сочувана.Цена по дог...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 јун 15:26PRODAVAM VITRINA OD DRVO

ПРОДАВАМ ВИТРИНА ОД ЧИСТО ДРВО ВО ПРИЛИЧНО СОЧУВАНА СОСТОЈБА


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 јун 14:18Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам