Цела Македонија
                   
3363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vaga Libella 2000 kg kako nova

Vagata e golema i servisirana funksionira kako nova . Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 мар 14:12Промовирано

Electricni nozici za rezenje PELLENC

Profesionalni electricni nozici za kroenje, koristeni edna sezona. ...


1.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

19 мар 18:15Промовирано

Laser Geo1X-360 geo-Fennel

Се продава нов професионален ласер, за кошулици, подови, гипс картон ...


365 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

28 мар 10:40Cirkular za kanali Matrix

Prodavam cirkular za kanali vo zid Matrix WC 1800.. Nov ne upotrebuva...


11.500 МКД
или предлог цена
28 мар 10:38KOMPRESOR

AKCIJA !!! NOVI PANTALONI BRAND: REGATTA MATERIJAL: POLYESTER ISOTE...


2.100 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

28 мар 09:35ИЗРАБОТКА НА МАШИНИ ЗА СИТО ПЕЧАТЕЊЕ

- карусели со перфектен пасер - додатоци за карусел за печатење на к...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

28 мар 09:32OPREMA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . FOTINIJA ELWODI CEMPRESI K...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

28 мар 09:27Multi Tool Parkside

Nov bateriski multi tool Parkside komplet so polnac i baterija Vib...


4.000 МКД
или предлог цена
28 мар 09:07PARKSIDE BATERIJA 20V 4AH

Nova Parkside baterija 20v 4Ah Viber 00306999510972


2.400 МКД
или предлог цена
28 мар 09:06PARKSIDE NOV ENDOSKOP

Nova inspekciska kamera endoskop Parkside 4,3 inci displej Ip67 vod...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 09:06PARKSIDE UBODNA PILA 12v

Nova ubodna pila Parkside 12v So potenciometar na brzina i moznost z...


2.750 МКД
или предлог цена
28 мар 09:06Брусалица PARKSIDE 2000 W

Нова PARKSIDE бруселица со гаранција, купена во италија 2000 W..


4.500 МКД
или предлог цена
28 мар 07:38Брусалица ARMOUR 500 W

Нова неотпакувана купена во Италија.


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 07:38Бормашина PARKSIDE PSBM 750 B2

Нова, купена во Италија


2.500 МКД
или предлог цена
28 мар 07:38Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


45 €
или предлог цена
28 мар 06:50Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside na 20v.


90 €
или предлог цена
28 мар 06:50PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


100 €
или предлог цена
28 мар 06:50PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
28 мар 06:50Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Pravosmukalka za suvo i vodeno germansko proizvodstvo.


125 €
или предлог цена
28 мар 06:50PARKSIDE STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


85 €
или предлог цена
28 мар 06:50PARKSIDE UDAREN KLUC 20v-1400NM BRUSHLESS

Nov vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


180 €
или предлог цена
28 мар 06:50GER CIRKULAR BANSEK BISKVIT HILTA BRUSALKA STUBNA BORMASINA

GER CIRKULAR BANSEK BISKVIT HILTA BRUSALKA STUBNA BORMASINA KOMPLE...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

28 мар 05:14AGREGAT GENERATOR HONDA 2.5KW 3.5KW NOV

AGREGATI HONDA NOVI SO OBEZBEDEN SERVIS I REZERVNI DELOVI PRAKA...


9.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

28 мар 05:12BATERISKA PILA ZA VISOKI GRANKI DO 5METRI 2 BATERII EINHELL

PILA PRAKAM PO KARGO


5.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

28 мар 05:11Se prodavaat novi pistoli na vozduh Rotake

Se prodavaat novi pistoli na vozduh marka Rotake 210 cenata e fiksn...


210 €
или предлог цена
28 мар 02:21ventili za servisiranje na frizderi probivacki novi

Ventili probivsacki za servisiranje na frizderi novi ne koristeni


500 МКД
или предлог цена
28 мар 00:16INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PRASINJ

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
27 мар 21:31VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA PELETI,SENO,PAMUK,RAZNI SURO

- PRODAVAM VLAGOMER ZA BRZO PRECIZNO I EFIKASNO MERENJE VLAZNOST NA: ...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мар 21:29POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
27 мар 21:28DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA SO REGULACIJA OD -50 DO...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 21:28Ubodna pila BOSCH PROFI 520W KAKO NOVA

Se prodava profesionalna ubodna pila bosch 520w so potenciometar bukv...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 19:00Bormasina INKO 600w kako nova

Se prodava bormasina inko 600w bukvalno kako nova Tel za kontakt 0...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 19:00Brusalica SOMA 950W KAKO NOVA

Se prodava brusalica soma 950w kako nova Tel za kontakt 071 539 288


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:59Bormasina INKO 1100W KAKO NOVA

Se pridava INKO BORMASINA 1100W KAKO NOVA Tel za kontakt 071 539 2...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:59Hilta PARKSIDE PBH1500W KAKO NOVA

Se prodava hilta parkside 1500w bukvalno kako nova Tel za kontakt ...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:59Bormasina BOSCH 650w model PSB 650re kako nova

Se prodava bormasina bosch 650w model psb 650re kako nova Tel za ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:59Brusalisa INKO 950W KAKO NOVA

Se prodava brusalica inko 950w vo odlicna sostojba Tel za kontakt ...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:57Hilta MEISTER 850w germanska kako nova

Se prodava hilta meister 850w germanska kako nova Tel za kontakt 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

27 мар 18:57Kranski vagi,vaga(ваги,вага) од 3000 до 5000 kg.

Електронски висечи-крански ваги до 3000 кг. имаме и до 5000 кг. со вг...


449 €
или предлог цена
27 мар 17:44Stubni bormasini

Razni alati ,bateriski I elektricen


220 €
или предлог цена
27 мар 16:59Alatka za montaza na gips karton za plafon

Се продава алатка за монтажа на гипс картон плочи за плафон. Алатката...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

27 мар 16:56Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп

Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп Автоматско подмачкува...


1 €
или предлог цена
27 мар 15:18Страна 4 од 85

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам