Цела Македонија
                   
3177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 11:37Mashina za shienje

Bagat Danica Mashina za shienje


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Карпош / Скопје

Професионални алати

Вчера 11:04DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Milwaukee orbital sender m18

Novvv.


250 €
или предлог цена
Вчера 10:21Mashina za metalni sajki Bossong G 42

Skoro Nov .....malku koristen...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 10:19Miwaukee fleks 125.mm so priklucok za pravosmuka

Novv.


250 €
или предлог цена
Вчера 10:19Strafalica

Idpravna Mn malku kotistena Nema polnac


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05Strafalka Parkside

Mn malku koristena Komplet so baterija i polnac 2 brzini Odlicna


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05HUSQVARNA FF 61 motorna pila

Vo odlicna sostojba Koristena za svoi potrebi Ispravna so garancij...


350 €
или предлог цена
Вчера 10:05Hilta bosch original profi maxd

Vo odlicna sostojba ne ikoristena


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:57Детектор Ласерско Метро / Metro PARKSIDE

Опис на фотографијата


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:47STRAFILICA NA BATERII so DODATOCI original

Novi vo kutija So mnogu dodatoci Bateriska strafilica bormasina 2 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:32Се продава Кабли за аргонско заварување

Кабли за аргонско заварување


70 €
или предлог цена
Вчера 08:49STIHL MS-170

Odlicna sostojba


11.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 08:07Rolmaster REMS

Prodavam socucvan ne mnogu koristen rolmaster REMS RAS Cu-INOX 6-64


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:15kupuvam freza

kupuvam stolna pomala freza


600 €
или предлог цена
Вчера 06:26Stubni bormasini

Bormasinite se prodavat zelenata 210,plavata 140 .dvete vo paket 290e...


140 €
или предлог цена
Вчера 06:24KOMPRESOR scheppach 2.5 hp 8 bar 100l

Profi gGermanski kompresor. 8 bar 100 l. 2.5 hp


16.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 06:17Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:11KUPUVAM Einhell MBS 400

Kupuvam nova ili polovna masina (ista kako na slikite)Einhell MBS-400...


По Договор
или предлог цена
03 фев 22:23Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
03 фев 22:22Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
03 фев 21:06Masina za farbanje GRACO 395

Se prodava masina za farbanje GRACO 395 NOVA


1.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

03 фев 20:13pistol za co2

pistol za co2 3 m 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

03 фев 20:06Pumpa za Parno WiLo

Pumpa za parno wiLo 25/6


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

03 фев 20:06pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

03 фев 20:06Хилти RAIDER RD-HD -SDS -MAX

Се продаваат две (2) хилти SDS max за делови. Хилтите се со исправни...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 19:46Strafalki polnaci baterii servis na baterii

Prodavam strafalki polnaci baterii za strafalki doneseni od Germanija...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Професионални алати

03 фев 19:16Pila cirkular пила циркулар

Prodavam nova pila za cirkular dewalt. Cena 1200 den. Fiksno ATANAS...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Професионални алати

03 фев 19:14Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
03 фев 18:36HUSQVARNA

Nov cirkular za beton +389 77 847 644 (viber)


1 €
или предлог цена
03 фев 18:22Абрихтер, електричен, рачен, 1050 W. Нов, неупотрбуван.

Абрихтер, електричен, рачен. Нов, неупотребуван. Робусно, лиено метал...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

03 фев 18:15Oksigenski boci vo sistem

Prodavam oksigenski boci vosistem, so manometri i creva i pistol komp...


350 €
или предлог цена
03 фев 18:09Se prodava oksigen

Se prodava oksigen vo sistem so rezacka i manometri ,, Tel ,, 078 99...


10.000 МКД
или предлог цена
03 фев 15:54Kafemat philips za capucino espresso

Kafemat philips kupen 500, evra mozi zamena za telefon


3 €
или предлог цена
03 фев 15:47Bormasina MAKTEC model MT814 (MAKITA) 710w odlicna

Se prodava bormasina orginal maktec mt814(makita) 710w odlicna Tel...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

03 фев 13:35Bormasina Bosch 750w odlicna

Se prodava bormasina bosch 750w odlucna so kuferce Tel za kontakt ...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

03 фев 13:35Hilta DEWALT 1250W D25601 MODEL Sds max KAKO NOVA

Se prodava hilta dewalt 1250w model d25601 sds max kako nova Tel z...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

03 фев 13:34Hilta Skil 710w profi odlicna

Se prodava hilta skil 718H odlicna 710w germanska profesionalna Te...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

03 фев 13:34Profesionalni digitalni precizni vagi

Razni vidovi na profesionalni digitalni vagi so visoka preciznost od ...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

03 фев 13:31Страна 3 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам