Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
672 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросед, двосед и фотеља во одлична состојб...


17.000 МКД
или предлог цена
23 јун 12:52Промовирано

Komoda i masicka

Se prodava medijapan komoda i msicka za dnevna soba medojapan i stakl...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Комода

Се продава комода 170.5, 53, 43.5 користена без оштетување.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 15:56Regal 3sed i masa 100e novi glanc

Prodavam glanc nov regal bez tocka komplet so nova masa i itrosed od ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 14:57  НОВ ОГЛАС

Komoda Комода

Старинска комода, рачно изработена од ореово дрво во добра состојба.


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Se prodava regal

Od masivno drvo, super zacuvan. 3500 den. 078 750 087


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 13:00Regal od čisto drvo

Dobro sočuvan regal od čisto drvo, cenata ne e fiksna.


360 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 13:00Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:46Vitrini so trpezariska masa i stolici od drvo

Dve vitrini od drvo so trpezariska masa i 6 stolici komplet


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:06KOMODA

Сочувана комода малку користена Димензии Д-170 Ш-53/58 В-67


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 19:23Komoda za TV

Komoda za tv vo dobra sostojba Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52klub masa

se prodava nova siva klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iver...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:46Vetrina I masa

Vetrinata e odlicna drvo I masa ista kako vetrinata


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42Prodavam komoda EKSTRA socuvana

Poradi renoviranje prodavam komoda skoro nova EKSTRA socuvana bez nik...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 11:15Zakacalka za pretsobje

Zakacalka so orman za konduri super sostojba 150x 230


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.999 МКД
Вчера 08:19VITRINA SO 2 KOMODI

PRODAVAM KOMPLET VITRINA SO 2 KOMODI OD CISTO DRVO SO DIMENZII: 1. ...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:48Се продава комода

Се продава скоро нова, многу малку користена комода. Информации на т...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 01:58Регал

Регал со простор за тв Контакт Ристе 078 906 634 076 981 787


8.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јун 21:10КОМОДА BUJOTO "LUNA" - ЕКСПОНАТ!!!

Се продава комода стоена во изложбен салон заради селење на изложбени...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јун 14:11Polica za knigi,raftovi za dnevna soba

Prodavam polici za cena od 2500den;kvalitet na izrabotka i material.


2.500 МКД
или предлог цена
28 јун 14:09Novi tv komodi

Комодите се изработени со високо квалитетен материјал со висок сјај. ...


7.000 МКД
или предлог цена
28 јун 14:05Витрина

Добро сочувана витрина за дневна


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јун 12:34Продавам комплет комода!

Се продава комплет комода од два дела, но може и посебно. Комодата е ...


6.000 МКД
или предлог цена
28 јун 12:27Дрвена тв комода

Се продава дрвена тв комода во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
28 јун 07:10Komoda masiv stilska klasicna

Prodavam socuvana Komoda masiv stilska klasicna


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јун 05:08Prodavzba na 2 regali

Se prodava eden garderober i bife regal od ista garnitura,malku koris...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 јун 22:23КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
27 јун 08:462 Нови висечки комоди

Се продаваат нови корпуси без врати за висечки комоди со димензии: 1...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јун 18:25Комоди, биро, маса, витрини

Се продаваат: Фотеља мала црна - 3.000 ден. Биро кафено - 6.000 ...


28.000 МКД
или предлог цена
26 јун 17:37Plakar

Se prodava plakar 50 e gi ima site dodatoci


50 €
или предлог цена
26 јун 14:12REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 јун 09:24Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
25 јун 19:49TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.999 МКД
или предлог цена
25 јун 18:26Plakari novi

plakari novi kupeni od kristina damil. Skoro kako novi bez nitu edna...


6.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 јун 17:39Се продава комода

Во зачувана состојба, со две пространи фиоки должина 160 см висин...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 јун 14:31Komoda visok sjaj

Dolga 3.60 m Delliva na dva dela po 1.80m


250 €
или предлог цена
25 јун 12:48Komoda od masivno Drvo 180x110x43

Komodata e vo ispravna sostojba I mnogu zacuvana. Izrabotena e od mas...


4.200 МКД
или предлог цена
24 јун 22:58VITRINA

Se prodava vitrina( star model)078 357 507


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 19:24REGAL ZA DNEVNA SOBA

Se prodava regal za dnevna soba mnogu malku koristen (ne osteten)rega...


12.000 МКД
или предлог цена
24 јун 19:24Komoda

Po dogovor


20.000 МКД
или предлог цена
24 јун 11:12Komoda

Komoda so mal sef


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јун 23:11Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам