Цела Македонија
                   
3160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pumpa Pumpi za voda

Pumpa Pumpi Ormari za pumpi i drugi alati,drenazna pumpa nova trofazn...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:36Punkt aparat

Na aparatot funkcionira sve raboten i funkcionalen


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Денес 00:20Се продава комбинована машина за дограма

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:40Се продава машина за стружење на паркет.

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:40Се продава кантерица

Се продава праволиниска кантерица. Лепи ABS i PVC. тел. за контакт: 0...


1.100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Вчера 21:10Husqvarna 240 motorna pila

Zacuvana


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:29BOSCH 18V 2.0 Ah Li-ion Professional Baterija Батерија бош

Нова некористен "BOSCH GBA 18V 2.0AH PROFESSIONAL BATTERY PACK". Одли...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Вчера 18:49SET METAL

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


5.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
5.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 18:39Stubni bormasini

Bormasinite se prodavat zelenata 210,plavata 140 .dvete vo paket 290e...


140 €
или предлог цена
Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

DIJAMANTSKA POLIRKA

Prodavam dijamantski disk za poliranje i struganje beton, mermer, gra...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 16:17Masini

Mashini I alati,baterii,polnaci .uvoz od ch.ceni I info na tel/Viber ...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:10kupuvam freza

kupuvam stolna pomala freza


400 €
или предлог цена
Вчера 16:10Mashina za servis na AVTO KLIMI - WURTH WAC 1200 PLUS

Profesionalna mashina za servisiranje na AVTO KLIMI. Marka WURTH, mod...


80.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 15:21Se prodava inventar za labaratorija

Se prodava labaratoriski invertar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 15:08burgii -glodalki za drvo idr,swiss

burgii -glodalki za drvo idr,swiss


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:51Klesta za krimp/ Клешта за кримп

Продавам прецизна клешта за кримпање на отворени терминали, квалитетн...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:44Hilta BOSCH 5-40 DCE 1150w sds max odlicna

Se prodava hilta bosch 5-40 dce sds max 1150w orginal germanska vo od...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:16Hilta DEWALT 1250W D25601 MODEL Sds max KAKO NOVA

Se prodava hilta dewalt 1250w model d25601 sds max kako nova Tel z...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:16Parkside Performance Brushless Udarna Strafilica

Se prodava parkside performance udarna strafilica so brusless motor, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

Drzac za agolna brusilica staticen

Postolje za agolna brusilica 19×29×27cm Staticen drzac mengeme Par...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:11Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:10Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:09Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Gradezna digalka

Trofazen motor nova sajla so kuka brzo diga i spusta do 5 kata


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 11:20BOSCH Originalen Bateriski Pistol +3 Baterii

Se prodava bateriska strafilica BOSCH vo dobra sostojba, koristen no ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Membranska pumpa za technosti na kompresor

Pumpata e so dve membrani i raboti na kompresor a vlez i izlez se 1 c...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:41Invertori za zavaruvanje od Shvajcarija

Novi 300A 10000den 400A 12000den


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:20Pila cirkular пила циркулар

Prodavam nova pila za cirkular dewalt. Cena 1200 den. Fiksno ATANAS...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:18AVTOMATSKI INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:55Presa za lepenje SIP paneli

Presa za proizvodstvo na SIP paneli za gradba na ,,montazni kuki,,


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 08:55GARNITURI SO ALAT GERMANSKI KVALITET

prodavam novi garnituri so alat i profi polirka za poliranje vozila


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 08:30Glodalo za racna freza

Glodala za racna freza za metal


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:06Високоточен нивелир GFE 32 geo-Fennel

Нивелирот GFE 32 geo-Fennel е најнов производ од семејството на Автом...


656 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 07:50Klucevi yofe6/32

Novi


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 06:52Gedore gedori br65

Gedore do 65b novi pracame po kargo


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 06:52Aparat kombniran co2 400a procraft germaski

Apara co2 procraft germaski


13.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 06:51Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам